Arama sonuçları: *

1. E

Araç için ses sistemi önerisi yapar mısınız ?

Biraz araştırdım opelin avrupa dışı modeli vauxhall diye geçiyor yabancı forumlarda arasındaki fark direksiyonun sağ da olması model aynı geri kalanı.13 cm olarak geliyor corsa serisinde combo serisindede aynı büyük ihtimalle ama adaptörleri varmış 13 cm den 16cm e çeviren türkiyede bulunursa...
  2. E

Opel combo c 2007
  3. E

Hocam şimdi aklıma geldi de bizim aracın ön kapı hoparlörler 13 cm çapında sıkıntı çıkarır büyük ihtimalle kapıyı sökme şansım olmadı elimde alyan olmadığından.
  4. E

Hocam dediğiniz hoparlör tek başına 6500 TL hoparlörü alsam bile amfi olmaz kullanamam doğru düzgün. mid olarak arkadaşın bahsettiği Massive MS-M6AT ya da Roadstar Rdh-172c almayı düşünüyorum biraz daha araştırıp.
  5. E

Hocam amfi fiyatlarına daha önce pek bakmamıştım 3k amfiye gidicek büyük ihtimalle en ucuz kicker subwooferlar 3k civarı bütçem zaten 6k midleri iptal etmem gerekiyor böyle bi durumda.
  6. E

Eyvallah hocam kafama takılan diğer soru ise hoparlör 8 ohm 75w rms gösteriyor amfi 4 ohm 125 gösteriyor sıkıntı çıkarır mı ? Biraz araştırdım rms power bridge 4 ohm 350w x2 kanal çıkış veriyor, burdaki x2 derken tek kanaldan mı 350w a kadar çıkıyor yoksa 2 kanalın toplamı 350w tek kanal 175 mi...
  7. E

Hocam teşekkürler kafama bir şey takıldı attığınız amfi 4 kanallı 2 mid 2 tweeter bağlayınca yer kalır mı subwoofer için yoksa tweeter ayrı mı bağlanıyor ?
  8. E

Amfi olayını araştırdım çözdüm şu anlık sıkıntı yok o konuda. Subwoofer olarak harman kardon seçmemin nedeni jbl ile birebir performans vermesi ve sıfır olarak satılması + fiyatların yakın olması (Karşılaştırma Videosu: ). Pioneer konusuna gelirsek pioneer in çok fazla replika ürünü çıktığına...
  9. E

Hocam onlar daha çok elindeki malı satmaya çalışıyorlar o yüzden konu açtım.
  10. E

Arkadaşlar araç için Roadstar Rdh-172C mid set almayı düşünüyorum, fakat bu konuda pek bilgili değilim .Araç ticari olduğundan dolayı kafamda bir soru var, subwoofer arkada kaldığında fark eder mi kalite yada ses olarak emin değilim. Subwoofer içinde 2 adet Infinity primus 1270 almayı...
  11. E

Yardım 6000 TL bütçe ile telefon önerisi

Arkadaşlar 6000 TL android telefon önerileriniz nelerdir ? Tanıdık kullanıcak fazla anlamıyor telefondan oyun flnda oynamaz uzun ömürlü olsun istiyor.
  12. E

Xeon x3440 Gtx 1660 Super

Sizce hangi ekran kartını ve monitörü almalıyım peki ? 1672747145 Ve sanırım rx 5700xt satıştan kalkmış internette bulamadım.
  13. E

Hocam peki aklımda son bir soru kaldı, darboğaz olursa ekran kartının gücünü after burner üzerinden kıssam işe yarar mı ?
  14. E

İşe gireceğim için fazla zaman ayıramam büyük ihtimalle bilgisayara gtx 1650 tarzı bi ekran kartı alsam darboğaz durumu nasıl olur ? 1672739544 1366x768 monitör kullanıyorum şuanda darboğazı azaltmak için monitörde almam lazım 2k almam mantıklı mı sizce darboğazı düşürmek için yoksa 1080p 4 ghz...
  15. E

Arkadaşlar şuanda GT 1030 Xeon x3440 3.4 GHz kullanıyorum, anakartımP7H55M LX modeli. Önümüzdeki aylarda sistemi yükseltmeyi düşünüyorum anakart olarak gigabyte ud3h modelini düşünüyorum, ekran kartı olarak 1660 super ya da rx 5700xt düşünüyorum. Stok ayarlarda darboğaz yapacağına eminim bu...
  16. E

1 günde nasıl para kazanabilirim?

Daha önce okulun kulübü için tasarladım kendim için tasarladım ama basit şeylerdi profesyonel logo olarak yapmayı denerim isterseniz.
  17. E

Profesyonel yapamayabilirim ama basit tarzda yapabilirim.
  18. E

Arkadaşlar komik değil iş lazım bana.
  19. E

Arkadaşlar karton toplamaktan başka yol yok mu şu anda ?
  20. E

İngilizcem iyi çeviride yapabilirim ama kime işte sorun o.
Top Bottom