Arama sonuçları: *

1. valitx

Donanımlarımın tek tek bozulması

Herkese selam, öncelikle sistemimi 2021 yılının nisan ayında edindiğimi belirteyim. 3 yaşında yani. Bu mart ayının başında kasamı temiz ve bakımlı kullandığımı düşünmeme rağmen gpu'mda kısa devre ve vram yanması, anakartımın ise güç entegrelerinde yine bir yanık meydana geldi. Sebebinin ise güç...
  2. valitx

Almanya'dan alınabilecek laptop önerisi

Merhabalar, Almanya'dan bir laptop getirtme şansım var. Buradaki fiyatı 35-40k bandında olan laptoplar orada kaç euroya denk geliyor bilmiyorum, ama örnek vermem gerekirse şu laptop'a yakın bir cihaz olabilir...
  3. valitx

Pc Aniden Kapandı, Buzzerda 5 Bip Var

Merhabalar, bilgisayarım dün akşam Apex Legends oynarken aniden kapandı, normalde yaşamadığım bir şey bu. Tekrar açmaya çalıştığımda tepki vermedi ve o an bir hayli sıcaktı zaten cihaz, tahminimce 75° - 77° falan. Refleks olarak güç switchini 0'a alıp fişini çektim, riske atmamak adına GPU dan...
  4. valitx

Elektro Gitar ve Amfi / Ses Kartı Önerisi

Ses Kartı; https://www.amazon.com.tr/M-Audio-M-Track-Duo-Podcast-uygulamalar%C4%B1/dp/B08Q1V77NR?ref_=ast_sto_dp&th=1 Nerede gördüğümü hatırlamıyorum ama biri önermişti, ayrıca Amazon'a ses kartı yazınca çıkan ilk model bu. Uygun mudur sizce? Gitar olarak da Ibanez GRG121DX veya Ibanez GRG170DX...
  5. valitx

Elektro Gitar ve Amfi / Ses Kartı Önerisi

Selam, genel olarak Metal ve Heavy Rock türü şarkılar dinliyorum ama ağırlıklı olarak Rock diyebilirim. Buna uygun olarak HSS veya HH olabilir yani benim bildiğim kadarıyla en azındaın bir H bulunması gerekiyor benim çalmak istediğim parçaların performansı için. İlk kez gitar edineceğim...
  6. valitx

Bilgisayarım kendi kendine kapanmaya başladı

Başlıkta da dediğim gibi, bilgisayar ben herhangi bir oyundayken veya video vs. izlerken (ağır yük altında değilken bile) bi anda donuyor, kulaklıkta ki ses cızırtılı gelmeye başlıyor. Hiç bir komutuma yanıt vermiyor ben kasayı power tuşuna basılı tutup kapatana kadar. Tekrar açınca bir sorun...
  7. valitx

Hot Swappable Klavye Önerisi

Tercihen hem kablolu hem wireless özelliği olan, TKL, 61 veya 68 tuşlu (böyle mi deniyor bilmiyorum) klavye arıyorum. Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler.
  8. valitx

Çözüldü✓ Amazon 4 Ürünün 3 Tanesi Geliyor?

Amazonun canlı desteği bu tip konularda çok hızlı çözüm olabiliyor, Müşteri Hizmetleri > *Ürünü Seç* > Rastgele Bir Sebep > Daha Fazla Yardıma İhtiyacım Var
  9. valitx

Delux M800 Pro VS VGN Dragonfly F1 Pro

Delux M800 Pro: https://shop.connectgame.com.tr/products/delux-m800-pro-kablosuz-ultra-hafif-gaming-mouse-paw3395-beyaz-extra-paket VGN Dragonfly F1 Pro: https://wraithesports.com/products/vgn-dragonfly-wireless-mouse?variant=42613557854401 Mouse'u genel olarak FPS oyunlar için kullanacağım...
  10. valitx

AJAZZ AJ199 - Kablosuz Mouse Önerisi

Henüz almadım, araştırıyorum hala. Ama eninde sonunda bütçeyi biraz zorlayıp Darmoshark alacağım gibi duruyor.
  11. valitx

AJAZZ AJ199 - Kablosuz Mouse Önerisi

Sizce bu mouse alınır mı? Bu veya biraz üstü fiyata başka kablosuz mouse öneriniz var mı? Şu link ve satıcı sizce güvenilir mi? Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler. https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0BZHM2NHW/ref=ewc_pr_img_1?smid=AJ3TMHKS1F9WW&th=1
  12. valitx

Razer Deathadder V2 Mini vs Logitech G102 vs Razer Viper Mini

Bütçe max 600, önerilerinizi de bekliyorum ancak asıl sorum başlıkta.
  13. valitx

8-9k Telefon Önerisi

Genel olarak oyun oynanacak, dizi-film izlenecek uzun vadeli bir telefon önerisi yapabilirseniz sevinirim. Piyasaya pek hakim değilim, hangi telefonlar fiyatının hakkını verir bilmiyorum. Şu fiyata şu alınabilir bir telefon diyorsanız bütçemi az olmak şartıyla aşsa dahi önerebilirsiniz...
  14. valitx

10.000 - 12.000 TL Bütçe ile Güncel Laptop Önerisi

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim bütçeye yakın okul işlerinde kullanılacak, canlı derslere vesaire katılabileceğim, bir kaç ofis programını uzun süreli kullanabileceğim, dizi - film vs. izleyebileceğim ve bunları yaparken şarjı tabiri caizse erimeyen bir laptop arıyorum. Şuan ki piyasaya pek...
  15. valitx

3000TL - 4500TL Arası Telefon Önerisi

Kardeşime telefon almayı düşünüyoruz. Genel olarak oyun oynar, video izler falan, çocuk işte. Telefon piyasasını pek bilmiyorum, yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
  16. valitx

Acer Swift 3 Alınır mı?

https://www.trendyol.com/acer/swift-3-sf314-511-evo-core-i5-1135g7-8gb-512gb-ssd-14-fhd-w10h-tasinabilir-bilgisayar-p-227314733?boutiqueId=613344&merchantId=112568 Linkteki ürün sizce nasıl, alınır mı? Oyun oynamayı düşünmüyorum, üniversite dahil günlük işlerim için vs. kullanacağım. Önceliğim...
  17. valitx

15-17k bütçe ile toplama bilgisayar veya hazır sistem tavsiyesi

Teşekkür ederim, haberim yoktu. Hala İTOPYA ile mi çalışıyor bilgin var mı? Ayrıca yine de bir sistem önerisi yapsan cidden memnun olurum.
  18. valitx

15-17k bütçe ile toplama bilgisayar veya hazır sistem tavsiyesi

Başlıkta belirttiğim civarda bütçem var. Şuan piyasaya pek hakim değilim, o yüzden hangi sistemin fiyatına göre iyi veya kötü olduğunu kestiremiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  19. valitx

Laptop Soğutucusu Öneri

300 - 500 TL bütçe içerisinde bir Laptop Soğutucusu önerebilir misiniz?
  20. valitx

Eklediğim resimdeki gta 5 değerleri normalmi ?

Çok hakim olduğum bir konu değil ama GPU fazla kullanılıyor sanki? FPS'i monitör Hz'ine sabitlemeyi dener misin. Veya 10 20 kare üzerine.
Top Bottom