Arama sonuçları: *

1. M

Ryzen 3500 İçin Ekran Kartı Önerisi

hangis psu olarak ne önerirsin
  2. M

900 derece dönen direksiyon

Teşekürler kardeşim ama taksitle g920 aldım
  3. M

Ryzen 3500 İçin Ekran Kartı Önerisi

Herkese selamlar ryzen 3500 içi darboğaz yapmadan kullanabileceğim en üst seviye ekran kartı ve psu önerebilir misiniz
  4. M

Rampage KB-R66 tuş sorunu

Rampage KB-R66 kulanıyorum klavye genel olarak güzel ama şöyle bi sorunum var oyuna girince W-A-S-D tuları ile yön tuşları yer değiştiriyor oyunu kapayınca da düzelmiyor geri döndürmek için bi tuşu filan var mı bilen yazabilir mi şimdiden teşekkür ederim
  5. M

Multimedya tuşları

Teşekkür ederim :) 1597592741 eski bi klavye bende bilmiyorum modelini
  6. M

Multimedya tuşları

Klavyemde multimedya tuşları yok ses açıp kapatmak için oyunlardan çıkıp giriyorum bu konuda Yardımcı olabilicek biri var mı yani klavyenin tuşlarına ses açma kapatma gibi atamalar yapabilir miyim yardım ederseniz sevinirim
  7. M

Gamepower ursa alınır mı ?

görünüş olarak eski internet cafe mouselarına benzetim ben a4 tech onun gibi biraz
  8. M

bi bakıyorum bi dakika :)
  9. M

Yardım Fps im neden bu kadar düşük

ekran kartı ayarlarını düzelt youtube da bu tarz içerikler var göz at istersen
  10. M

Teşekkür ederim :)
  11. M

Bu mouse'u almayı düşünüyorum kullanmış veya hakkında bir şey bilen varsa lütfen yazabilir mi ? Bu arada başka mouse da önerebilirsiniz fps oyunları oynuyorum genelde
  12. M

i-18 tws kulaklık sorunu

ürünü bugün satın aldım ama telefona bağlayınca sadece bir tarafa çalışıyor yardım edebilir misiniz
  13. M

900 derece dönen direksiyon

o kadar pahalı olmayan ama 900 derece dönen direksiyon önerisi ?
  14. M

Yeni Sistem için

16 GB 3000 Mhz yeterlidir bence
  15. M

Sınırsız Bütçeye Oyuncu Faresi

MSI Clutch GM50
Top Bottom