Arama sonuçları: *

• Users: Yusuf
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Yusuf

Magnus V2 mikrofon bir anda bozuldu

Kulaklığın mikrofonu 5 dakika önceye kadar çalışıyordu. Zoom'da sesimi kapatıp açtığımda hiçbir yerde çalışmamaya başladı.
  2. Yusuf

Yardım RX 580 OC ısınma sorunu

Yaklaşık 9 aydır Donanım arşivi V4 kasasını kullanıyorum ve bir çok oyunda ekran kartı çooook ısınıyor.şöyle ki valorant en düşük ayarlarda bile 65-70 dereceleri görebiliyorum fanın çalışma sesi aşırı rahatsız edici oluyor bu sorun sadece Valorant değil bir çok oyunda öyle ayarları en düşükte...
  3. Yusuf

Vegas Pro 15 Ses sorunu

Voice Meeter'dan Voice Meeter Banana'ya geçtim bu zamana kadar sorunum yoktu.Videomu çekip Vegas Pro'ya geçtiğimde sesimin fare gibi geldiğini duydum fakat diğer uygulamalarda sesim normal çıkıyor yardım eder misiniz? -Çektiğim program: OBS Studio CTRL+Shift yap programı sıfırladım hala aynı.
  4. Yusuf

Çinli arkadaşların Hanta virüsü ile imtihanı

▪ Çin’in Yunnan Eyaletinde bir kişi, otobüs yolculuğu sırasında öldü. ▪ Yolcuya yapılan testlerde kişide Hanta Virus tespit edildi. ▪ Otobüste bulunan diğer yolcular da teste girdi. ▪ Hanta Virus: Fare ve benzeri küçük kemirgenlerden bulaşan bir virüs. — GlobalTimes Peki sizlerin...
  5. Yusuf

1529 Vaka ve 37 vatandaşımızı kaybetmemiz

Ülkemizin yaptığı güvenlik önlemleri gibi şeyleri bu konunun altında saygı,sevgi ve siyasete girmeden tartışmak nasıl olur?
  6. Yusuf

Python ile Gelişmemiş Güvenlik komudu

https://hasteb.in/kaludahu.lua Kodu buraya bırakıyorum Python geliştiricleri daha büyük projelerde kullanmanız dileğiyle <3
  7. Yusuf

Hangi temayı kullanıyorsunuz?

Bildiğiniz üzere Donanım arşivi forum bizlere 2 tema kullanma olanağı verdiler siz hangisini kullanıyorsunuz? Siyah güzel fakat sıkıcı Beyaz sadece ve göz yormuyor Sizin tercihiniz ne?
  8. Yusuf

Xiomi Red mi Note 8

1500 TL ye en iyi en kaliteli en F/P (bunların hepsi bana göre) telefon bu telefondur telefonu uzun süredir kullanıyorum tek bir hata bulamadım sadece yazılımsal anlamında Kamerada Gece modu biraz kalitesiz çekiyor onun haricinde telefona bayıldım! (tam ekran modunu kullanmanızı öneririm)
  9. Yusuf

Yardım Rx 580'in çok ısınması

9 Ay önce V4ü satın aldım. bütün oyunlarda grafikler yüksek bir şekilde oyun oynarsam çok ısınıyor 85-90'a çıkıyor bi çözümü var mı?
  10. Yusuf

Oyun grupları

Aslında CS:GO-LOL-PUBG-PUBG LİTE- vb oyunlardaki klan maçları yapılabilir. Yöneticilerin yönetimininde olmalı ve kazanan takıma küçük bir ödül verilmeli
Top Bottom