Arama sonuçları: *

• Users: hawk
  • Order by date
  1. H

Eski Kampanya geliyor olabilir. Sitede Xbox Game Pass 5,90 TL Yazıyor.

bende 5.90 tl gözüküyor
  2. H

500 mbps internet bilgisayarda 100 u gecmiyor.

Merhaba dun turk telekom fiber hizini 100 deb 500 e cikarttik. Evde iki tane bilgisayar var ikiside hiz testinde 100 u gecemiyor. Cep telefonlarimiz ise tam hiz veriyor. Pc ler wifi adaptor ile bagli.Biriisnde zyxell nwd6602 var teknik ozellikleri 867mbit hiz destekliyor diyor. Diger pc de bu...
  3. H

Asus Rx6800xt ve Acer Qhd monitör oyunlarda ekran titreme

Merhaba rx6800xt ekran kartlı acer 2k monitör görüntüde birden titreme başladı. Tüm hzlerde oluyor. Yalnız görev yöneticisi bölümünde titremiyor. Bilgisayarı oğlum kullanıyor ne olmuş olabilir alalı daha 1 ay oldu.
  4. H

Stok soğutucusuz işlemci kullanılırmı

çok teşekkür ederim
  5. H

Stok soğutucusuz işlemci kullanılırmı

Hocam ben gaming.gen tr deki technopat tn-3 sistemini aldım cocuga hediye. Kasa toplanıp gönderilcekmiş işlemci i5 12400f biz buna işlemci soğutucumu almamız gerekior çalıştırmadan bilgisayarı?
  6. H

Mantis 6800 , Technopat-TN3 hangisini iptal edeyim?

Valla zaten kafam allak pullak oldu. Şimdi gidip 3. Pcyi almayalım bide iptal etmiyolarmı. Evde iki tane var 3 tane daha evi internet kafe yapariz :)
  7. H

Mantis 6800 , Technopat-TN3 hangisini iptal edeyim?

Merhaba…10 yaşında oğluma doğum günü sebebiyle alttaki sistemlerden birini seçmem gerekiyor.. Kendisi genelde volarant oynuyor. Ben biraz tersten hareket ettiğimden bu iki sistemide sipariş etmiş bulundum ve birini iptal etmem gerekiyor. Mantis 6800 sistemin ssd yi 1 tb yaptım 19.200 Tl oldu...
  8. H

ÜCRETLİ F/P VPN ÖNERİSİ

Muhtemelen android için olan benimki ama webde de çalışır diye düşünüyorum
  9. H

ÜCRETLİ F/P VPN ÖNERİSİ

270 tl neden o kasar yüksek ben şimdi baktım 99 tl yıllık
  10. H

ÜCRETLİ F/P VPN ÖNERİSİ

Kaspersky 3-4 ay önce yıllık 40 liraya almıştım
  11. H

120 hz uzeri seçince monitorun yarisi siyah ekran oluyor?

Monitoru garantiye gondermekte en zor işti ama baska secenek yok sanirim cok saolun arkadaslar
  12. H

120 hz uzeri seçince monitorun yarisi siyah ekran oluyor?

Merhaba Acer in 27" 165hz monitorunu aldim,lakin bir turlu duzgun kullanmak nasip olmadi.R9280 ekran kartiyla dpi bagli ilk gunler sorun yoktu sonradan goruntu gitti. Kablodan olabilir diye Paugge dpi kablo aldim yine olmadi, dedim ekran karti bozuk heralde dun rx 570 ekran karti aldim, ondada...
  13. H

Freesync icin ekran kartini degistirmeye degermi?

Merhaba. Dün bu urunu siparis verdim. https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-rg271p-27-165hz-1ms-2xhdmi-display-freesync-full-hd-ips-led-monitor-um-hr1ee-p01-p-HBV000011FPI7?magaza=BOZDAN%20Teknoloji Benim ekran kartim R9 280 arastirmalarim sonucu freesync desteklemedigini ogrendim. Sirf...
Top Bottom