Arama sonuçları: *

1. U

xeon x3440 OC yaparken GHZ değeri yanıltması.

Herkese merhaba. Xeon x3440 işlemcimi bir süredir oc yapıyorum. Fakat tuhaf bir durum var ve nedenini anlamadım. Örneğin Bios'tan hızını 4.00 yaptığım zaman pc açılınca 3.85 olarak görünüyor. Eğer 3.50 yaparsam 3.35 oluyor. Şu an 3.80 yaptım fakat bilgisayarımdan özelliklere bakınca 3.61...
  2. U

Format konusunda yardım!

Merhaba, şu anda kullandığım masaüstü bilgisayarımda 2 adet hdd mevcut fakat birisini hiç kullanmadım (bilgisayarcı içindeki windows çökmüş tarzında şeyler söylemişti bir yıl kadar önce) takılı bile değil. Diğeri de artık yetersiz ve yavaş olduğu için yeni bir SSD aldım ve şimdi SSD'ye windows...
  3. U

Maks. 500 tl ikinci el ekran kartı önerisi

Cevabınız için teşekkürler fakat rx 570 o fiyatlarda pek yok olanlar ise mining çıkması oluyor
  4. U

Maks. 500 tl ikinci el ekran kartı önerisi

İkinci el bir sistem toplayacağım. Bütçe kısıtlı ve ekran kartına en fazla 500tl ayırabilirim. Önerileriniz neler?
  5. U

BU SİSTEM ALINIR MI ?

Sstem gayet güzel de bu parçaları tek tek mi alacaksın? Önemli olan bu sistemi ne kadara toplayacak olman. Rx 570 kullanıyorum gayet memnunum fakat bütçe varsa Bi tık daha iyisini alabilirsin yeni sistem toplayacağın için.
  6. U

1156pin işlemci tavsiyesi.

Bütçe yetersiz olduğu için geçiş yapamıyorum maalesef.. Yine de teşekkür ederim. 1589225509 Sanırım bu pin sayısı desteklemiyor ve fiyatı da oldukça pahalı.. Yine de teşekkürler
  7. U

1156pin işlemci tavsiyesi.

Elimde xeon x3440 ve i5 650 mevcut fakat ikisinin performansı da çok yeterli gelmiyor. X3440'a overclocklu kullanıyorum zaten fakat çok fazla abartmıyorum. Çünkü sorun yaratabiliyor. Bana işlemci önerir misiniz?
  8. U

Yardım Işlemci Oc sonrası hızı doğru değil.

Herkese merhaba, bi süredir xeon işlemciyi oc yaparak kullanıyorum. Fakat Bios'tan hızını nasıl ayarlarsam ondan daha düşük oluyor. Örneğin 4.00 yaptığımda 3.85 ghz olarak çalışıyor, 3.00 yaptığımda 2.85ghz gibi oluyor nedenini bilen var mı?
  9. U

Laptop ekran gelmeme sorunu. Yardım lütfen.

Cevaplarınız için teşekkür ederim söylediğiniz tüm testleri yaptım hatta chipleri ısıtmayı bile denedim fakat maalesef görüntü yok. 😔😔
  10. U

5-6bin TL oyuncu laptop önerisi

Evet arkadaşlar 5-6bin TL aralığında oyuncu laptop öneriniz varsa yapar mısınız? Teşekkürler.
  11. U

Yaptım onu da denedim fakat olmadı..
  12. U

Maalesef ekran hiç gelmiyor. Hatta hafif aydınlık bile olmuyor simsiyah.
  13. U

Packard Bell Easynote laptobum çalışıyor fakat ekran gelmiyor. Hdmi ile tv'den de görüntü alamıyorum. Ne yapmalıyım?
  14. U

Ekran kartım çok ısınıyor

Değerlerin normal dostum merak etme sorun çıkmaz. Fakat kartı ne kadar süredir kullanıyorsun ya da sürekli çok ağır oyunlar mı oynuyorsun bunu bilmek gerek. Sen yine de ara ara değerlere bak bu değerlerden sorun olmaz :)
  15. U

Rx580 vs 1050ti hangisi

Tek bir şartla 1050ti diyebilirim o da çok uygun fiyata alırsan. Örneğin rx 580 1200 TL, 1050ti ise 300 TL falansa o zaman alabilirsin :) onun dışında 1050 ti diyenler forumdan acilen atılabilir mi ?
  16. U

Ekran kartım çok ısınıyor

Msi afterburn programını kurup oyundaki anlık sıcaklık değerlerine bakar mısın? Eğer yüksek çıkarsa kartın garantisi varsa onu uygula fakat yoksa da macununu değiştirip fanlarını kontrol ettir. Sorun kalmaz :)
  17. U

Sizce AMD mi yoksa NVİDİA mı?

İleride geliştirilebilecek bir sistem istiyorsan iyi bir anakart almalısın, f/p olarak amd daha uygun fakat orta seviye eski bir sistem toplamanın tavsiye etmem
  18. U

LOL ANİ MS ÇIKMASI

Öncelikle İnternetin de mi kopma oluyor yoksa sadece oyunda mı oluyor onu belirlemek gerek. Oyunda oluyor ise internet sağlayıcı ile alakalı olduğunu sanmıyorum.
  19. U

ÇOK ÖNEMLİ DUYURU! OKUYUN

Senin kitlede onu yapanlar pek çıkmaz :)
  20. U

Ekran Kartı Alacağım Sistemime Uyumlu Olurmu?

6 bakır ısı borulu kule tipi soğutucu var fakat 4.00 a çıkartmadım hiç, 3.33'te çalıştırıyorum simdilik
Top Bottom