Arama sonuçları: *

1. D

laptop tak diye kapanıyor

Monster Abra A5 13.4 laptopum var. Normalde hiç tamir görmedi. En son termal macun değiştirdim temizledim. Son 2 haftadır açılıp belli bir süreden sonra tak diye kapanıyor gidiyor hiçbir hata kodu falan yok sanki fişten çekiyormuş gibi gidiyor fişi çekip takınca tuşa basıp acabiliyorum (bu arada...
  2. D

25.000TL ddr5 sistem toplama tavsiyesi

25k bandında ddr5 hazır sistem arıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  3. D

25.000TL sistem toplama tavsiyesi

Ağırlıklı olarak FPS oynuyorum ama RDR2 gibi hikayeli oyunlarda oynuyorum. 2K 165Hz monitörüm var. Bana bu bütçede 3060 ile gelmeyin anlamayan biri değilim belki gözüme denk gelmeyen sistem vardır diye yazıyorum. Ryzen 5 7500F. RX 6700XT bakıyordum ama yayin için RX 6700XT'ye olumsuz yorumlar...
  4. D

1000 TL Gaming Mouse Önerisi

1000 TL bandında fps oyunu icin kablosuz mouse arıyorum. g305 ve rival 3 baktım ne yapmalıyım ne almalıyım?
  5. D

MAX 25K SİSTEM ÖNERİSİ

valorant cs2 gibi online ve ayrıyeten rdr2 fifa 24 gibi oyunlar oynuyorum. yani hem online hem hikayeli oyunlar oynuyorum. yardımcı olursanız sevinirim
  6. D

AMDekran kartı AMD işlemci ile yayın açılır mı

Ryzen 5 7500F. RX 6700XT. Satın alıp OBS yayını düşünüyorum. Hep Intel ve NVIDIA kullandım. AMD de de o kadar iyi mi yoksa NVIDIA mı dönmeliyim? Yayın açarken sorun yaşatır mı AMD ekran kartıyla sorun yaşayanları gördüm codec o kadar iyi değil deniyor ne yapmalıyım sorun yaşar mıyım? Veya OBS...
  7. D

GTX 1050 Ti ve i7 8750h laptop yayında oyun oynarken kasıyor

Selamlar. Ben küçük çaplı bir yayinciyim. Ve restream. IO kullanarak OBS'ten Zula oyununun yayınını açıyorum. Sistemimde ekran kartı GTX 1050 Ti işlemci i7 8750h. Oyun içinde 1080p düşükte 720P30FPS yayın da oyunum kasıyor sizce sistem mi yetersiz? İnternet hızım: Türksat 100Mbps dowloand 5Mbps...
  8. D

Oyunda yayın açarsam kasıyor

Oyunum 200FPS kilidi ile oynuyorum oyun adı Zula ve yayin açmadan önce 160 bazen 180 arasi oluyor ama yayin açınca 90 100'a düşüyor ama gene yüksek olmasına rağmen akıcı olmuyor ne yapabilirim OBS'den açıyorum en iyi ayarlar nasıl olacaktır? İnternet Türksat 100Mbps dowloand 5Mbps upload. Sistem...
Top Bottom