Arama sonuçları: *

1. akkulharun8

İnceleme Razer Mamba Elite uzun kullanım incelemesi

o açıdan söylemedim incelemede görsellik az olmuş. Mousesu bende biliyorum yoksa..
  2. akkulharun8

Okulda Saçlarını Kes Diyen Müdür ve Müdür Yardımcısı

Ben uzun saçlı bir erkek öğrenciyim. Okula geldiğim ilk günden beri sürekli müdür saçlarımı kestirmemi söylüyor en son bugün kesmezsem haftaya okula almayacağını söyledi. Ben saçlarımı kesinlikle kesmek istemiyorum. MEBde böyle saçlarla ilgili bir kural var mı?
  3. akkulharun8

Trendyol Express Köylere dağıtım yapıyor mu?

Dün monitör aldım fakat Trendyol Expresse verilmiş normalde getirmiyor diğer kargolar, ben gidip şubeden alıyorum ama bunun şubesi yok yaşadığım yerde. Alamazsam iade mi olur başka kargoyla gelir mi?
  4. akkulharun8

1300 TL monitör önerisi

3 MSin farkını anlayamam ki zaten hardcore oyuncu değilim tn panelde her taraftan görünmeme sıkıntısı var o yüzden kaçınıyorum 1629137227 AOC monitörler çok indirime giriyor beklemeye değer mi o zamana kadar bilgisayar kullanamayacağım
  5. akkulharun8

1300 TL monitör önerisi

Samsung var
  6. akkulharun8

1300 TL monitör önerisi

Yukarıda elli lira üstüne VA panel var ama
  7. akkulharun8

1300 TL monitör önerisi

TN panel istemiyorum
  8. akkulharun8

1300 TL monitör önerisi

MSİda ölü pixel sorunu vardı sanırım öyle midir
  9. akkulharun8

1300 TL monitör önerisi

24 inç 144hz ve tn panel olmayan bir monitör alacağım indirimler varken hazır güzel bir öneriniz var mı?
  10. akkulharun8

Nintendo neden türkiyede popüler değil ?

Üç beş oyun hariç oyunlarını beğenmiyorum
  11. akkulharun8

1200+ monitör önerisi

tn panel ve 5 ms kötü bence 1628779330 ilk attığınız dell monitör güzele benziyor bu fiyatıyla da alabilirim
  12. akkulharun8

1200+ monitör önerisi

Şuanda 1100 lira param var 200 tlde babamdan destek alabilirim. RTX 2060'lı bir sistemim var. Ekranın 24 inçten az olmasını istemiyorum. 144 hz olmalı . Pivot büyük ihtimalle olmaz bu yüzden eğilebilmeli. Bir sorum daha var. Eğer indirim beklersem daha iyi monitör düşer mi 1200 1300 civarına
  13. akkulharun8

Apex legends görevi yapamıyorum

oyunu kapat aç tekrar dene ya da kontrollerden silah değiştirme tuşunu farklı bir tuşla
  14. akkulharun8

2ye basıp sentinele geçin
  15. akkulharun8

ss atar mısın?
  16. akkulharun8

mouse tekerleği ile veya 1 2 ye basarak değiştir
  17. akkulharun8

Çözüldü✓ Ryzen 3 2200g ve RTX2060

Çok fazla darboğaz olur kullanmanı önermem 1628581077 1650 olabilir
  18. akkulharun8

300 lira Akıllı saat önerisi

300 liraya aldığın akıllı saat pekte iyi olmayacaktır. Bence bütçe arttır ya da alma şimdilik.
  19. akkulharun8

Gamenote KB435L alınır mı?

Yok
Top Bottom