Arama sonuçları: *

1. S

HP Laptopda Kernel 41 Hatası

Öncelikle selamlar , yaklaşık 6 ay önce bir Hp Victus Serisi laptop aldım. Aldığım günden beridir bir hatayla ugraşıyorum. Hatanın kaynağı entegre grafiğim, Sistem bilgilerim Hp Victus 16 e1xxxx Ryzen 5 6600H işlemci Rtx 3050Ti ekran kartı Samsung Ssd, 8gb ram 4800Mhz Windows 11 Kullandığımda...
  2. S

Çözüldü✓ Yeni Aldığım Laptop işletim sistemini yeniden başlatıyor Problem nedir?

Hocam Iade ile ugrasmadim kendim denedim cözmeyi ve sorunun kaynagini buldum hem amd hemde nvidia gpusu oldugundan cakismalar meydana geliyor amdnin sürücüsünü devre dısı bırakinca hatalar çözüldü Benim gibi sorunu olan arkadaşlarında haberi olsun
  3. S

Çözüldü✓ Yeni Aldığım Laptop işletim sistemini yeniden başlatıyor Problem nedir?

Asusun. Yaklaşık 23k lık olan 3050li 6800H lı Rog Strix modeline yönelmeyi düşünüyorum. Ürünü hepsiburadadan almistim umarim iade süreci zor geçmez.
  4. S

Selamlar arkadaşlar, Alalı 1 gün bile geçmemiş Hp Victus 16 Laptopumda istenmedik bir sorunla karşılaştım. Ürün bana Freedos olarak geldi bende rufustan windows 10 iso hazirlayip kurulumu yaptım. Steam indirme sitesine girerken ve yahut valorant sitesine girdigimde laptop donuyor ardından...
  5. S

20 Adet GAME+ GeForce NOW 1 Aylık Kapalı Beta Kodu

1613338063 iyi reis bizde artik 300fps oynariz 12 yillik laptopda
Top Bottom