Arama sonuçları: *

1. M.kaynarca

Expo 1. Profile alınca pc açılmıyor

Evet knkam bu ara da hd audio pinlerinin olduğu yere yakın yerde
  2. M.kaynarca

Knkam dediğim gibi msi anakartta jbatı diye geçiyor onun fotoğrafını atmak için ekran kartını sökmem lazım
  3. M.kaynarca

Msi anakartlar da Jbatı yazar knkam M modeli anakart olduğu için kartı sökmem lazım
  4. M.kaynarca

Tamam hocam w11 geçerim bios işini falan halledeyim de
  5. M.kaynarca

Knka bir de w10 da bırakmak istiyorum benim kendi sistemim w11 bazen drop yiyorum üşeniyorum da w10 a geçmeyi ama kuzenimin sistemini w10 da bırakıcam umarım sistemsel sıkıntı yapmaz w10 1723844070 Ufak ufak denicem onları knka amdnin kötü yanı da bu işte mhz sıkıntısı oluyor intel de tek tuşla...
  6. M.kaynarca

Hepsinden önce biosu bi güncellim knka sonra senle 6000mhz deneriz 1723843886 Evet knk 4800 bios güncelledikten sonra manuel denicem 6000 mhz'i
  7. M.kaynarca

6800 cl34 32gb 2 dim şeklinde knka hepsi dolu değil 1723843268 2 knkam hepsi değil
  8. M.kaynarca

O olmadı knka pin üzerinden sıfırladım düzeldi şuan expo 1. Profile almadan kullanıcak artık boşuna 6xxx mhz almış olduk 😂
  9. M.kaynarca

Sorunu çözdüm dostum anakart üzerinden pinlerden bios sıfırladım açıldı pc
  10. M.kaynarca

Hocam klavye mouse yok ki ışıkları yanmıyor anakartın üzerinde dram ve cpu ışığı sabit yanıyor
  11. M.kaynarca

Araştırıyorum hocam sorunu bir türlü yararlı bir şey bulamadım son çare form açmak oldu işte olmadı servise yollicaz
  12. M.kaynarca

İşte bilmiyorum knka pc açılmıyor ne görüntü var ne klavye mouse dram ve cpu ışığı sabit yanıyor gerisi yok ramlari söktüm tek tek taktın bios pilini çıkardım bios sıfırladım yine
  13. M.kaynarca

Olabilir knka hiç dikkat etmedim ismine 1723840754 Doğrudur knka ben hiç dikkat etmedim ismine açılsa bios'a girsem sorunu çözücem de ne görüntü var ne klavye mouse
  14. M.kaynarca

Merhaba arkadaş dün kuzenime sistemi kurduk sıkıntısız çalıştı bi driver güncellemesi kalmıştı onu da bugüne bıraktım yani ertesi güne bugün bios'a giriş yapıp xmp profil 1 alıp f10 çektim sonra pc açılmamaya başladı pc çalışıyor fanlar dönüyor ama görüntü ve klavye mouse yok sonra ikaz...
  15. M.kaynarca

İ7 10700k OC yardımı

Cooler master l240 knkam ama ileri de değiştirmeyi düşünüyorum biraz durumu toparlayınca kasam da lianli marka ve üzerinde 10 adet fan mevcut
  16. M.kaynarca

İ7 10700k OC yardımı

Merhabalar dostlarım elimdeki ekran kartını satıp 3070ti uygun fiyata (12k) 3090 kart aldım ama kullandığım işlemci (i7 10700k) yetersiz kaldığı için %20'lik bir darboğaz söz konusu (2k monitör mevcut) işlemciyi 5.1 veya 5.2 gibi bir değere oc yapmayı düşünüyorum darboğaz'a etkisi olur mu? Ve...
  17. M.kaynarca

Pc için soundbar önerisi

Merhaba DA ailem pc için soundbar almak istiyorum kullanan ve memnun kalan varsa veya anlayan birileri varsa yardımcı olursa sevinirim Bütçe : 1.5 - 2k arası
  18. M.kaynarca

xiaomi redmi note 11 pro ınstagram sorunu

inşallah öyledir ya
  19. M.kaynarca

xiaomi redmi note 11 pro ınstagram sorunu

Merhaba arkadaşlar bundan 1 hafta kadar önce note 11 pro yurt dışı cihazı aldım 0 kutulu şekilde ama mail atmak için ister istemez kullanılmış 3-4 saatlik aldığım günden bugüne kadar hiç bir sorun yaşamazken bugün Instagram ile sorun yaşamaya başladım ilk başta Instagram çöktü sandım ama sorun o...
  20. M.kaynarca

Xiaomi note 11 pro Instagram sorunu

dostum bu konuyu nereden sileceğim
Top Bottom