Arama sonuçları: *

1. eyupefe3

Bu nasıl arkadaşlık be yaziq

Hayatına bak kendin ol arkadaş çevren ona göre şekillenir,kendin olup istemediğin tarza biri yaklaşırsa tersle eğer başarabilirsen herkesle iyi iletişim kurup insanları kullanabilirsin ama bir anda patlayıp herkes tarafından dışlanabilirsinde.
  2. eyupefe3

15 yaşında nerede çalışılır? Ne kadar kazanılır?

Pek sanmıyorum ben yaşa göre olsada yanımda çalışan garsonların 2 katı iş yapıp müşterilerle iletişimim yaptığım iş çok iyiydi.
  3. eyupefe3

NE GİBİ HOBİLERİNİZ VAR?

Dağ bisikleti yarışları. Ekonomiden dolayı bütün hayat enerjim sömülüyor.
  4. eyupefe3

15 yaşında nerede çalışılır? Ne kadar kazanılır?

Bizim evin yanında tanıdık köfteci var geçen yaz günlük 200le başladım yaz sonuna doğru 550 falan alıyordum günlük.
  5. eyupefe3

Hangi Ücretsiz Yapay Zekaya Fotoğraf yaptırtabilirim ?

Bisiklet takımı için logo ve forma için örnekler arıyorum hangi yapay zeka yapar ?
  6. eyupefe3

İstanbuldan Bursaya otobüsle nasıl gidilir?

Biz esenler otogarından bursa otogarına gelmiştik gece 10da kalktı otobüs diğer istanbuldaki otogarlardan yolcularıda topluyormuş gece 1buçuk gibi bursadaydım.Sakın feribot almayın iptal ediyorlar kalıyorsunuz sonra,biz normalde feribotla dönücektik iptal oldu 3gün sonra arkadaşım dönecekti...
  7. eyupefe3

Fitness bel incelmesi

3-4 ay civarı gözle görülür değişmeler olur,dediğim değişmedende çok bir şey bekleme zamanla olan bir spor bu.
  8. eyupefe3

Depresyonunuz hangi seviyede!

bu adam bırakmadı mı ya en son konu açmıştı bir kaç gündür girmiyorum foruma
  9. eyupefe3

TPM Yönetim Konsolu Desteklenmiyor hatası

Benim anakartta 2.0 desteklemiyor ama w10 kullanıp valorant oynayabiliyorum üstteki bir arkadaş zaten öyle yazmış.Bu denli valorant oynama isteğinden ortalama ergenler olarak kabul ediyorum bende 16ya gireceğim ama böyle düşünce yapını bırakmalısın.
  10. eyupefe3

Forumu bırakıyorum ve birkaç şey

Kendine iyi bak her ne kadar cinsel yönelimini desteklemesemde ki eleştireceğim tek nokta bu diğer bilgilendirici konuları ilgi alanım olmasada iyi buluyordum
  11. eyupefe3

Lgs son 4ay kaldı ders çalışma programı

Nasıl çalışıyorsan devam et yeter genelde son ay çalışanlar kazanıyor,tanıdığım çoğu kişi dönem başından 3-4 saat çalışıyordu sonra 5-6 saate çıkardılar son aylar bıktılar salıp düşük aldılar.
  12. eyupefe3

Arkadaslar kafam cok karisik okul mu iş mi

27 iyimiş paket at bence,liseden geçen sene mezun olan arkadaşım thyde iş buldu 24k alıyor (normalde thy lise mezunu almıyor denk gelmiş tek kontenjandan) ona göre çok iyi.
  13. eyupefe3

Otelde buzdolabında ki içecekler ikram mı ücretli mi?

Babamın şirketi 5 yıldızlı otele götürmüştü 1 haftalığına her gün gelenleri çantaya stokladım ama ücret onlara yansıyor olabilir bilmiyorum.3 hafta falan evde içecek sıkıntısı çekmedim.
  14. eyupefe3

Tırnak batması ameliyatında bayıltma

Evet öyle oluyor.
  15. eyupefe3

DA Forum Hangi Irktan?

Çok zekice bir konu,bu sayede afgan surileri öğrenebiliyoruz.
  16. eyupefe3

Bu olay tek bendemi oluyor sizdede oluyormu?

O yüzden belli oluyor,tam ayarında giyersen sıkıntı olmaz,ha giymem diyorsan onuda çekeceksin.
  17. eyupefe3

Yüzük bulma hilesi

Aklıma şey geldi yüzüğü birine verin ama bütün sınıf gülsün birbirinize bakmayın sadece hocaya bakarak gülün,bulması imkansız.
  18. eyupefe3

Ayakkabı önerisi istiyorum yardımcı olursanız teşekkürler.

Vansın sitesinden istediğin modele bakabilirsin,ben hep oldschool kullandım orjinallerinde hiç sıkıntı çıkmıyor hala daha kullanıyorum.Çakma alırsan 7-8 ay götürüyor anca.
  19. eyupefe3

Ayakkabı önerisi istiyorum yardımcı olursanız teşekkürler.

Bütçesi yok. :D ? Bisikletçiyim dostum bundan daha iyi öneri yok.
Top Bottom