Arama sonuçları: *

1. SoloFantasma

NG650 - Astro 27.5 HK. Fikrinizi almak istiyorum

Selamlar dostlar. Yeni bir bisiklet alacağım, yaklaşık 1 haftalık bir arayışın sonucunda Salcano NG650 26'' Jant 18'' HD Kadro VEYA Salcano Astro 27.5'' Jant 18'' Kadro arasında kaldım. İlk olarak sizce bu fiyat aralığında daha iyi bir tercihim olabilir mi? İkinci olarak ise Salcano yerine...
  2. SoloFantasma

EPSON L3250 Resetter

Selamlar, Epson L3250 yazıcım için sabahtan beri bir reset programı arıyorum. Fakat bulduğum bütün araçlar güvensiz ve neredeyse tamamı scam. Güvenebileceğim ücretsiz bir alternatif var mıdır?
  3. SoloFantasma

PC Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Selamlar dostlar. 1500 ile 2500TL arasında bir kulaklık arıyorum. Hem şarkı hem oyun içi ses kalitesine önem veriyorum, biraz araştırdım fakat henüz kendime belli bir model bulamadım. Sizlerin fikri nedir? Hangi kulaklık hem tatmin eder hem uzun süre götürür?
  4. SoloFantasma

Öneri Gaming Mouse Önerisi

Sadece mouse için kullanacağım bir mousepad uygun olacaktır.
  5. SoloFantasma

100₺'ye kadar ayırabileceğimi düşünüyorum
  6. SoloFantasma

İkinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Konuya yazmayı unutmuşum, bir mousepadim yok. Dolayısıyla bir mousepad önerisi de isteyecektim.
  7. SoloFantasma

Merhabalar herkese, 500₺'ye kadar çıkabileceğim bir bütçem var. Çoğunlukla rekabetçi oyunlarda kullanacağım bir mouse arıyorum. Tepkime konusunda yarıyolda bırakmayacak, sağlam kablolu bir mouse önerebilirseniz çok sevinirim.
  8. SoloFantasma

Yardım ASUS TUF VG27VQ & Gigabyte G27F

Selamlar dostlar, yeni bir sistem ile bir monitör alacağım ve bu iki monitor arasında kaldım. Kullanan arkadaşlar var mı ve önerirler mi veya hangisini almam daha iyi olur sizce? Not: Oyun ve film odaklı bir kullanımım olacak.
  9. SoloFantasma

Yardım Corsair Icue H100 Elite RGB Sorunu

Selamlar dostlar, Corsair icue H100 Elite sıvı soğutmamı bugün kasama sorunsuz şekilde monte ettim fakat RGBleri ile sorun yaşıyorum. Bilgisayarı açarken RGBler sorunsuz açılıyor fakat bir süre sonra kırmızı yanıp sönmeye ve fanlar inanılmaz hızlı dönmeye başlıyor ve pump failure hatası veriyor...
  10. SoloFantasma

Yardım Kulaklık ve Klavye Önerisi

Klavye çok hoşuma gitti ayrıca red switch gördüğüm kadarıyla bu da sanırsam ses yönünden daha az rahatsızlık veriyor. Kulaklıklar konusunda pek emin olamadım, Gamenote H2002D, Cooler Master CH321 nasıldır sizce? 1618742777 Çok teşekkür ederim önerin için fakat 484Tl gibi bir fiyat ile klavyeye...
  11. SoloFantasma

Sanırsam red switch daha az ses veriyor, yazı yazmak için de kullanacağımdan iyi olacaktır.
  12. SoloFantasma

Selamlar dostlar. Film izlerken, müzik dinlerken ve en önemlisi oyun oynarken tatmin edecek bir kulaklık arıyorum. Kulağımı ağırtmayacak ve tam kaplayacak bir kulaklık olması iyi olacaktır. Klavye tarafında ise oyun oynama ve yazı/makale yazmak için kullanacağım. Her ikisi için maksimum 600-700₺...
  13. SoloFantasma

Spigen Redmi Note 9S/Pro Rugged armor

Önerebileceğiniz bir alternatif var mı? 1616051680 https://www.amazon.com.tr/Spigen-Pocopone-Redmi-Kılıf-Rugged/dp/B089XCTJWL/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1&keywords=redmi+note+9+pro+spigen&qid=1616051652&sr=8-1 bu iyi midir sizce?
  14. SoloFantasma

Spigen Redmi Note 9S/Pro Rugged armor

Selamlar dostlar Redmi Note 9S telefonum için bir kılıf alacağım kullanan arkadaşlar varsa tavsiye eder misiniz? Başka tavsiyeniz olur mu? Şimdiden çok teşekkürler.
  15. SoloFantasma

Öneri Aliexpress Üzerinden Kulaklık Önerisi

Hoş bir kulaklığa benziyor teşekkür ederim, başka öneri gelmezse alacağım sanırım. ☺️
  16. SoloFantasma

Öneri Aliexpress Üzerinden Kulaklık Önerisi

Hepinize merhabalar, Aliexpress üzerinden 75₺'lik kuponumu kullanarak masaüstü bilgisayarımda kullanabileceğim hem oyun hem filmlerde keyif verecek kaliteli bir kulaklık arıyorum. 150₺'yi aşmayacak şekilde bir kulaklık önerirseniz çok sevinirim. Hepinize iyi günler dilerim. ☺️
Top Bottom