Arama sonuçları: *

• Users: Therdex
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Therdex

Sistemim ne kadar eder ??

Arkadaşlar yeni pc aldığım için eskisini satacağım biliyorum eski ve kötü bir sistem ama elimden çıkarsam yeter kaç TL eder ortalama bir fiyat söylerseniz sevinirim Ekran kartı:rx570 8 GB İşlemci: AMD ryzen 3 3100 Ram :8 GB Corsair ram 3200mhz Anakart:Asus prime A320m-k Depolama :240 GB...
  2. Therdex

kasa rgb değişmiyor.

arkadaşlar merhaba DA-G7 sistemi satın almıştım tüm kurulumları yaptım fakat kasadaki rgb ışıklarını ayarlayamıyorum full sabit kalıyor bazen kapatmak istiyorum bazen rengini değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
  3. Therdex

Bu monitör güzelmidir bu fiyatlar da daha iyisini bulabilirmiyim?

https://m.n11.com/urun/aoc-24g2saebk-238-1-ms-165-hz-full-hd-freesync-premium-oyuncu-monitoru-2338339?magaza=dey-elektronik&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel
  4. Therdex

Monitör önerisi yardımcı olursanız sevinirim

Merhabalar biraz önce monitörüm bozuldu yeni mönitör alacağım oyun için yardımcı olursanız sevinirim Bütçe: 3500 4000
  5. Therdex

Arkadaşlar İndi̇ri̇mli̇ Ssd Nerden Bulabi̇li̇rmi̇yi̇m

Arkadaşlar ssd ye ihtiyacım var bütçem az indrimli günler siteler vs varmıdır ?
  6. Therdex

Arkadaşlar ssd alacağımda yardıma ihtiyacım var

Arkadaşlar bana 2 3 gün içinde ssd lazımda hangi marka önerirsiniz 250 gb alacağım birde indirimli nerden bulabilirim yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim
  7. Therdex

Bu ssd alınır mı? ? Acil

Kingston A400 SSDNow 240GB 2.5" 500MB/350MB/s Sata3 SSD Disk - SA400S37/240G 400tl
  8. Therdex

Arkadaşlar ssd alacağım da yardımcı olabilirmisiniz

Arkadaşlar yeni ssd alacağım itopya da( GIGABYTE 240GB SATA 3.0 2.5 SSD (500MB Okuma/420MB Yazma) bu ürünü gördüm fiyatı 350 TL bana da 240 250 gb yeter zaten sizce bunu alayımmı? yoksa gece indirimlerinde vs daha iyisini daha ucuzunu bulabilirmiyim ? yardımcı olursanız sevinirim
  9. Therdex

PC kulaklığı algılamıyor

Arkadaşlar merhaba bundan 1 ay öncesine kadar PC de kulaklığımı sıkıntısız kullanıyordum bi sabah uyandığım da kulaklıktan ses gelmedi çıkarıp tekrar taktım ön taraftan çıkartıp arka tarafa taktım yine olmadı PC yi yeninden başlattım vs herşeyi yaptım ama bir türlü çözümü bulamadım driveri silip...
  10. Therdex

Soğutucum biraz yamukmu

Arkadaşlar öncelikle merhaba yeni aldığım soğutucuyu taktımda (baya uğraştım çünkü ilk yapışımdı) çok az yamuk duruyor gibi ama çalışmasında bir sıkıntı yok sizce çıkartıp tekrar takmalimiyim (takmam için ekran kartını tekrar sökmem lazım )
  11. Therdex

Arkadaşlar bunu bilgisayarcılarda bulabilirmiyim?

Arkadaşlar yeni soğutucu aldım ama kırmızı işaretli şeyler yok bende bilgisayarcılarda varmıdır ve tahmini fiyatı nedir ?( Olduğum yerden bilgisayarcılara baya uzağım da ona göre gideyim) yardımcı olursanız sevinirim
  12. Therdex

fifa 22 de kol ayarlarında sıkıntı var

arkadaşlar fifa 22 oynuyorum oyuna girerken x e basıyorum kabul etmiyor üçgen e basıp giriyorum keza oyunda da öyle x360 ı oyunun içine atıp denedim olmadı programdan yerlerini değiştirdim olmadı napıcam bilmiyorum çözümünü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
  13. Therdex

PC mi satıyorum da fiyatı iyi mi??

BİLGİSAYARIMIN ÖZELLİKLERİ İşlemci:AMD rzyen 3 1200AF Ekran kartı: gtx 1050 2gb Ram:8gb 3200mhz Anakart: gigabyte a320m-s2h(SSD yok) Ekran kartı hariç diğer parçaların 4 ay garantisi var Daha önce sormuştum tam 2550 ye satacaktım gruptakiler sağolsun satma dediler yarın 3050 TL'ye satıyorum...
  14. Therdex

SİZCE 2550 YE BU FİYATA SATMALIMIYIM

BİLGİSAYARIMIN ÖZELLİKLERİ İşlemci:AMD rzyen 3 1200AF Ekran kartı: gtx 1050 2gb Ram:8gb 3200mhz Anakart: gigabyte a320m-s2h
  15. Therdex

arkadaşlar pcmi satacağım da kaç para eder sizce ortalama fiyatı nedir ?

BİLGİSAYARIMIN ÖZELLİKLERİ -İşlemci:AMD rzyen 3 1200AF -Ekran kartı: gtx 1050 2gb -Anakart: gigabyte a320m-s2h -Ram: 8gb 3200 mhz -PSU- Aerocool 500w vx plus (işlemcinin ankartın ram*in psunun garantisi devam ediyor)
Top Bottom