Arama sonuçları: *

• Users: ESOES
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Apple Watch Celluları aile üyesi olarak ayarlama

Apple watch SE almayı düşünüyorum. LTE özellikli saati aile üyesi olarak ayarlayabilir miyim?
  2. E

Apple Watch telefon numarası verme

Apple watch almayı düşünüyorum. Telefona aile üyesi olarak bağladığımızda cellular ile birlikte telefon numarası verilir mi?
  3. E

ps4 uyutulunca bozulur mu?

ps4 ümü 17.00 gibi uyuttum ve ertesi gün 9.00 gibi açtım sorun olur mu?
  4. E

PS Plus Extra ps4 de olacak mı?

Yakın zamanda ps plus extra almayı düşünüyorum ama bende ps4 var ps4 e gelecek mi?
  5. E

visual studio böyle oldu !!!! yardımm

mac kullanıyorum ve yanlışlıkla küçülttüm şimdide büyütemiyorum yardım edin
  6. E

MİNECRAFT MİGRATİON CAPE

minecrafta yeni gelen pelerin bende var fakat optifine da gözükmüyor nedeni nedir normal minecraft da çalışıyor 1630249055 acil
  7. E

minecraft olta büyü isimleri yok

merhaba minecraft oltama bir büyü basmak istiyorum ama büyü isimlerii yok diğer eşyalarda var ama oltada yok olmamasıyla da büyü basamıyorum (data pack kullanıyorum)
  8. E

minecraft aletin büyüsünü almak

minecraft ta ki kılıcımın süpürücü kenar büyüsünü almak istiyorum ve onu elmas kılıcıma basmak istiyorum nasıl yapabilirim?
  9. E

Minecraft Launcherime Böyle Bir Uyarı Geldi

Merhaba bugün launcher ı açdığımda böyle bişi geldi microsofta çevirme diye nasıl olacak bu iş
  10. E

MİNECRAFT İTEMİN CANINI ARTIRMA

Merhaba, bazı youtuberlar xp alarak kazmalarının canını dolduruyorlar veya kuvarsa bir taktik olduğunu duydum bu kuvars taktiğini veya xp alarak item canını nasıl artırıldığını söyler misiniz?
  11. E

minecraft yayın canını nasıl artırırım?

minecraft yayın canını nasıl artırırım?
  12. E

Minecraft Sürekli sabah oldu

merhaba, geçen gün optifine ile girdim mc ye sonra sürekli sabah olduğunu fark ettim nasıl çözerim?
  13. E

Minecraft gece olmuyor.

Bir map yapıyodum sonra gece olmadığını fark ettim yardım eder misiniz?
Top Bottom