Arama sonuçları: *

• Users: EyüpA.
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Araç için ses sistemi önerisi yapar mısınız ?

Arkadaşlar araç için Roadstar Rdh-172C mid set almayı düşünüyorum, fakat bu konuda pek bilgili değilim .Araç ticari olduğundan dolayı kafamda bir soru var, subwoofer arkada kaldığında fark eder mi kalite yada ses olarak emin değilim. Subwoofer içinde 2 adet Infinity primus 1270 almayı...
  2. E

Yardım 6000 TL bütçe ile telefon önerisi

Arkadaşlar 6000 TL android telefon önerileriniz nelerdir ? Tanıdık kullanıcak fazla anlamıyor telefondan oyun flnda oynamaz uzun ömürlü olsun istiyor.
  3. E

Xeon x3440 Gtx 1660 Super

Arkadaşlar şuanda GT 1030 Xeon x3440 3.4 GHz kullanıyorum, anakartımP7H55M LX modeli. Önümüzdeki aylarda sistemi yükseltmeyi düşünüyorum anakart olarak gigabyte ud3h modelini düşünüyorum, ekran kartı olarak 1660 super ya da rx 5700xt düşünüyorum. Stok ayarlarda darboğaz yapacağına eminim bu...
  4. E

1 günde nasıl para kazanabilirim?

Arkadaşlar, yarın doğum günüm. Arkadaşlarla gezeceğiz ve cebimde 5 kuruş para yok. Program yazabiliyorum, Photoshop bilgim var. Nasıl yarına kadar 50 TL civarında para kazanabilirim? Bir site var mı bunun için?
  5. E

Arkadaşlar ben sanırım bittim yardım eder misiniz lütfen

Arkadaşlar öncelikle merhaba, malum ülkemizde meslek liselerini biliyorsunuzdur bende 320 puanla meslek lisesine gidiyorum bursada. Okulun bölgesi güzel hoş bir yer ağaçlı banklı güzel bir ortam var iyi hoş derken okuldan 3 - 4 kişi geldi ve sigara istedi bende verdim buraya kadar sorun yok...
  6. E

Ücretsiz forza tarzı oyun önerisi yapar mısınız ?

Sistem: Gt 1030 Xeon X3440 3.2 GHz 6 GB Ram 1333 MHz
  7. E

6 GB takılı 3.96 GB kullanılabilir

Arkadaşlar BIOS'ta 4056 MB gösteriyor fakat CPU zden veya sistem özelliklerinden baktığım zaman 6 GB gözüküyor ama sistem özelliklerinde 3.96 GB kullanılabilir yazıyor. Not: Sistem 64 Bit farklı 2 GB RAM ile denedim olmadı ve bu sorun 1 hafta öncesine kadar olmuyordu ve Ekran kartım var.
  8. E

300 TL civarı 250 GB SSD önerisi

Arkadaşlar normalde patroit burst almak istiyordum fakat 240 GB modeli 450 TL'ye çıktığı için farklı model almam gerek. Bütçe 250 TL şu an 330 TL civarına kadar çıkabilirim. Not: Anakartım M.2 SSD desteklemiyor ve SATA 2.
  9. E

HDD darboğaz yapar mı?

Arkadaşlar geçen gün GT 1030 aldım iyi hoş geldi taktım sisteme driverları kurdum DDU ile silip buraya kadar her şey tamam. GTA V Online ekran kartı kullanımı %60'ı geçmiyor ayarlar çok yüksekte olmasına rağmen ve 40 FPS civarı alıyorum. MSAA 4X yapınca ekran kartı kullanımı 80'e çıkıyor fakat...
  10. E

Ucuz ve kaliteli bluetooth adaptör önerir misiniz? (Masaüstü için)

Bütçe fazla değil 50 tlyi geçmesse güzel olabilir ama daha iyi olacaksa geçebilir.
  11. E

Hdmi To Vga yada DisplayPort To Vga tavsiyesi yapar mısınız ?

Ucuz ve kaliteli bir şey olursa iyi olur.
  12. E

450 TL iyi bir elektronik sigara bulunur mu?

Arkadaşlar 450 TL bütçe ile elektronik sigara almak istiyorum. Tam bilmiyorum nasıldır ama uzun ömürlü olsun tam bilmiyorum ne kadar gideceğini yani yenilenebilir olsun bir şey bitince atılmasın çöpe. Böyle bir elektronik sigara önerebilir misiniz veya siz ne önerirsiniz? (Aktif olarak sigara...
  13. E

TurboX Gt 1030 alınır mı ?

Arkadaşlar vga monitörüm var ve en ucuz fanlı ve vga olan gt 1030 modeli turboxte var. Biliyorum TurboX pek kaliteli bir marka değil ama alınır mı ?
  14. E

GT 1030 Ekran kartlı sistem ne kadar eder ?

Arkadaşlar şuan elimdeki sistem: Xeon x3440 Asus P7H55M LX 2x4 GB 1333 MHZ DDR3 HD 6570 Highpower 500w Bu sisteme gt 1030 eklesem ne kadar eder eklemesem ne kadar eder ?
  15. E

Xeon sistem ne kadara satılır?

Arkadaşlar 1300 TL bütçem var. GT 1030 almayı düşünüyorum ama satarsam ne kadara satarım bilmiyorum. Sistem: Xeon X3440 işlemci. 2x4 GB 1333 MHz RAM. ASUS p7h55m LX anakart. Patroit burst 480 GB. Bu sistem ne kadara satılır GT 1030 ile birlikte? Not: 2.el almayı düşünmüyorum!
  16. E

2000 TL Telefon Önerisi Yapar mısınız ?

Arkadaşlar 2000 TL bütçem var telefon arıyorum. İstediğim özellikler: Minimum 32GB depolama. Wifi iyi olursa çok iyi olur şu anki telefonum 75 mb internette 2 mb veriyor. Kamera Aşırı iyi olmasına gerek yok ama En az Samsung A30 kadar olsun yinede. Oyun performansına önem vermem fazla PUBG gibi...
  17. E

Lise için 150 TL sırt çantası önerisi

Arkadaşlar 150 TL bütçem var önceliğim su geçirmemesi ve laptop koymak için bölmesi olursa iyi olur. Renk olarak siyah seviyorum çok kaba olmasın ama çok küçükte olmasın.
  18. E

Yardım Anker Q10 için Tidal vs Spotify ve hi-res ile Hi-Fi arasındaki fark nedir?

Arkadaşlar Tidal ile Spotify arasında ne fark var ses kalitesi farkı var diyenler var. Bir de Tidal'in sitesinde Hi-Fi hi-resten önce geliyor yani hi-res daha mı iyi?
  19. E

Yardım Anker Soundcore Q10 alınır mı?

Arkadaşlar telefonda ve bilgisayarda(sadece müzik dinlerken) kullanacağım. Telefonumun hoparlörü sorunlu mikrofonu hoparlörde değilken çalışmıyor hoparlördeyken ses gelmiyor gibi sorunları var. Spotify Premium almayı düşünüyorum YouTube'a göre ses kalitesi aşırı kaliteli geliyor fakat telefonda...
  20. E

RTX 3060 Parasını hak ediyor mu ?

Arkadaşlar işe başlıyıcam ve sistem almayı düşünüyorum. RTX 3060 r5 3600 bir sistem almayı düşünüyorum yada 11400 fakat 11400 de anakartlar pahalı o yüzden kararsızım. Fakat rtx 3060'a 7500 TL gibi bir para vermek yada bir ekran kartına bu parayı vermek düşündürüyor ya. Demek istediğimi...
Top Bottom