Arama sonuçları: *

• Users: Choussein
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. C

görev çubuğundaki simgeler ve her şey gitti

görev çubuğundaki simgeler her şey bir anda gitti dün sapa sağlam çalışıyordu bilgisayar şuan vaziyet bu appdata local ıcon cache olan belgeyi silip windows gezginini yeniden başlattım sonra başka yollarda denedim yine olmadı yine gözümden kaçırdığım bir şey vardır diye sizlere yazıyorum...
  2. C

Bilgisayar çalışıyor fakat ekran ve klavye yok

Merhaba arkadaşlar sizlere bir şey danışacağım da son 2,3 gündür bilgisayar aniden gidip ekran ve klavye gidiyor mouse ve kulaklık ışıkları yanıyor ama bilgisayar hala çalışır vaziyette önceden hiç böyle bir şey yapmıyor du yeni yapmaya başladı ve bugün aç/kapat yaptım bilgisayar’a hiç görüntü...
  3. C

Yardım Rampage SMX-R85 GENTLE driver yüklerken macro.bin engellendi sorunu

Merhaba Arkadaşalr Mousu daha dün aldım bi driver indireyim dedim fakat resimdeki gibi hata aldım sonrasından da tamama tıkladığımda ise değişik bir program çıkıyordu ben direk kapattım fakat hala sorununu bulamadım
  4. C

Cihazınızda önemli güvenlik ve kalite düzeltmeleri eksik hatası nasıl çözülür

Arkadaşlar Bu Sorunu yapan yada Bilen Çıkmadı mı hala 1 Haftadır yapamıyorum ve pc yavaşladığını hisstem bunu çözebilen varsa yanıtlarsa sevinirim Teşekkürler
  5. C

Ps2 Fat kasa hdd yeri olmuyor

Selam arkadaşlar ben bugün Ps2 fat kasa aldımda fakat aldığım kişi ekran açılırken direk üçgene bastığın gibi ekran çıkıp ordan yüklü oyunları açıyor demişti de ben de oyun çıkıyor ama hdd hatası falan veriyor. Ben buna hdd kullanmasam CD ile çalıştırsam CD’yi açarmı acaba ama bu modelde gözü...
  6. C

New World Server Sorunu

Selamlar öncelikle arkadaşlar oyunu daha 1 gün önce aldım bi indirip bakayim dedim ama oyuna girince Region kısmında Server’lar var hepsi 9999 MS ve tek benim. Böyle diğer herkes de düşük ms ayarlara yada YouTube bakmayı denedim ama çoğu videolar İngilizce ve bende pek anlamadım acaba oyunu...
  7. C

Kasa fan Işıkı fazla yanmaması

Merhabalar bir sorum olacakdıda benım bılgısayarın fanları onceden yanıyordu sımdı ıse ısıklar o kadar fazla yanmıyor bunun programı varmı yada ledler patlamıs olabilirmi
  8. C

Viewsonic VA2405-H 75Hz 4ms

Selam arkadaşlar ben monitör aldığımda bişey farkettim 1920x1080 de 75 Hz oluyor çözünürlük ama diğer Çözünürlük'te ise 60 hz e direk sabitleniyor bide oyun için cs de aynı 1280x960 da 60 hz oluyor 75 hz'e çekemiyorum ama Monitör normalde 75 Hz bide Nvdia ekran kartı ayarlarındanda Çözünürlük...
  9. C

Virüs Programı Comodo Fikri

Arkadaşlar bilgisayara virüs indi ama silemiyorum bir kişi comodo'yu önermişti ama şimdi onuda indirmek istemiyorum virüs çıkabilir yine ondan korkuyorum böyle güzel virüs programı önerisi vvarmı yada bana biri comodo sitesinden vvirüs programını atacak varmı acaba Kendim indiremiyorumda...
  10. C

Ps3 kolu crash sorunu scarlet.crush

Merhaba arkadaşlar ben ps3 kolunu scptoolkit programıyla bağlarken scarlet.crush hatası alıyorum ve ps3 kolu bağlanmıyor önceden böyle bişey olmuyodu her usb portuna çıkardım denedim sorun aynı ve başka kablolardada sorun aynı ama bulamadım geri dönüş yaparsınız sevinirim
  11. C

75 Hz Monitör 60 Hz Gözüküyor

Selam Arkadaşlar yeni aldığım monitörde 75 olmasına rağmen ayarlarda 75 hz gözüküyor bunun sorunu nedir acaba Adıda Viewsonic 23.6" VA2405-H 75Hz 4ms VGA HDMI FHD Gaming Monitör
  12. C

Epic Games Gmail'e Kod Gelmiyor

Sealm Arkdaşlar öncelıkle ben beleş gta 5 hesabı almıştım o hesabın e postasını değiştirip başka birine vermeye çalışıyorumda ama bi sorunum var kod gelmıyor gmaile bende epostayı değiştiremiyorum. Sizce sorun nedir acaba
  13. C

Lolde aniden fps sorunu

Nromalde 190 200 arası fps alırken 65 50 düşüyor fps önceden bu yoktu sistende ryzen 5 1600 8 gb ram 1 tb hdd 1050ti
  14. C

OBS kasmasız nasıl yayın yapılır

Merhaba arkadaşlar ben yayın yapıyorum da obs den önceki ayarları unuttum şimdiki ayarlar ise kastırıyor bende yeniden silip yüklemeye karar verdim ama ne nedir nasil yapilir unuttum o yüzdende sizden yardim istiyorum Sistem : 1050ti 4 GB Amd Ryzen 5 1600 8 g ram 1 tb hdd 30 FPS 3000...
  15. C

Msi ses sürücüsü gözükmüyor

Arkadaşlar Öncelikle ben biligisiyarıma ses sürücüsü indiriyorum ama bir türlü yüklenmiyor ve gözükmüyor. Ama MSİ sitesinden hd audio indirdim ama nasıl kuracağımıda bilmiyorum karma karışık normal zipde değil ve videosu bile yok bulup yada yardınm ederseniz sevinirim Amd a320m Pro Vh Plus...
  16. C

GPU boştayken yük kullanması

Selamlar Öncelikle bir sorunum varda pc açtığımda ekran kartı gpu su %6 da kullanılıyorda sizce sorunu nedir ve fps düşüklüğü çok oluyor bu arada kasmalarda var
  17. C

Twitch Videoları Abonelere Kaldırma

Arkadaşlar Twitchdeki yayın esnasındakı videoları kaydedildiğinde sadece abonelere özel var onu nasıl değiştirebilirim ? Cevaplarsanız sevinirim
  18. C

OBS kasma sorunu

obs 60 fps verince kasmıyodu önceden ama şimdi arada bi fps giriyor ve kasıyor oyundan atıyor falan direk mavi ekran atıp sorunla karsılastı diyor 60 fps 3000 bitrate veriyorum bide OBS' de pürüzlü ekranı nasıl pürüzsüz yaparız fikri olan varmı
  19. C

GTA IV Bölümde donma sorunu

Arkadaşlar GTA IV eflc'de görevi gidiyorum sonra ara sahneyi geçince Loading de çalışıyor ama açılmıyor sonra hemen Alt + Shift yapınca oyuna döndüğümde donuyor ve yeniden başlatmam gerekiyor Sorun ne sizce
  20. C

Amd a320m pro vh plus

Arkadaslar anakarti 2.5 yildir. Bios guncellemiyodum simdi surum ne nasil guncellicem bide sey 3200 mhz ram'i xmp actim degeri sonradan 2133 e dustu sorun ne sizce resim büyük olduğu için atamadım https://prnt.sc/rwvj9p
Top Bottom