Arama sonuçları: *

1. T

Bilgisayar Mühendisliği için Laptop Onerisi Butce 20-30k

8gb ramli laptopa oyun acıyor diye 30k vermeye deger mi hocam amaclarım arasında oyun oynamak yok bu leptobu sadece derslerimde kod calisirken kullanıcam 1691091254 bu guzele benziyor ama rami 8gb düsük degil mi yazılım icin 16 oneriyorlar oyun cok oynamayacagim hatta hic bile diyebilirim rtx...
  2. T

https://www.hepsiburada.com/lenovo-v15-gen2-intel-core-i7-1165g7-24gb-512gb-ssd-windows-11-pro-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-82kb00cctx20-pm-HBC0000221WJP -----...
  3. T

bunlar agir olmaz mi tasiyacagim surekli ve fanlari fazla ses yapmaz mi
  4. T

bir tanidigima sordum mac alma dedi sistemi windowsa gore bir tik daha zormus ilerde alirsin dedi ben de ilk mac almak istiyorum hem uzun omurlu hem kullanisli diye ama dedigi mantiksiz gelmedi 1691085534 bunun ekran karti bi tik daha kotu 16gb ram i7 tarzi versiyonu var mi oyle varsa o guzel...
  5. T

onlara baktim da ekranlari cok kaliteli 2k ekrana gerek olmadigini dusunuyorum 1080p yetmez mi ekstra para vermeye gerek var midir bir de hangi modelini onerirsiniz onlarin
  6. T

Selamlar bu yil bilgisayar muhendisligi bolumunde okumaya baslayacagim 20-30k butcem var laptop alacagim hafif ve kullanisli olursa daha iyi olabilir monster tarzi oyun laptoplarina cok sicak degilim cok oyun oynayacagimi sanmiyorum klavyesi de cok kucuk olmazsa daha iyi olur şimdiden...
  7. T

Çözüldü✓ RX 570 Sistemde görüntü alamıyorum

anakartta sorun oldugunu nasil anladin? benim bilgisayarda kasa vb hersey calisiyor ekran yokken youtube a girip video vb acabiliyorum ama monitore goruntu gelmiyor sinyal yok diyor
  8. T

Çözüldü✓ RX 570 Sistemde görüntü alamıyorum

Ayni sorunu ben de yasiyorum kasa calisiyor ekran yok goruntu gelmiyor herseyi denemedim yeni kablolar aldim olmuyor
  9. T

Çözüldü✓ RX 570 Bilgisayari açtıktan birkaç saniye sonra ekran gidiyor

Format atmak istemiyorum w11 format dosyalari yok elimde bir de odevlerim vb var diskte
  10. T

Çözüldü✓ RX 570 Bilgisayari açtıktan birkaç saniye sonra ekran gidiyor

Bilgisayari actiktan birkac saniye sonra (10-15) ekran gidiyor uyku moduna geciyor fakat hersey calismaya devam ediyor ekran yokken youtube dan video acabiliyorum sesi falan geliyor. Sorunun driverlarda oldugunu dusunuyorum pc acilinca radeon yazilimi calisiyor olarak gozukmuyor ve ekran...
  11. T

Ana Konu Hepsiburada Tıkla Kazan Kampanyası (Yeniden başladı 🚀🚀🚀)

Alicagim bu degil bu farkli versiyonu biraz daha kalin, alicagim https://www.hepsiburada.com/1984-george-orwell-p-KCAN18533
  12. T

Ana Konu Hepsiburada Tıkla Kazan Kampanyası (Yeniden başladı 🚀🚀🚀)

Abiler 1984 isimli kitabi alicam 10.50tl paparamda 5 kurus var 45 kurusum eksik atabilicek birisi varmi cok tesekkurler no um 1400917751
  13. T

2000 TL MONİTOR ONERİSİ

2000 tl civari butcem var, 27 inç curved monitor onerisine ihtiyacim var. Oneri verirmisiniz Simdiden hepinize tesekkur ederim
  14. T

RX570 RADEON YAZILIMI FPS DÜŞÜRÜYOR

darbogaz olsa neden radeon yazılımı yokken sıfır lag sıfır fps drop olur
  15. T

RX570 RADEON YAZILIMI FPS DÜŞÜRÜYOR

Bilgisayarımda radeon yazılımı yokken valorant ve csyi akıcı bir sekılde oynuyabiliyorum fakat radeon yazılımı kurdugumda oyunda takılmalar- ani donmalar-ani fps dususleri oluyor sorunu birturlu cozemedim gercekten oyun zevkimi mahvediyor Sistemim rx570 4gb ryzen3 1200 8gb ram (ddu ile...
  16. T

280TL Bütçe ile SSD Önerisi

Butce asamam bu patriotu ilk defa duydum
  17. T

280TL Bütçe ile SSD Önerisi

Adata Su630 mi iadeye gonderdim read hizi 7mb geliyor bilgisayarim cok yavas acilip kapaniyor diye 280 tl butcem var bana en verimli sorun cikartmayacak ssdyi onerirmisiniz tesekkurler
Top Bottom