Arama sonuçları: *

1. M

64k bilgisayar muhendisligi veya yazilim muhendisligi

İstanbulda çok fazla vakıf üniversitesi olduğu için kesin bir şey söyleyemem, yazdığım iki üniversitede kampüsleri çok uzak ve kötü, tek binaya tüm fakülteler sığdırılmış oluyor genelde, diğer üniversitelerinde kampüslerini, iş ortaklarını ve sana ne gibi hizmetler sunabileceklerini araştırıp...
  2. M

Nişantaşı ve ışık kesinlikle tercih edilmemesi gereken üniversiteler diğerleri ise yazdığım koç, sabancı ve bilkent haricinde hep aynı değerde üniversiteler o yüzden kampüsünü falan beğendigini tercih edebilirsin.
  3. M

Bahçeşehir Üniversitesi yazilim muhendisliğinde %50 bursluyum. Okulun eğitimi fena değil fakat herhangi bi sorunun olduğunda hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar, muafiyet işlemlerim için 6 ay bekledim sonunda cimere şikayet ettim ancak öyle çözüldü. Bilgisayar mühendisliği okuyabileceğin düzgün 3...
  4. M

Bu Laptop alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-v15-anv15-41-amd-r7-7735hs-32gb-512gb-ssd-rtx4060-8gb-dos-15-6-fhd-165hz-notebook-nh-qsfey-003-pm-HBC00006D8D2Z Bu laptop alınır mı? veya bu bütçelerde önerebileceğiniz hangi laptoplar var?
  5. M

Yardım Farklı Marka Aynı Özellik Ram Uyumlu Çalışır mı ?

Monster Abra A5 v17.1 Laptopumda CT8G4SFRA32A kodlu 3200mhz CL22 1.2V crucial ram takılı 8gb daha alıp 16 yapmak istiyorum fakat hiçbir sitede stok yok, aynı ozelliklerde farklı marka bir ram alıp taksam sıkıntı yaşar mıyım ?
  6. M

Anakart CPU ışığı yanıp sönüyor sistem açılmıyor

Anakartım MSİ H410M-A PRO bugün sistemi kurdum power tuşuna bastığımda anakart üzerinde ki cpu ledi yanıp hemen sönüyor ve sistem acılmıyor, anakart kablolarını söküp takarak 2 defa sistemi calıstırdım calıstırdıktan sonra sistem kapanmıyor, sistemi kapatıp anakarta herhangi bir bağlantı...
  7. M

GÜÇ KABLOM 250V (kasa 550v)

250 volt ile 550w farklı şeyler biri VOLT biri WATT yani 250 volt giriş 550w güç üretebilir normal o değerler
Top Bottom