Arama sonuçları: *

• Users: Mustafaxx
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Apu sistem ikinci elde sizce pahalı mı ?

Ryzen 2200g kutulu hiç kullanılmamış. A320m anakart 8 GB ram 500w PSU 4 fanlı rgb kasa 2200 TL sizce ucuzmu pahalımı ? hepsinin Garantisi kutusu var.
  2. M

Hangi mouse daha iyi ?

Katar pro Gigabayt aorus M2 Redragon m612 predator Hangisi en iyi ?
  3. M

Yemeksepetindeki satıcı rezilliği

Arkadaşlar az önce bir sipariş verdim ama marul olup olmadığını bilmiyordum oraya çıkarma seçeneği koymamışlar geldi ve içini açıp baktım marul çıktı Yemeksepeti canlı destek ile görüştüm Sonra restoran aradı adamlar beni arayıp kötü bir üslup ile koymam kardeşim seçenek dedi dedim nasıl...
  4. M

Gigabayt M2 mouse 100 TL

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/gigabyte-aorus-m2-cift-yonlu-rgb-gaming-mouse_pdp_699613291
  5. M

Gençer gaming güvenilir mi ?

https://www.gencergaming.com/urun/corsair-katar-pro-kablolu-gaming-mouse?ref=akakce&v=1.77.9 Katar pro alcam güvenilir mi ?
  6. M

Corsair Katar Pro kullanan var mı ?

Arkadaşlar alıcam ama kullanan varmı veya herhangi sorunu olan ?
  7. M

Klavye önerisi yardım

Arkadaşlar 200 TL bütçem var Hepsiburada da indirim falan yokmu kod falan klavye almam lazım.
  8. M

Gigabayt aorus M2 vs katar pro ?

Hangisi daha iyi ?
  9. M

Mouse önerisi yardım

Arkadaşlar 150 ile 170 TL arası bütçem var elimi terletmeyen bir mouse arıyorum valorant csgo oynicam.
  10. M

2400 TL APU Sistem Tavsiyesi

Arkadaşlar bütçem 2400 TL yardımcı olacak varmı ? Valorant oynuyorum sadece güzel FPS veren bulma şansım varmı ? Harddisk var bende depolamasız.
  11. M

Kasa toplama yardım lütfen

Arkadaşlar anakart kasa PSU ram 1400 TL bütçe var.
  12. M

DA sistem 5 aldım ekran kartsız

Arkadaşlar Abdullah abinin sistemi 4400tlye aldım ekran kartsız olarak hiç kullanılmamış 2 gündür bende kullanıyorum yapmam gereken bişey varmı ? Oc yapmaya gerek varmı sizce ?
  13. M

Abdullah abinin sistemi alınır mı? ikinci el

https://letgo.onelink.me/O2PG/45d8991 Arkadaşlar Abdullah abinin sistemi satılıyor alınır mı? bu fiyata ?
  14. M

Klavye önerisi yardım

300 TL bütçem var blue swifth olmasın.
  15. M

Hangi ekran kartı mantıklı?

1650 supermi 5500xt mi ? 4 GB ikiside
  16. M

Göz kapağım sürekli atıyor yardım

Sol göz kapağım bildiğin atıyor ve aşırı rahatsız ediyor napmam lazım
  17. M

2.el ürün alım yardım

Arkadaşlar 3100 TL'ye PSU kasa işlemci ram anakart alıcam ama adam çok uzakta diyor ödeme yaparsın sonra kargoya veririm ayrıca kargo parası veremem gitme şansımda yok napcam?
  18. M

Ryzen 3 3100 oc yardım

Rx570 oc yapıp ryzen 3 3100 oc yapsam nasıl performans alırım ?
  19. M

Hangi ekran kartını almalıyım ?

Arkadaşlar rx570 4 GB ekran kartım vardı sattım şuanda 5500 XT veya 1650 Super düşünüyorum hangisi daha çok performans verir ?
  20. M

Abdullah abi sistem ne zaman ?

Arkadaşlar 6700 TL param var Abdullah abinin çıkarcağı sisteme yetmez diye düşünüyorum sizce tahmini yetermi ?
Top Bottom