Arama sonuçları: *

1. ataberkorucc

Telefon şarj ışığı yanıp sönüyor yardım edebilir misiniz lütfen

Arkadaşlar dün gece dışarıdayken telefonun şarjı bitti eve geldiğimde şarja takmak istedim fakat şarj ışığının(şarj işaretinin içindeki yıldırım işaretinin) videodaki gibi yanıp söndüğünü gördüm ne yaptıysam olmadı sizce böyle yanıp sönmesinin nedeni nedir nasıl çözebilirim bahsettiğim işareti...
  2. ataberkorucc

1000 TL'ye kadar %60 klavye önerisi yapabilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar 1000 TL bütçem bulunuyor %60 klavye almak istiyorum bunun için sizden öneri istiyorum eğer bildiğiniz iyi %60 klavyeler varsa önerilerinizi bekliyorum şimdiden önerileriniz için teşekkürler.
  3. ataberkorucc

2000 TL altı basketbol ayakkabısı

Arkadaşlar merhaba arkadaşımın doğum günü yaklaşıyor ve ona basketbol ayakkabısı almak istiyorum bütçem 2000 lira sizden ricam 2000 lira ve altında bildiğiniz basketbol ayakkabısı varsa atabilir misiniz numarası 45-46 olacak şekilde. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  4. ataberkorucc

Gamepass Üyeliğim Zamsız Fiyattan mı Yenilenecek?

Arkadaşlar merhaba pc gamepass üyeliğim yarın yenileniyor. Xbox uygulamasından ödeme kısmına girdim. Oraya baktığımda üyeliğimin 29.99TL yani eski zamsız fiyattan yenileneceği yazıyordu. Ama forumlara baktığımda herkes bir sonraki ayın zamlı fiyattan yenileneceğini söylüyor. Acaba bende bug mı...
  5. ataberkorucc

70x30 Mousepad Önerisi

Merhaba arkadaşlar bu masa ile uyumlu(uyumludan kastım masanın rengiyle uyumsuz durmasın uyumlu olsun) güzel duracak 70x30 ebatlarında desenli mousepad arıyorum siyah istemiyorum öneriniz varsa atarsanız çok memnun olurum. 1676543555 Up
  6. ataberkorucc

Nike Air Force 1 '07 500 TL mi

https://www.ciceksepeti.com/nike-air-force-1-07-spor-ayakkabi-kcm99415351?utm_source=akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ioxsk4d_lds4dbd&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.78.8 Arkadaşlar ilanda ayakkabı 500 TL olarak gözüküyor ve satıcı da eski sezon...
  7. ataberkorucc

HP OMEN 800 MÜ HP PAVİLİON 600 MÜ

Arkadaşlar bu iki kulaklık arasında kaldım sizce hangisi? https://www.amazon.com.tr/dp/B07H7C8HMZ/ref=asc_df_B07H7C8HMZ1667356200000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B07H7C8HMZ&linkCode=asn https://ty.gl/r1imag27w4
  8. ataberkorucc

HP OMEN 800 mü JBL QUANTUM 200 mü

Arkadaşlar bu iki kulaklık arasında kaldım ikisi de nasıldır HP OMEN 800 hakkında yorumlar okudum bilgi sahibiyim az çok ama JBL QUANTUM 200 hakkında hiç bir yorum bulamadım nasıl olduğuyla ilgili QUANTUM 100 modeli kötü bir model olduğu için 200 nasıldır emin olamadım bilgisi olan...
  9. ataberkorucc

Amazfit Bip U Pro kullananlar yardımcı olabilir mi

Arkadaşlar Amazondan Türkiye fiyatının yarı fiyatına Amazfit Bip U Pro aldım saatin iyi olduğunu sağlam olduğunu biliyorum saati alıp kullananlar varsa izlenimlerini deneyimlerini memnun olup olmadıklarını aktarırsa çok mutlu olurum ve belki akıllı saat arayanlar için de bu link yardımcı...
  10. ataberkorucc

21000 TL'ye KADAR LAPTOP ÖNERİSİ

Arkadaşlar merhaba arkadaşım laptop alacak 21k TL bütçesi var ben bu 2 laptop arasında kaldım sizce bu ikisinden hangisi ve neden...
  11. ataberkorucc

İ3 12100f RX6600XT vs i5 12400f RX6600

Başlıkta da yazdığı gibi bir tarafta i3 12100f RX6600XT bir tarafta i5 12400f RX6600 sizce hangisi tercih edilmeli ve neden Bir arkadaşım pc alacak çok arada kaldık ben bir fikir sundum ama yine de danışmak istedim o yüzden yardımcı olabilirseniz çok mutlu oluruz
  12. ataberkorucc

Kasa fanlarını kontrol edemiyorum

Arkadaşlar sistemin fanlarını kontrol etmek istiyorum renklerini değişmek istiyorum ama bu fotoğraftaki kontrolcü takık halde gelmedi bunu nereye takabilirim bir türlü bulamadım anlayan bilen varsa yardımcı olabilir mi? Anakart modelim: Gigabyte H610m H
  13. ataberkorucc

Import Co güvenilir mi?

Arkadaşlar pttavmde Import Co adlı bir satıcı var oradan şu monitörü alacağım https://www.pttavm.com/viewsonic-vx2418-p-mhd-23.8-165hz-1ms-hdmi-dp-va-fhd-adaptive-sync-gaming-monitor-p-171289191?utm_source=gelirortaklari&utm_medium=21&utm_campaign=cpc Birçok şey satıyor daha önce oradan bir...
  14. ataberkorucc

İtopya Efsane Bayram İndirimleri

Arkadaşlar bugün itopyada başlayacak olan efsane bayram indirimlerinde hazır sistemlerin fiyatlarının düşme ihtimali veya itopyanin birkaç gün önce yaptığı gibi yeni hazır sistemler çıkarma ihtimali nedir
  15. ataberkorucc

Antech 80x30 RGB Mousepad 86 TL!

Arkadaşlar Antech RGB Mousepad Trendyol'da 86 TL'ye düşmüş durumda rgb mousepad almak isteyenler belki bakmak isteyebilir kullananlar memnun diye gördüm ben 20 TL'lik falan bı indirim söz konusu normal fiyatına göre. https://ty.gl/l5yck67up1
  16. ataberkorucc

PC HOCASI Yeni sistem hakkında

Arkadaşlar dün PC hocası dün 26.04.2022 tarihinin yazılı olduğu bir story paylaştı bu yeni sistem hakkında mı olacak acaba benim bildiğim yeni sistem geçen çıkan sistemden bir hafta sonra yani 30u gibi demişti şimdi bugün yeni sistem mi çıkaracak saat 17.30da video yayında diyenleri gördüm bir...
  17. ataberkorucc

400 TL'ye kadar Bluetooth Kulaklık önerisi

Arkadaşlar bir Bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum rica etsem 400 TL'ye kadar Bluetooth kulaklık önerebilir misiniz silikonlu olması şartıyla sadece başka bir şartım yok 400 TL'ye kadar tüm önerilerinizi bekliyorum
  18. ataberkorucc

LG Monitör Kampanyası

Arkadaşlar LG resimde gördüğünüz gibi bir monitör kampanyası yapıyor ama hesap gönderiye bakınca tiksiz görünüyor ama tıklayınca orijinal LG hesabına gidiyor ve LG nin insta hesabında gönderilerde göremiyorum ve çok fazla şey istiyor sizce güvenilir mi orjinal. kampanya mi bilgisi olan duyan...
  19. ataberkorucc

••600 TL Klavye Önerisi••

Arkadaşlar klavye almayı düşünüyorum sizce hangi klavyeyi almalıyım çok kafam karıştı almayı düşündüğüm klavye Monster Pusat K3 Pro ama şuanda stokta yok onun için alternatif olması amacıyla bı klavye arıyorum nedenleriyle birlikte önerilerinize açığım şimdiden teşekkürler ayrıca kafamda Hydra...
  20. ataberkorucc

200-300 TL arası klavye

Arkadaşlar merhaba 200-300 TL arası hangi oyuncu klavyesini önerebilirsiniz ve neden kullandıklarınız varsa deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz...
Top Bottom