Arama sonuçları: *

1. M

40 000 TL hazır sistem tavsiyesi (Monitor hariç)

ooo çok iyi oldu valla haftasonuna ürünler gelirse beklerim knka müsaitsen tabi
  2. M

eyüp islambeydeyim hocam , yakınsanız cok memnun olurum tabi ama uzaksa da saolun soylemeniz yeter :) tmmdr çok sağolun
  3. M

hocam ürünleri ufak değişiklikler ile sipariş geçtim. ekran kartını yine de 4070 ti yaptım , ssd elimde mevcut onu biraz bekleticem , diğer parçaları aldım . montajda yardımlarınızı bekliyorum . iade süresi geçmeden yine de iade etmem gereken parça varsa iade edebilirim
  4. M

hocam parçalarla ilgili birkaç sorum olcak . işlemci az farkla 7600x almak mı yoksa 7600 mü ? ekran kartını da pny 4070 ti alsam nasıl olur ?
  5. M

Hocam teşekkürler. Şimdi biraz baktım , akşam daha detaylı inceleyeceğim.
  6. M

Dediğiniz monitörü dün aldım memnunum gayet iyi 👍 daha kaliteli bi 7600 - 4070 tavsiyesine bakarım 👍 1683539307 4070 ti için fiyat iyi ama diğer parçalar biraz düşük kalmış . 4070 ti yapıp 40-42 bin civarına ddr5 bişey olabilse iyi olur aslinda
  7. M

Müsait bi zamanda bakarsan memnun olurum 👍 ben kendim de montajını hallederim bir sekilde
  8. M

Tek tek biraz zor geliyo bana , anakart kasaya uyar mı , o ona uyar mı vs vs . O yüzden hazır istiyorum ama bakalim
  9. M

alternatif öneriniz var mı ? ddr5 li sistem bakmama gerek var mı ?
  10. M

40 000 TL ye 2k monitörde sadece oyun oynamak için (fps hikaye her türlü oyunu oynarım) hazır sistem tavsiyesi arıyorum . tek tek toplamak istemiyorum beceremem diye , sitelere baktım ama bulamadım . limiti biraz aşabilirim . varsa bildiğiniz hazır sistemler tavsiyenizi alırım
  11. M

Çözüldü✓ Elimdeki parçalara tavsiye istiyorum

Merhaba arkadaşlar. Elimdeki parcalar MSI B550-A PRO Amd 32 GB Cl 16 3600 mhz gskill ripjavs Corsair spec delta 650w 80 plus bronz 2k 165 Hz monitör Bunlara ek almayı düşündüğüm İşlemci AMD 5600 yada 5800x Ekran kartı 3080 ti seviyesinde bir kart Sadece oyun için alıyorum. FPS hikaye her...
  12. M

DART 1 Sistem Hakkında Önemli Açıklama !

Kodu bekliyoruz hadi bakalım inşallah ihtiyacı olana çıkar 👍
  13. M

masaüstü sağ tık mavi font

merhaba , masaüstüne sağ tık yaptığımda çıkan menüde mouse simgesini yazıların üstüne getirdiğimde renk beyaz oluyor ve nereyi seçtiğimi anlayamıyorum , eskisi gibi mavi yapma imkanım var mı ? ayrıca resimde soldaki beyazlıktan daha da beyaz bendeki , o yüzden hiç belli olmuyor . (umarım...
Top Bottom