Arama sonuçları: *

1. Turkistan

alzheimerlı biri alzheimerı unutursa ne olur ?

Alzheimer'ı unutmak doğru bir tabir olmaz ki. Hastalık unutulunca geçebilecek bir hastalık değil. Sadece hasta olduğunu unutabilir.
  2. Turkistan

2. El Sistem 9.5k alınır mı ?

Kesinlikle almamalısın. Adam bildiğin dolandırıyor bu fiyata bu sistem çok mantıksız.
  3. Turkistan

Mining düşük kazanç?

Bunlar tahmini değerler olduğu için herkeste doğru çıkmıyor. CMD ekranında asıl değerler gözükür. Ayrıca ortalama değerin gerçeğe yakın olması için birkaç saat kazım yapmak gereklidir arkadaşın ne zaman kazıma başladığını ve ne zaman bu ekran görüntüsünü aldığını bilmiyoruz. CMD ekranı daha...
  4. Turkistan

Mining düşük kazanç?

Ekran kartınız nedir? Overclock yada Undervolt yaptınız mı? Kazım yaparken arkada çalışan CMD'nin ekran görüntüsünü atar mısınız? Bu sitedeki veriler size gerçek kazım değerinizi göstermez CMD ekranında yazanlar önemli. Ek olarak bunu tek bir kartla yapmanız çok mümkün değil birden fazla kart...
  5. Turkistan

Pc toplama 7.000 tl

KONU TROL ARKADAŞLAR SANIRIM BİR ARKADAŞIMIZIN CANI SIKILMIŞ SOSYALDEKİ ABİLERİYLE OYUN OYNAMAYA ÇALIŞIYOR
  6. Turkistan

Bu Laptop Alınır Mı?

Fiyatı pahalı özelliklerine göre. Bu bilgisayarı alabilirsin bence Asus TUF mühendisleri çok yetenekli değiller laptop konusunda ROG daha iyi iş çıkartıyor. ACER Nitro fazlasıyla kaliteli bir ürün tavsiye ederim.
  7. Turkistan

Türkiye Futbolu Kötü Mü? Kötüyse Sebebi Ne?

Parti tutar gibi takım tutan, kavgacı, küfürbaz ve futbolu amacının (eğlenmek) çok dışına çıkaranlar yüzünden kötü. Mesela bu konuda bile birbirinize girmişsiniz ne bekliyorsun böyle futbol anlayışından?
  8. Turkistan

Mount and Blade Bannerlord Sistem Gereksinimleri

Benim işlemcim İ5 10400 içinde UHD 630 var ekran kartımı takmadan oynayabiliyorum. Oyunu deneme şansınız varsa deneyin bence takılmalar olsa da oynatabilir size.
  9. Turkistan

Bu Laptop Alınır Mı?

Fiyatına göre hayır. Oyun oynayacaksanız 16GB RAM bulunduran bilgisayarlara yönelin. Eğer oyuncuyum diyorsanız laptop değil masaüstü almanızı tavsiye ederim.
  10. Turkistan

Steam 6Tl Oyun Önerisi!

Deponia serisi.
  11. Turkistan

Rtx 3070 için monitör önerisi

IPS al bence. Renkleri daha canlı gösteriyor ve göz zevkine önem verenler için ideal. Görüntü kalitesi çok iyi. TN paneli daha çok profesyonel FPS oyuncuları tercih ediyor tepki süresi daha kısa olduğu için. Ama gözle görülür bir tepkime süresi farkı yok. 144hz 1ms 2K veya 4K IPS panel CURVED...
  12. Turkistan

4100 dolar pc toplama önerisi ACİL

Sistemi toplamadan önce İntel'in 11. nesil işlemcilerini bekleyin bence. Tabi aceleniz yoksa.
  13. Turkistan

165 HZ monitör KASMA SORUNU

Yanlış mı? Belli ki bildiklerinizi bir daha gözden geçirmeniz gerek. 165hz monitörden oyunlarda 165hz alabilmek için 165FPS alabilmeniz gerektir. Arkadaş belli ki daha önce 165FPS oynamış yani 165hz'i deneyimlemiş. Şimdi 165hz'in altına inince kastığını hissedebiliyor. Sizin arkadaşlarınız...
  14. Turkistan

165 HZ monitör KASMA SORUNU

165HZ monitörde 165HZ'in altına düşersen kastığını hissedersin bu normal bir durum. Videolarda aynı durum geçerli değil zaten videolar genellikle 60FPS olur.
  15. Turkistan

Ryzen 7 3700X, RTX 2060 mı? Ryzen 5 3600X, RTX 3060 mı?

Bana kalsa İ5 10400f RTX2060 daha iyi :D
  16. Turkistan

300 tl mouse önerir misiniz??

https://www.teknosa.com/logitech-g-g203-lightsync-lightsync-kablolu-oyuncu-mouse-black-p-125088950?utm_source=akakce.com&utm_medium=comparison&v=1.95.4 Kullanıyorum çok memnunum hem malzeme kalitesi hem de rahatlığı beni aşırı memnun ediyor. Bir fareye 300TL vermeye gerek yok bence. Logitech...
  17. Turkistan

7000tl toplama PC öneri

Eğer onun gibi bir işlemci alırsan overclock yapmana gerek bile kalmaz merak etme. İ5 10400f, R5 3600'den daha iyi bir işlemci ve fiyatı daha ucuz.
  18. Turkistan

B450M H M2 SSD destekler mi?

1 tane M.2 4 tane sata3 giriş desteği bulunmakta.
  19. Turkistan

Yardım Beyler bu ekran kartı alınır mı? acil yardım

Bir de kartı almadan önce adamdan kasa içinde çalışırken videosunu isteyebilir misin? Gürültülü çalışıyorsa kazım yapılmıştır dikkat etmen lazım.
Top Bottom