Arama sonuçları: *

1. Bettha

40k bütçe toplama + monitör önerisi

Usta sen mi topladın yoksa hazır sistem mi
  2. Bettha

40k bütçe toplama + monitör önerisi

Başlıkta anlattığım gibi 40k + monitör (monitör bütçeye dahil) önerisi olan var mı arkadaşlar? Tamamen oyun odaklı (Rust,dayz,rdr2,War thunder)
  3. Bettha

Çözüldü✓ GIGABYTE 4060ti 16gb windforce oc nin sorunu ne

Teşekkür ederim herkese
  4. Bettha

Çözüldü✓ GIGABYTE 4060ti 16gb windforce oc nin sorunu ne

Yani herkes windforce u kötülüyor fakat kimse neden olduğunu söylemiyor sebebi nedir acaba ?
  5. Bettha

Çözüldü✓ Bu pc alınır mı agalar yardımcı olun çok acil 🚨 🚨

Aga şöyle daha monitörde koyucam ve taksit kısmında 3k 4k arası olucak 1710629544 Kısaca maksimum 35-36k
  6. Bettha

Beyler çok acil 30k lık oyun için pc lazım yarına
  7. Bettha

Anakart destekler mi yapılabilir ddr5
  8. Bettha

https://www.itopya.com/kerem-akturkoglu-uelintel-core-i5-13400fgigabyte-geforce-rtx-4060-ti-windforce-oc-16gb16gb-ddr45_h25009
  9. Bettha

Google Authenticator kodlarımı tekrar nasıl geri alırım ?

tamam iyi hoş da cihaz aynı cihaz değişen bişey yok hesabı içe aktarmam gerek bir şekilde qr okutabileceğim hiç bir yer yok
  10. Bettha

Google Authenticator kodlarımı tekrar nasıl geri alırım ?

bundan bir kaç gün evvel telefonumu sıfırladım ve ne var ne yoksa her şey gitti şuan hala aynı cihazı kullanıyorum fakat Google Authenticator u yüklediğimde hesabımı geri içe aktaramıyorum bir yardımcı olabilecek var mı ?
  11. Bettha

Yardım Riot hesabımı satabileceğim yabancı site (evet direkt riot)

yok euro bazından satmam lazım ki çok sırıtmasın TL de 500 eurodan koysam 9k para eder
  12. Bettha

+ olarak orda hangi ödeme yöntemini seçmem gerekli
  13. Bettha

koymuştum oraya ilan teşekkürler yine de 1656878666 ya doğal olarak fiyat artıcak ve sadece 1 tane oyuna özel başlık açabildiğim için adamlar bu neden bu kadar pahalı diyeceğini düşünyorum
  14. Bettha

Riot hesabımı satmam gerekiyor nerden baksan 12 senelik hesap ve içleri gerçekten çok dolu ama şöyle bir sıkıntımız var lol ve valorant tek hesaba bağlı olduğu için fiyatı da arttırmam gerekiyor ve tr de kimse buna yanaşmaz bu yüzden iki hesabımı da (valorant+lol) satabileceğim (dolar/euro)...
  15. Bettha

Yardım Ea play steam&origin

hallettim herkese teşekkürler
  16. Bettha

öyle yapıyorum zaten şuan tek sorun originin oyunu görmemesi
  17. Bettha

evet zaten steamden indirdim şuanda da doğrulama yapıyorum fakat oyunun steamde gözüküp origin üzerinden açılması gerekiyor ancak origin oyunu tanımıyor
  18. Bettha

evet
  19. Bettha

Bundan aylar aylar önce ea playin ilk çıktığı zamanlar abone olmuştum ve bf 4 dü de böylelikle oynayabiliyordum ayrıca originde de gözüküyordu ea play sayesinde aylar sonra tekrar canım çekti dün aldım geri yükeldim origin ve bf 4 dü steam üzerinden fakat şimdi oyunu açamıyorum originde...
Top Bottom