Arama sonuçları: *

1. F

6-7k civarı telefon önerisi

Normal kullanım için telefon arıyorum bu fiyattaki Apple telefonlar eskimeye başladığı için Android telefon tercihimdir Xiaomi Samsung gibi markalar almayı düşünüyorum aklımda Redmi 10 Samsung A13 Note 10 var daha iyi fikirlere açığım 2022 öncesi olmazsa telefonlar iyi olur.
  2. F

1tb kingston nv2 vs 1tb kioxia exceria g2

9400f işlemci msi b365m pro vh anakartlı bilgisayarıma 1 tb m2 ssd almak istiyorum tek m2 yuvam var ssd önerisi alabilirim ama ben bu ssdleri düşünüyorum bütce 1200 https://www.incehesap.com/kingston-nv2-snv2s-1000g-1tb-pcie-nvme-m-2-ssd-disk-fiyati-59328/...
  3. F

5000 TL civarı telefon önerisi

günlük kullanım için 5000 TL civarı güzel telefon önerisi verir misiniz
  4. F

bilgisayar donup bip sesi çıkartıyor

nasıl test edebilirim 1669398288 biraz yardım edin be agalar
  5. F

kaç kez bilmiyorum ama 8 9 kere kısa biraz bekleye bekleye geliyor yani 8 9 kere geliyor arka arkaya hızlı hızlı biraz bekliyor bida geliyor 1669397036 garantinin bitmesi çok az kaldı
  6. F

genelde valorantta oynarken bilgisayar kitleniyor ve hiçbirşeye tıklanmıyor ardından kulaklığa ard arda bipleme sesi geliyor windowsu yeni resetlerdim (usbden) bilgisayarda ısınma sorunu yok sistem : işlemci : i5 9400f ekran kartı : msi gtx 1660 gaming x
  7. F

iphone 6 şarj çabuk bitiyor aç kapa yapınca artıyor

uygun batarya nerden bulabilirim
  8. F

takarkan bozma durumu falan olursa işimiz zor ama 1662833253
  9. F

bak mutlu oldum nedensizce iyi 300 TL ise
  10. F

500ü olur diyosun 1662832951 öğrenciyim bakalım ne yaparlarsa
  11. F

orjinal bulunmaz da başka taktırsam kaç TL tutar
  12. F

arkadaşlar sorun var biliyorum telefonu aç kapat yapınca şarj yüzdesi değişiyor ya da şarj bitmiş diyip açılmıyor kimi zaman 15dkda tüm şarj bitiyor çözüm bataryayı değiştirmek mi yoksa bi sensör falan var mı teknik servise götürücem çok fazla para vermeyim diye soruyorum telefon bi 5 6 yıllık
  13. F

vdsl alt yapısında türknet vs türktelekom

arasıra kesilmeler oluyor 3 4 hafta önce kesilmişti 1 gün gelmemişti uploadlar aynı tt de 8 türknette de 8 gıbırnete falan baktım fakat çok ilgisiz diyorlar yani internet kesiliyor ve ilgilenmiyorlarmış altyapı vdsl yaşadığım yer küçük bir şehir kesin türktelekom altyapısıdır
  14. F

zaten taahhüt bitince 50 ye de zam gelecek
  15. F

başlıktaki gibi şuan türk telekomda 50 mbps 140 TL şubatta taahhüt bitiyor türk netin kendi alt yapısı yok fakat 100 mbpsyi 170 TL ye veriyor taahhahüt bitince 50 mbpsye zam gelecek sizce türk telekomu mu 100 mbps yapayım türknete mi geçeyim
  16. F

betterdiscord inmiyor

aynen bi sen biliyon
  17. F

hangisini tavsiye edesiniz arasındakı fark ne?

377tl fark varsa pantheri öneririm 377tl ile klavye,mouse,kulaklık vb. bişey alabilirsiniz veya işlemci bile yükseltilebilir
  18. F

betterdiscord inmiyor

halen aynı
  19. F

betterdiscord inmiyor

lütfen sorunuma cevap vermek yerine öneride bulunmayın ben de biliyorum cpuyu çok yediğini ama beni etkilemez yani eğer bi çözümünüz yoksa yazmayın lütfen
Top Bottom