Arama sonuçları: *

• Users: Ufukizm
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Ufukizm

Yardım Modem - Ethernet Kablosu - Xbox Çıkmazı

Arkadaşlar hali hazırda hem ps5 hem Xbox series x kullanıcısıyım. Hangisini kullanacaksam ona Cat6 ugreen Ethernet Kablosu takıp ping i minimum seviyeye düşürüyorum. Dün başıma tuhaf bir mevzu geldi. Xbox i açıyorum internete bağlanınca internet kopuyor modemin komple sinyali gidiyor. Dls...
  2. Ufukizm

Öneri PS5 İçin Ucuz Kol Arıyorum

Merhaba arkadaşlar PS5 te kullanmak için ucuz yollu bı kol ariyorum. Mortal Kombat Tekken v.s oyunlarında malum hızlı basmak lazım tuşlara o yüzden dualsense gibi pahalı bir kolu kullanmak istemiyorum. Kablolu kablosuz herhangi bir kol olur. Şimdiden teşekkürler.
  3. Ufukizm

Öneri Gaming.gen Hakkında Öneri

Arkadaşlar Gaming.gen den şu kulaklığı almayı düşünüyorum kafamda bir iki soru var. Birincisi hızlı gönderi yapıyorlar mı? Ürünler resmi garantili mi? İptal iade gibi durumlarda sorun çıkarıyorlar mı...
  4. Ufukizm

Yardım Dualsense ile PC de oyun oynama YARDIM

Selam millet. Pc üzerinden Hades ve Sifu indirdim. İkisinide korsan indirdim. Hades sorunsuz çalıştı ve daha sonra satın aldım. Sifu da bi sorun yaşıyorum. Şimdi Dualsense i Pc ye bağlayıp Hadesi rahatlıkla oynabiliyorum ama Sifu da hiç bir tepki vermiyor cihaz. Bu oyunla mı alakalı acaba...
  5. Ufukizm

Ps5 Oyunlar Kapanıyor Yardım (ACİL)

Arkadaşlar ps5 de oyun oynarken bu sabahtan beri sağ üst köşede "Bu oyun veya uygulama 15 dakika sonra kapanacak" uyarısı çıkıyor. Sonra 10 dakika geçtikten sonra aynı uyarı bu seferde 5 dakika sonra kapanacak diye çıkıyor ve 5 dakika sonra oyun kapanıyor. Tüm oyunlarda yapıyor bunu. Herşeyi...
  6. Ufukizm

Playstation 5 İçin İki Kulaklık Arasında Kaldım Yardım

Arkadaşlar başlıkta yazdığı gibi iki kulaklık arasında kaldım. Birinci kulaklık: Sony İnzone H3 Fiyat:1500 TL Kablolu İkinci Kulaklık: Sony 3D Pulse Fiyat: 2000 TL Kablosuz
  7. Ufukizm

Yardım Fm 2023 Online Girme Sorunu

Arkadaşlar 3 arkadaş fm 2023 Console Edition oynamaya çalışıyoruz. 2 arkadaş Xbox Series S den giriyor ben ise Pc den. Gamepass ile indiriyoruz. Sorun şu ki ne yaparsak yapalım sadece 2 kişi girebiliyor oyuna 3 kişi girince bağlanmıyor hatası veriyor. Kişi fark etmiyor sadece 2 kişiyi alıyor...
  8. Ufukizm

Playstation 5 Nerden Almalıyım?

Arkadaşlar Ps5 almak istiyorum. İndirim kodu v.s. ile Dijital versiyon son sürüm tek kol 17.200 TL ye buldum. Daha uygununu bulabilir miyiz ? Varsa eğer link atabilir misiniz? Sony garantili istiyorum.
  9. Ufukizm

Öneri Taksitle PlayStation 5 Almak

Arkadaşlar rahatsızlığımdan dolayı çalışamıyorum evden de çıkamıyorum. Tek hobim oyun film dizi v.s. PlayStation 5 almak istiyorum taksitle nerden alabilirim. Hepsiburada Trendyol gibi yerlerden alışveriş kredisi denedim çıkmadı. Mobil hat üzerine de olmadı. Aylık Max 1k şeklinde ödeyebileceğim...
  10. Ufukizm

Playstation 5 İthalatçı Garanti Hakkında.

Selam millet yakın zamanda Ps5 almayı planlıyorum ama bu ithalatçı garanti konusunda pek bir bilgim yok. Acaba Xbox da ki gibi 1 yıl resmi garanti veriyor mu ?
  11. Ufukizm

Xbox oyun arkadaşı aranıyor!

Selam millet. Biz iki kuzen ve bir arkadaş toplamda 3 kişi her gün Xbox oynuyoruz. Özellikle geceleri. Oyunları kasmadan sinirlenmeden eğlencesine oynuyoruz. Aramıza katılmak isteyen mikrofonu olan +20 yaş arkadaşlar varsa dm atabilirler. Her türlü oyunu oynuyoruz.
  12. Ufukizm

Bu İki Laptopdan Hangisi Alınmalı

Arkadaşlar bu iki model arasında kaldım. Biraz acil karar verip almam lazım. Sizce hangisini almalıyım.
  13. Ufukizm

Yardım Acil Laptop İade Hk.

Öncelikle hepimize çok geçmiş olsun. Yaralılara acil şifa, vefat edenlerede Allahtan rahmet diliyorum. Arkadaşlar Hp victus bir laptop aldım. Daha önce kardeşime almıştık en ufak sorun yoktu ama kendime aldığım cihaza sürekli drop giriyor. Mouse takılıyor ses takılıyor hatta film video bile...
  14. Ufukizm

Windows 11 Key Alabileceğim Güvenilir Site Önerisi

Arkadaşlar Microsoft sitesinden Windows indirip kurucam bana key satın alabileceğim güvenilir bir site önerebilir misiniz?
  15. Ufukizm

Arkadaşlar sizce hangi Windows 11 sürümü?

Arkadaşlar yeni laptop aldım. Windows 11 kurucam ama hangi sürümü kurmaliyim. Pro var sanırım. Microsoft un sitesinden indiricem. Girdiğim keye göre mi değişiyor sürümü yoksa? Bu konuda hiç bir bilgim yok yardımcı olursanız çok sevinirim
  16. Ufukizm

Yardım Arkadaşlar Kafayı Yemek Üzereyim Laptop Önerisi Lazım

Arkadaşlar 1 aydır bir türlü karar veremedim. Bu 4 laptoptan hangisini almalıyım sizce? Ağırlıklı olarak Photoshop ve Adobe Premier, After Effect kullanılacak. Sanırım bir tek Lenovoda 2x8 Ram var diğerlerinde tek 16. Sizin görüşleriniz çok önemli benim için. Şimdiden teşekkür ederim.
  17. Ufukizm

Öneri Video Edit İçin Max.10k Laptop

Arkadaşlar photoshop ve video edit için kullanılacak Max. 10k bütçe ile laptop önerisi rica ediyorum sizden.
  18. Ufukizm

Öneri Oyuncu Mouse Önerisi (Bütçe Sınırı Yok)

Beyler başlıkta belirttiğim gibi çok sağlam bir oyuncu mouse tavsiyesi istiyorum. Bütçe sınırım yok.
  19. Ufukizm

Xbox Series X İçin Monitör Önerisi

Arkadaşlar sürekli konu açıyorum ama bir yorum bile gelmiyor. Xbox series x konsolum var ve monitör almak istiyorum. Bütçem Max 5k ve Hepsiburada üzerinden alicam. O kadar çok farklı model var ki ne alicam, neye dikkat edicem, hangi panel daha iyidir, ghosting sorunu var mıdır hiç bir şey...
  20. Ufukizm

Yardım Uyumlu Ethernet Kartı

Arkadaşlar laptopun wifi sorunu var. Önceleri sürekli kopuyor bazende wifi bulmuyordu açıp pinlerini vs. Temizledim düzeldi ama şimdide 50 mbps internet de 1 MB 2 MB hız görüyor. Kartı komple değiştirmek istiyorum. Şimdi size sorum şu uyumlu kartı nasıl bulurum ve drgistirmişken 5ghz bağlantıyı...
Top Bottom