Arama sonuçları: *

• Users: Luci_
  • Order by date
  1. Luci_

Windows Otomatik Sürücü Güncellemeyi Nasıl Kapatabilirim

Nerede o ayar
  2. Luci_

Windows Otomatik Sürücü Güncellemeyi Nasıl Kapatabilirim

Merhaba Windows11 de herhangi bir driver güncellemesi yapıyorum manuel olarak yaptıktan sonra windows update ile güncelleme tarattığımda eski sürümü tek rar yüklüyor bunu nasıl kapatabilirim
  3. Luci_

Yardım TP-Link VX230V Modem alınır mı?

Merhaba 3 katlı bir evin orta katına bir modem yerleştireceğim wifi 6 olması lazım VX230V modemi buldum içten antenli bir modem çekim gücü nasıldır anteni dışında her şeyi iyi gibi
  4. Luci_

Yardım Switch internet hızını etkiler mi?

Evde yaşayandan ziyade evde kamera sistemi, 4 tv olacak birde duvardaki rj45 konnektörlerine bağlanacak o yüzden switch lazım 3 tane civarında çoğuda kullanılmaz zaten
  5. Luci_

Yardım Switch internet hızını etkiler mi?

Merhaba bugün 5 yıldır olmayan altyapı çekildi ama ADSL olarak çektiler üstüne 2500TL para verdik. Öncelikle şunu soracağım bu 24 mbps interneti switch ile çoğaltırsam internet yavaşlar mı 3 katlı bir ev her kata switch konup odalara bağlantı yapıkacak aşağı yukarı 15 portlu olacak ama 15 port...
  6. Luci_

Öneri Müstakil Ev İçin Modem ve İnternet Önerisi

Bugün altyapı yapıldı ADSL altyapı kurmuşlar VDSL dahi yokmuş 2500TL para verdik altyapı için. 24 mbps internete 3 tane switch taksam intenret yavaşlar mı
  7. Luci_

B O Telefon kabloları her kattaki telefon kutusundan geliyor sanırım ünşaat sırasında nasıl bir şey yaptılar bilmiyorum inşaatın elektrikcisitle görüşmek lazım
  8. Luci_

Telefon kablosu giren yerleri ben daha önceden söktüm içinde ethernet kablosuna dönüştürecek kadar kablo var orya normal telefon kablosu değil ethernet kablosu çekmişler onu ethernete dönüştürme şansım var mı acaba 1698802601 Peki o her telefon hattından katlara modem koysam direkt telefon...
  9. Luci_

Bizdeki birazda ilçe yapısıyla alakalı ilçeye daha 2 yıl önce geldi fiber ve bütçe ayırmıyorlar
  10. Luci_

Teşekkürler hocam öncellikle bizim evde her ododa telefon kablosu için yataklar var bunlar nw işe yarıyor bunların ethernet kablosu olması gerekmez mi bu girişlerin tam amacı nedir
  11. Luci_

Evet direk dikecekler fiber olmayacakmış fiber ilçenin her yerinde yok bize gelmesi için bir kaö sokağa daha lazım
  12. Luci_

Merhaba 4 yıldır oturduğumuz eve bu hafta altyapı geliyor ama VDSL altyapı olacak 3 katlı müstakil ev için modem ve ağ genişletici önerir misiniz? Ek okarak fiyat olarak hakkını veren hangi ağ sağlayıcıları önerirsiniz ? (VDSL)
  13. Luci_

Öneri 2 klavye arasında kaldım

1 hafta sonra ne var
  14. Luci_

Yardım Webcam Tavsiyesi Lazım

Başka öneriniz varsa alabilirim
  15. Luci_

Yardım Webcam Tavsiyesi Lazım

Merhaba 3D Yazıcı için bir webcam bakıyorum. Uzaktan kontrol etmek için ekstra olarak timelapse çekimler yapmak için. Şu 3 ürün arasındaki fark nedir? İnternetteki en popüler uygun fiyatlı webcamler bunlar. Logitech C310 Logitech C270 Logitech C505E Bütçe konusunda en fazla +-1000TL...
  16. Luci_

Teknofest Roket Yarışması

Merhaba Ben ve bir kaç arkadaşım teknofest roket yarışmasına girmeyi düşünüyoruz falat hiç kimsenin tecrübesi yok. İnternette bir kaynakta yok bu konuda bu yarışmada nasıl ilerleniliyor ne yapılıyor bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Lise kategorisinden gireceğiz
  17. Luci_

Yardım 1000 - 1300 TL Bandında Kablosuz Kulaklık Önerisi

bizim buradaki bimde 999tl ye jabra elite 3 active var 3 aydır duruyor alınır mı sence 1675762297 anc var mı onda
  18. Luci_

yazdım şimdi zaten 1500TL üstünde
  19. Luci_

q30 kulaküstü değil mi?
  20. Luci_

Sporda ve günlük hayatta kullanmak için kablosuz kulaklığı ihtiyacım var. Parasını hakedecek bir kulaklık ise 1500TL ye kadar çıkarım ama farka değecek ise. -Kulakiçi ve ANC bulundurması önemli.
Top Bottom