Arama sonuçları: *

1. ssuiton

Kendi IMEI Numaramı Yurt Dışı Telefona Atabilir Miyim?

Yıldan yıla değişiyor yani. Uzatmayı kendim satın alabiliyor muyum yoksa telefoncuya vs. gitmem gerikiyor mu?
  2. ssuiton

Uzatmayı nereden yapabilirim? Ve tanınan 4+4 ayın üstüne oluyor mu? İkinci el olduğunu biliyorum zaten.
  3. ssuiton

Elimde eski bir Samsung var J7 olması lazım. Yurt dışı IPhone 12 ya da 13 almayı düşünüyorum. Yurt dışı telefona kendi imei numaramı aktarabilir miyim?
  4. ssuiton

bilgisayarım kendi kendine kapanıyor

oyun oynarken bir şey olmuyor ancak çıktıktan birkaç saniye sonra monitör gidiyor kulaklıktan bip sesi devamlı geliyor. kasa fanları dönmeye devam ediyor. neden olabilir?
  5. ssuiton

Puma X Pokemon Squirtle

Fırça ve sirke ile temizlenebiliyormuş ama çok kararsızım. İçimden almak geliyor çok hoş ayakkabı çünkü
  6. ssuiton

Puma X Pokemon Squirtle

Bu ayakkabı gözüme çok hoş geldi ama süet bakımı zor olur mu? Hazır indirimdeyken almak istiyorum. https://www.sneaksup.com/puma-x-pokemon-suede-classics-squirtle-387326-01
  7. ssuiton

Tv+ aktifleştirme sorunu ACİL!

Merhaba Turkcell uygulaması üzerinden 1 haftalık TV+ aldım kod geldi ama nasıl aktifleştireceğimi bilmiyorum. Boston-GSW maçı var lütfen yardım.
  8. ssuiton

Forza Horizon 4 açılmama sorunu

Oyuna girdiğimde açılıyor ama ''Devam Et'' e bastığımda yükleme ekranında durup atıyor. Oyunu düzgün oynayamadım tam online'ı açmıştım. Lütfen yardım.
  9. ssuiton

Genshin İmpact multiplayer

Merhaba. Ben ps4 ten genshin impact oynuyorum. Ama arkadaşım da pc den oynuyor nasıl beraber oynaya biliriz?
  10. ssuiton

Bilgisayar ödevi (Acil yardım yarına yetişecek)

Merhaba. Bilgisayar hocası ödev verdi ama yapamadım. Ödev: Bir sistem tasarlayıp veri güvenliğini sağlayınız. Okuldan geldiğimden beri uğraşıyorum ama yapamadım. Yarın sabah bilgisayar dersi var. Lütfen bir yardım edin. (Hastane güvenliğini sağlayacağım)
  11. ssuiton

Hangi sistem daha iyi? (10000TL Bütçe)

https://www.itopya.com/vok-shadow-amd-ryzen-5-3500x-gigabyte-geforce-gtx-1660-ti-oc-6gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-espor-pc/ Bu sistem bana çok iyi geldi ama...
  12. ssuiton

Ps4 satın alma sorunu (Acil)

Teşekkürler
  13. ssuiton

Nasıl ininal ile alışveriş yapamıyorum? daha 2-3 gün önce yaptım. 1628453350 Peki cüzdana yükleyip oradan alışveriş yapsam? Ödeme yöntemlerinde çıkar mı?
  14. ssuiton

Açıkçası bu yöntemden biraz çekiniyorum cüzdana para eklediğimde ödeme seçeneklerinde cüzdandan öde seçeneği çıkar mı?
  15. ssuiton

Öncelikle merhaba. Ps4'ten Fortnite icin bir içerik satın alacağım ancak ininal kartımı seçiyor karşıma -Bir Hata Oluştu (E-8210604A)- yazısı çıkıyor nasıl düzeltebilirim?
  16. ssuiton

10000₺ ile Toplayabileceğim En İyi Sistem Bu mudur?

Neden hep patriot burst öneriyorsunuz?
  17. ssuiton

Yardım MSI B450 Tomahawk MAX ile RGB Kontrol Edebilir miyim?

Gigabyte B450 Aorus Elite Asus Tuf B450 plus/pro gaming Önerebilirim
  18. ssuiton

Porçayın hapis cezası hakkında

Bence para cezası daha mantıklı olurdu. 2. de 3. de hapis olurdu. Çok saçma. Ama eğlence için yapılan birşeye de para ödemek çok saçma. Ayrıca 4 yıl çok fazla. Belki hayatı kararacak.
  19. ssuiton

7000-7500TL sistem önerisi

Ramlarin modeli xpg d60g 3200Mhz Ssd crucial değilde samsung 870 evo 250gb
  20. ssuiton

7000-7500TL sistem önerisi

Merhaba, stoklar geldiğinde yeni pc alıcam ben 2060 veya 2060s düşündüm ama tabii fiyatları düşerse. Bazı sitelerde baktım stok sorunları Mart ayında da sürecekmiş sanırım.(pek acelem yok) Almayı düşündüğüm sistem: R5 3500X/2600X Gigabyte B450 Aorus Elite 2x8gb 3200Mhz ram Rtx 2060/2060s Cooler...
Top Bottom