Arama sonuçları: *

1. Y

Razer Deathadder essential İyi mi

Alıp İnceleme videosunu da çekeceğim bu konuda bir eksiklik var
  2. Y

Sistemim kaç paradan ilana koymalıyım?

4700 TL'ye koyabilirsin
  3. Y

Deathadderı senin tavsiyen üzere şuan almayı düşünüyorum :D ama dönüşlerde sıkıntı varmı yokmu bunun hakkında kimse yorum yapmamış
  4. Y

150 TL ile 200 TL arası bir bütçem var
  5. Y

yani ani dönüşlerde takılma yaşayan bir mouse var şuan elimde gene aynısı yaşansın istemiyorum fps oynuyorum genellikle
  6. Y

sensörü eski diyorlar bide fps oyunlarında arka tarafına dönerken takılma yapılır mı ?
  7. Y

200 TL MOUSE ÖNERİSİ

smx r9 kullanıyorum şuan IPS den dolayı bırakacağım zamanında salaklık yapıp aldık :/ 1632054362 başka bir öneriniz yok mudur 1632055082 Razer deathadder daha iyi olur diyorlar sizce daha iyi olur mu ?
  8. Y

200 TL MOUSE ÖNERİSİ

elimin boyutlarına uyar mı hocam
  9. Y

200 TL MOUSE ÖNERİSİ

Elimin boyu 19 cm en 10 cm 200 TL bütçem var fps oyunları oynuyorum avuç tutuş şeklim var sizce hangi mouseyi alayım ?
  10. Y

300 TL ile 400 TL arası blue switch klavye önerisi rgb

Çınlama vs olur mu
  11. Y

300 TL ile 400 TL arası blue switch klavye önerisi rgb

Arkadaşlar red switch alternatiflerini aldım bugün kuzenimde blue switch kullandım çok hoşuma gitti alternatiflere bakmak istiyorum öneriniz varmı ?
  12. Y

Reddragon k 552 alınır mı ?

Kullandınız mı
  13. Y

Reddragon k 552 alınır mı ?

https://www.hepsiburada.com/redragon-kumara-k552-2-rainbow-aydinlatmali-turkce-oyuncu-mekanik-klavye-kirmizi-switch-red-switch-p-HBV00001763I1 Beyler bayanlar alınır mı saber almayı düşünüyordum bunu önerdiler
  14. Y

Star Wars Hangi Sırayla İzlenmeli?

yayınlanma tarihine göre izle ne dediklerini boşver
  15. Y

Gamepower Saber Rgb red switch alınır mı ?

RedDragon hangi modeli
  16. Y

peki bu fiyat aralığında ne önerirsiniz
  17. Y

beyler 350 TL gibi bir bütçcem var mekanik klavye istiyorum özellikle red switch almayı düşünüyorum alınır mı ?
  18. Y

Regeditte yaptığım ayarlar kayıt olmuyor

Arkadaşlar Opera gx kullanıyorum bağlantınız gizli değil hatası alıyordum regeditte ProxySettingsPerUser ayarı var onu silip tekrar açıp değeri 10 yapmam gerektiği yazıyor internette yapıyorum ama bilgisayar açıp kapattığımda Regeditte yaptığım ayar kayıt edilmiyor yardımcı olursanız sevinirim
  19. Y

Oyun oynarken bazen görüntünün sürekli gidip gelmesi

reyis çözebildin mi ?
  20. Y

Mikrofon Gözüküyor ama ses gitmiyor

Youtube da ki bütün videoları izledim hepsi gir denetim masasından mikrofon sesini aç diyor hepsini yaptım
Top Bottom