Arama sonuçları: *

• Users: stizzy
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. stizzy

Youtube Kanalımı Yorumlar Mısınız?

Dostlar kanalımı hep arkadaşlarıma yorumlattırdım ve farklı kişilerin yorumlarını merak ettim ve bu konuyu açma kararı aldım. En son videomu ayrıca yorumlarsanız sevinirim. Kanal linki.
  2. stizzy

Youtube Video Editör Nasıl Olabilirim

Dostlar 2018den beri kendi Youtube kanalıma içerik üretiyorum. Haziranda sınava girdim ve üni için harçlık biriktirmek istiyorum ama bir türlü iş bulamıyorum. UpWorkde yeni olduğum için kabul etmiyorlar galiba, Fiverr hoşuma gitmedi ve kuzenim çok dolandırıcı olduğunu vs söyledi, kariyer.netten...
  3. stizzy

Fm Transmitter Önerisi

Dostlar bayadır arıyorum ama f/p bir şey bulamadım yardım eder misiniz?
  4. stizzy

Çözüldü✓ Galerideki fotoğraflar whatsappta gözükmüyor.

Dostlar A53 android 13 kullanıyorum ve whatsapp güncel. Gördüğünüz gibi whatsapp fotoğraf seçme yerinde drake fotosu yok.
  5. stizzy

Telefon için duvar kağıdı önerisi

Şuan kullandığım sıktığı için böyle bir konu açtım dostlar.
  6. stizzy

Mavi Ekran Render Yaparken Durduk Yere Mavi Ekran

Dostlar md dosyam bu, şimdiden teşekkür ediyorum. https://drive.google.com/drive/folders/18ocTpX1fhoG5QtOBvTtFVl_vUyvVh7Ob?usp=sharing
  7. stizzy

🔥İndirim BATTLEFIELD 1 34₺ oldu🔥🔥

Hayıelı olsun alanlara, benim gibi oara biriktirecek arkadaşlar indirim 7 kasıma kadar. https://store.steampowered.com/app/1238840/Battlefield_1/
  8. stizzy

Yardım El freni çekilik araba kullanmak

Dostlar az önce arabayı evin önüne çekerken el frenini indirmeyi unutmuşum geri çıkartırken motor şey gibi ses çıkarttı hani debriyaj kavrama konumuna gelince bi ses çıkarır ya ondan çıkarttı bide stop ettirir gibi oldum ama direkt durdum öyle olunca sonra gaz vermeye başlayınca geri öyle oldu...
  9. stizzy

Barış Manço'nun Tarzı Yüzük Nereden Bulabilirim?

Dostlar şu sıralar Barış Mançonun tarzı aşırı hoşuma gitmeye başladı ama yüzüklerinin benzerleri 200+dan başlıyor ve bende bir yüzüğe bu kadar veremem.
  10. stizzy

Hangi Üniye Yerleştiniz?

*Bakmadan açtım konuyu kusura bakmayın dostlar* Dostlar ben bu sene girmemiş olsamda başkalarının nereye gittiğini görmek benide mutluve motive ediyor.
  11. stizzy

C#'Da Regionların Çalışmasını Durdurma.

Merhaba dostlar. C# öğrenmeye başladım ve not olarak bir .cs dosyasında derslerde anlatılanları not alıyorum ve bunları gruplamak için #region kullanıyorum ama boş bir yere console.writeline("sa"); yazmama rağmen hala en sonuncu regionu çalıştırıyor. Tüm komutların başına // eklemek yoruyor ve...
  12. stizzy

Kardeşimin Espor Takımına Girmesini İstiyorum.

TROL KONU DEĞİLDİR LÜTFEN BOŞ YAPACAKLAR YAZMASIN :) Merhaba dostlar, kardeşim 13 yaşında ve valorantta yeni gelen yeşilli rankta ve bu ranka tek başına çıktı (takımı yok anlamında). Bronz elodaki beni altın 2'ye kadar çıkarttı. Piyasadaki bildiğim takımlara yazdım ama pek takan olmadı tahmin...
  13. stizzy

Nasıl yabancı arkadaş edinebilirim?

Merhaba dostlar, direkt konuya gireyim. Geçen kuzenimle konuşurken hiç yabancı arkadaşın yok mu diye sordu, bende hayır dedim, nasıl yok vs diye gitti konuşma. Sonra düşündüm neden yok diye, bir sebep bulamadım sonra valoda(oynadığım tek bol konuşmalı oyun) deneyeyim dedim pek samimi kişiler...
  14. stizzy

Oyunlarda çektiğiniz güzel fotoğraflar.

ABİ BENDEN ÇOK İYİ FOTOĞRAFÇI OLUR (bende fotoluk için sadece forza olduğu için forza attım)
  15. stizzy

(19:00) DA Forum Valorant Turnuvası Hatırlatması

@Ziona @Alexa stizzy @Charrins @Vatulian @Proletarya @DerratiX @Batuhan Lastronin @Ravyn @Onurdz @Juiclair0 @Eok0505 @Jaess @chii @vettunivezzeytuni @RevDeisDou_Fan @mikealson @ibnlaahadaltair @Arthur♛Morgan @MeRtz Bugün saat 19.00'da DA Forum Valorant...
  16. stizzy

(22/20)DA Forum Valorant Turnuvası #4

https://forms.gle/vDuBGDNE8wJL2Mge7 📍DA Forum Resmi DC Sunucusu 🗓28.05.2022 - 19.00 Turnuvalar hakkında önden ve hızlı şekilde bilgi almak, oyun arkadaşı bulmak, eğlenmek ve sohbet etmek için DC sunucumuza katılabilirsin. https://discord.gg/MDev7JQxfc Karşılaşmanın yapılacağı DC sunucusu ...
  17. stizzy

Yeni Forum Turnuvaları

Merhaba dostlar, bildiğiniz üzere Alexa'nın düzenlediği forum turnuvaları iptal oldu. Bu forum turnuvaları gerçekten eğlendirdiği için bunu devam ettirmek istiyorum ama farklı bir şekilde; Ben birkaç arkadaş(forumdan) ile konuşup her oyun için bir(1) veya iki(2) kişi turnuva düzenleyecek ve...
  18. stizzy

Okul hayatımda ilerleyemiyorum.

Öncelikle bu konuyu eğitim kısmına açsam daha doğru olurdu ama daha fazla hit alması için buraya açtım. Merhaba dostlar, ben şuanda 11. sınıf dil öğrencisiyim 1. dönemin başında sayısaldaydım ama hiçbirşey yetiştiremediğim için yapasım gelmiyordu ve işler dahada kötüye gidiyordu bende 2. dönem...
  19. stizzy

Eurovision 2022'yi Kim Kazanır?

1. hollanda, çek, azerbeycan ya da ingiltere. Bu 4lüden biri olur diye düşünüyorum.
  20. stizzy

Mavi Ekran Art arda mavi ekran aldım.

Merhaba dostlar, laptopum aldığımdan beri maksimum 2-3 defa mavi ekran verdi biraz korktum açıkçası. Minidump dosyamı alta bırakıyorum. Ve oyun+yayın yaparken hiç mavi ekran vermemişti, Windows 11 sorunlu diye düşünüyorum minidump analiz etmeye kalktığımda biraz karışık geldi bakmadım. Minidump...
Top Bottom