Arama sonuçları: *

• Users: MidasTR
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. MidasTR

Apple watch 6 vs se2

İkisinide 2.el alıcam hangisini almak daha mantıklı
  2. MidasTR

Apple watch se parlaklık sorunu

Bugun se 2 44mm aldım parlaklık fullde olmasına rağmen bana az geliyor acaba normal mi bu
  3. MidasTR

İphone 11 için şarj adaptörü önerisi

160tl gibi bir bütçem var hızlı şarj destekleyen adaptör bulabilir miyim
  4. MidasTR

iphone 12 vs 13 hangisi alınmalı

iphone 12 64gb yi bu ay alabilirim 13 ü almak için eylülü beklemem lazım aralarındaki farka değermi beklemem
  5. MidasTR

tpm 2.0 sorunu açılmıyor

tpm 2.0 enable olmasına rağmen valorant a girince beni atıyor neden olabilir
  6. MidasTR

Yeni ekran kartı aldım görüntü gelmiyor

6 aydır çalışmayan bilgisayarıma yeni ekran kartı aldım bilgisayar monitörüne hiç görüntü gelmiyor nedeni ne olabilir 1650799283 @RevDeisDou @DerratiX
  7. MidasTR

Gtx1650 ddr5 vs gtx1060 3gb hangisi alınır

1650 nin garantisi yok 2300 diyor 1060 3gb nin ktg hiç biri yok furmarkda 68 derece görüyor 2700 anlaştık sahibiyle hangisi alınır valorant PUBG apex oynuyorum
  8. MidasTR

2.el rx570 ekran kartı

Rx570 4gb buldum 3-3.2k arası ama garanti yok kutu fatura duruyor alınır mı
  9. MidasTR

3600tl ye kadar kart önerisi

Sıfır veya 2.elde temiz hangi kartları alabilirim
  10. MidasTR

300tl ye kadar kablosuz kulaklık önerisi

İphone 8plus ile kullanıcam 330tl ye kadar kablosuz kulaklık arıyorum
  11. MidasTR

İphone 8plus ses sorunu

Twitch ve youtubeda tam ekran yapınca ses ahizeden geliyor ben hoparlorden gelmesini istiyorum bunu nasıl ayarlayabilirim
  12. MidasTR

2.el rx570 4gb fiyatı

2.el rx570 4gb lar suan kaçtan satılıyor ortalama
  13. MidasTR

250-300 TL arası akıllı bileklik önerisi

bu kurda aradıgım fiyat aralıgında bileklik varmıdır varsa onerinizi bekliyorum
  14. MidasTR

Yardım 2.el ram alıcam yardım lazım

2.el ram alıcam hangi testleri istemem lazım satıcıdan
  15. MidasTR

apacer 8gb ram önerisi

bende bu ramden var 1 tane daha alıcam ama stopda olanlarda çok pahalı 350 360tl ye kadar bu ramle uyumlu ram bulabilir miyim
  16. MidasTR

Kasmayan Emülatör Önerisi

Emutorde en az 2 tane klon aciyorum ayarlarida 1cpu 1gb ram oluyor fakat kasiyor bu ayarlari yapip kasmayan emulator varmi Islemci:r3 3100 Ram:8gb
  17. MidasTR

Yardım ekran kartı faturası

xfx rx570 kartı var bende satıcamda içinde garanti belgesi bulamadım kutuların içinde cıkmıyormu garanti belgeleri nasıl satabilirim kartı hazır sistem aldıgım için onun faturası var
  18. MidasTR

Yardım 8gb ram önerisi cl16

bende bu ram var https://www.incehesap.com/apacer-panther-ek-08g2z-gjc-8gb-ddr4-3000mhz-gaming-ram-fiyati-45887/ 8gb ı bu fiyat olunca almak istemedim bu ramle stabil calısabilicek farklı daha ucuz ram arıyorum öneriniz varmı bütcem yok ne kadar ucuz olursa o kadar iyi
  19. MidasTR

250tl ssd önerisi?

240lık ssd arıyorum bütcem max 250tl hepsiburada olursa 300 önerinizi bekliyorum
  20. MidasTR

windows gec acılma sorunu

pc kapatıp actıkdan sonra windows ekranına gelmeden once 1dk kadar siyah ekranda kalıyor normal mi bu degilse çözümü nedir
Top Bottom