Arama sonuçları: *

• Users: ahmetcekl
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ahmetcekl

Öneri Tv önerisi herkesi bekliyorum

Arkadaşlar öncelikle bütçemi belirteyim maksimum 20k ya çıkabilirim boyut olarak minimim 55 inc olması önemli benim için ve teknoloji detaylarına çok takılıyorum dolby vision dolby atmos vs olması daha iyi ses sistemide subwoofer lı falan olursa tadından yenmez olmasa bile ses sistemi iyi olan...
  2. ahmetcekl

Yardım Xpg D41 Ram Overclock

XPG Spectrix D41 RGB 8x2 3600mhz CL18 ramlerim var arkadaşlar @Abdullah Hacıgül videosunda rainbow da ram frekanslarının çok iyi derecede fps arttırdığını gözlemledim en çok oynadığım oyunda olsa genel olarak sistemin performansını yukarı çekmek için ramleri overclock yapmak istiyorum sistemim...
  3. ahmetcekl

Öneri Gaming X mi ? Powercolor mu ?

2.el rx6700xt bakıyorum 5500 amazon japonya 2021 faturalı garantisiz msi gaming x mevcut ve ona alternatif 5300 powercolor rx6700xt red devil 3 fanlı model mevcut garantili faturalı türkiye ürünü hangisini almak mantıklı gaming x uzay montaj şeklinde 76 dereceye ulaşmış otomatik fan hızlarında...
  4. ahmetcekl

Öneri Ekran Kartı önerisi ?

2. El ekran kartı önerilerinizi bekliyorum işlemcim ryzen 5 5600x anakartım b550 AMD ekran kartları tercihim ama nvidia da önerebilirsiniz bütçem 4000-7000 arası tüm kartları önerebilirsiniz
  5. ahmetcekl

Yardım 5500₺ rx6700xt alınır mı ?

Sahibinden de 2. El ekran kartı alacağım kart amazon japonya kartı Msi rx6700xt gaming x 5500 gibi bir rakama bıraktı alınır mı alınırsa nelere dikkat etmem gerekiyor daha üst seviye kart alınır demeyin lütfen normalde rx6700 rx6600xt lere bakıyordum güç kaynağımı yükseltmem gerekir gerek yok.
  6. ahmetcekl

Öneri Amazon japonyadan ekran kartı

Merhaba ekran kartı almak istiyorum AMD modellerine baktım şuana kadar fiyat caziplinden dolayı. İkinci el kartlara bakıyorum da insanlarla uğraşmak istemiyorum açıkcası sıfır fiyatlarıda ikinci ele göre 2x neredeyse bir ara amazon japonyadan vs. Daha uyguna ekran kartı getirtme vardı hala...
  7. ahmetcekl

KKTC ye bilgisayar gümrükten geçer mi ?

Yeni sistem topladım bu sistemi kıbrısa geçirmem gerekiyor kasa yok sadece iç donanım ekran kartı işlemci anakart ram psu vs. Uçak ile gideceğim bu parçaları valizle geçirirken sıkıntı yaşar mıyım gümrükte
  8. ahmetcekl

Çözüldü✓ Ryzen 7 5800x3d sistem xmp açınca ekran gelmiyor

Yeni aldığım sistemimde rx6800xt ryzen 7 5800x3d anakart olarak asus tuf b550m-plus var ramlerim corsair vengeance pro 3600mhz 8x2 açınca ekteki hatayı alıyorum hiçbir şekilde sistem açılmıyor xmp kapatınca sistem açılıyor bios güncelledim olmadı ramleri tak çıkar yaptım olmadı ramleri başka...
  9. ahmetcekl

Yardım RX6500XT B550 Anakart düşük fps sorunu ?

Performansım artsın diye b450 anakarttan b550 anakarta geçiş yaptım sistemim b550 ds3h ryzen 5 5600x rx6500xt b450 anakartta aynı sistemle rainbow benchmark sonucunda 260fps ortalama çıkıyordu b550 anakarta geçtim ekran kartımın desteklediği pci 4.0 daha çok fps verir ümidiyle bekliyordum ki...
  10. ahmetcekl

Öneri ryzen 7 5800x3d için soğutucu önerisi

ryzen 7 5800x3d için sıvı veya kule tipi soğutucu araştırıyorum öneriniz var mı bütçe 2k duruma göre 2.5 çıkabilirim 1676916261 @RevDeisDou 1676916293 @Abdullah Hacıgül
  11. ahmetcekl

Çözüldü✓ 30k bütçe sistem önerisi

30k bütcem var sadece kasa önerisi istiyorum amd nvidia intel farketmez
  12. ahmetcekl

Öneri rx6800xt için anakart,psu,işlemci önerisi

rx6800xt ekran kartlı sistem dizeceğim psu olarak ne almalıyım ve işlemci olarak ryzen 7 5800x ryzen 7 5800x3d arasında kararsız kaldım hangisini öneririsiniz anakart b550 almak istiyorum model olarak hangisi uygun olur bu sisteme
  13. ahmetcekl

4000mhz üstü ram için tavsiye

Merhabalar rx6500xt ekran kartım var b450 anakart ile kullanıyordum tam performans alamıyordum b550 ye geçeceğim yanına da 4000 veya 4133mhz ram yükseltmeyi düşünüyorum şuan ki ramlerim 8x2 3200mhz işlemcim ryzen 3 3300x alacağım anakart ram hızını destekliyor ama işlemcide herhangi bir sorun...
  14. ahmetcekl

30000₺ bütçe ile toplama bilgisayar tavsiye

30000 bütçem var sistem tavsiyesi istiyorum amd nvidia intel hiç farketmez fikirlenizi bekliyorum Kasa(güç kaynağı olsun ama)ve monitör dahil olmayacak.
  15. ahmetcekl

Yardım Ram overclock bilgili kişileri bekliyorum

@RevDeisDou Daha öncede yazmıştım size R3 3300x işlemciye geçiş yaptıktan sonra patriot viper 3200mhz ramlerimi 3600mhz yapmayı başardım CL16 sıralama şu şekilde voltajı 1.4 yaptım memteste hata vermedi 5 dakikalık testte gecikme okuma yazma değerleride alltaki görsel de başka yapmam gereken bir...
  16. ahmetcekl

Yardım Ryzen 3 3300x prism ile ısınıyor

ryzen 3 3300x pc boştayken herhangi bir uygulama açtığımda rahat 65 dereceyi bazen 70 görüyor soğutucu wraith prism fabrika macunu az gibi gelmişti ondan dolayı yaptığını sandım cooler master htk-002 macununu sürdüm sonuç hemen hemen aynı prime95 ile max 75 derece görüyor oyunda 70-75 ara sıra...
  17. ahmetcekl

Yardım Rx6500xt ReLive Sorunu

Ekran kartını alalı yaklaşık 2 hafta oldu driver ile gelir diye düşünmüştüm üstüne 2 update geldi hâlâ yok ReLive özelliği bilgisi olan arkadaş var mı sisteme format atıp sıfırdan da kurdum çözüm olmadı eğer kartta bu özellik yok ise elden çıkarmaya bakacağım
  18. ahmetcekl

Yardım RX6600 marka önerisi

Merhaba rx6500 ile 6600 arasında kararsız kalmıştım sonuç olarak 6600 karar verdim yatırım amaçlı, mining yapmayacağım. Belirli markalar var Asus xfx Sapphire en ucuz xfx pek güvenemedim gönlüm asustan yana dediğim gibi yatırım amaçlı alıyorum o süre zarfında oyun için kullanacağım hangi marka...
  19. ahmetcekl

Yardım Ram overclock nasıl yapabilirim?

Iyi forumlar r3 2200g apu sistem b450m s2h v2 3600mhz anakartım var belleklerim patriot viper steel 8x2 3200mhz cl16. 3600mhz çıkartabilirmiyim timingler için yeterli bilgiye sahip değilim onlar için bilgi almak istiyorum nasıl overclock yapıcağımı biliyorum. (Abdullah abiyi yönlendirebilicek...
  20. ahmetcekl

MSI MAG FORCE 100R psu kablosu

sistemimi uzay montaj olarak kullanıyorum msi mag force 100r kasayı alıcam ama psu kablom bana kısa gibi geldi powerboost 300w 40cm kablo uzunluğuna sahip sizce yeter mi yoksa kablolar kısa mı gelir ilk defa masaüstü kullandığım için yeterli bilgiye sahip değilim.
Top Bottom