Arama sonuçları: *

1. FerdiYıkılmaz

Bilgisayarımı temizlettim FPS düştü.

Merhaba arkadaşlar Geçen gün bilgisayar temizlettim bilgisayarcıya termal macunu falan yeniledi sonra oyunlarda FPS düştü 300 FPS aldığım oyundan artık 90-100 FPS almaya başladım bunun sebebi nedir? Nasıl çözebilirim? Teşekkürler.
  2. FerdiYıkılmaz

Yenilenmiş telefon alınır mı?

teknısadan yenilenmiş iphone 11 almak istiyorum. Sizce alınır mı? Bir sorun yaşarmıyım?
  3. FerdiYıkılmaz

Öneri 7000-9000 TL arası telefon önerir misiniz?

7000-9000 TL arası telefon önerir misiniz? Sıfır yada 2 el fark etmez. (kamerası iyi olusun)
  4. FerdiYıkılmaz

Yardım Bilgisayarıma 2 tane aynı gamepad bağlayabilir miyim?

Merhaba; Bilgisayarıma 2 tane aynı gamepad taksam sorun çıkarırlar mı acaba? (Pes oynamak için kullanacağım)
  5. FerdiYıkılmaz

Öneri Fiyat performans gamepad önerisi (PC için)

Pes falan oynamak için gamepad önerir misiniz?
  6. FerdiYıkılmaz

Itopya kulaklık kargo süresi

Kulaklığım bu gün kargoya verildi nettruck kargo getiriyor ne zaman gelir acaba (Tekirdağda yaşıyorum)
  7. FerdiYıkılmaz

İtopya kargo teslimat süresi

İtopyadan bu gün kulaklık sipariş ettim ne zaman gelir acaba (Tekirdağ da yaşıyorum)
  8. FerdiYıkılmaz

Yardım CORSAIR HS50 Pro alınır mı?

CORSAIR HS50 Pro almayı düşünüyorum kullana var mı? nasıl kulaklık sizce anakartım b450m s2h m2 ekstra ses kartı almama gerek var mı? Sadece oyun oynayacam.
  9. FerdiYıkılmaz

Yardım Ses kartı almama gerek var mı?

Yeni kulaklık alıcam alıcağım kulaklık jack girişili anakartım b450m s2h m2 ses kartı almama gerek var mI? Sadece oyun oynayacağım.
  10. FerdiYıkılmaz

450 TL gaming kulaklık önerir misiniz?

oyun oynamak için kulaklık arıyorum güzel bir kulaklık önerir misiniz? ses ve mikrofon kalitesi iyi olursa sevimirim.
  11. FerdiYıkılmaz

Yardım Kulaklık jacklı mı olsun USB'li mi?

Bilgisayar için kulaklık almak istiyorum istediğim kulaklık jack girişli ses kalitesinde fark olur mu? Usb mi daha iyi jack mı
  12. FerdiYıkılmaz

Öneri 400 TL kulaklık önerir misiniz?

oyun oynamak için kulaklık arıyorum güzel bir kulaklık önerir misiniz? marka fark etmez bütçe:400
  13. FerdiYıkılmaz

Sistemim cyberpunk 2077 de kaç FPS alırım?

ryzen 5 3500x gtx1660 süper 6gb 16 gb ram
  14. FerdiYıkılmaz

Fiyar performans telefon önerisi

Oyun falan oynamıyorum günlük kullanım için güzel bir telefon önerir misiniz? 64gb ve üstü olsun. 9000 TL ye kadar olur
  15. FerdiYıkılmaz

Bilgisayarım kaç TL eder

pny gtx1660 super 6gb dual fan amd Ryzen 5 3500x GIGABYTE B450M S2H V2 pny xlr8 16gb ram 480 gb ssd msı optix g32c4 monitör windows 10 pro
  16. FerdiYıkılmaz

Yardım Bilgisayarı kapatınca kulaklık rbg çalışmaya devam ediyor

Bilgisayarı kapattığım halde kulaklığın rgb leri çalışmaya devam ediyor nasıl çözebilirim bu sorunu
  17. FerdiYıkılmaz

Sistemim dying light 2 oynatır mı?

gtx1660 super 6gb amd Ryzen 5 3500x 16gb ram bu sistemle dying light 2 oynayabilir miyim? kaç FPS alırım?
  18. FerdiYıkılmaz

Öneri ucuz ve güvenilir valorant puannı nereden alabilirim

Güzel ülkemiz Türkiye şartlarında her şey çok pahalı olduğu için nereden ucuz vp alabilrim? diji pin güvenli mi?
  19. FerdiYıkılmaz

Öneri fiyat performans m2 ssd önerisi

256 gb ve üzeri fp m2 ssd önerir misiniz?
  20. FerdiYıkılmaz

Bilgisayarcı klavye tamir eder mi?

Klavyemin Switchi bozuldu garantiyle uğraşmak istemiyorum bilgisayar tamircisine götürsem Switchi değiştirebilir mi?
Top Bottom