Arama sonuçları: *

1. ZAGNET

VirtualBox Veri Kaydetme??

Selamın Aleyküm Benim Laptop'da VirtualBox'ın içinde bir Kali Linux Debian64 kurulu.Şimdi laptopdan VirtualBox'ı ve içindeki Kali Linux'u silsem sonrasında geri yüklediğim zaman içindeki verileri geri alabilme şansım varmı? +Hesap ve İçindeki verileri kaydetme olayı varmı?
  2. ZAGNET

Bynogame hesap silme?

destek bir şey söylemiyor
  3. ZAGNET

Bynogame hesap silme?

ÖNCELİKLE SELAMIN ALEYKÜM, BYNOGAME HESAP KAPATIRSAM HESABIN İÇİNDEKİ TELEFON NUMARASI GİDERMİ? TELEFON NUMARASI GİDERSE BAŞKA BİR HESABA AYNI TELEFON NUMARASINI GİREBİLİRMİYİM?(TEKRAR KULLANABİLİRMİYİM)
  4. ZAGNET

Volta vsc yazılım atılır mı?

Volta Vsc Chip Tuning (Yazılım) attırıcam İstanbul içi Elektrikli Bisiklete Chip Tuningci nerde bulabilirim?
  5. ZAGNET

Hidrolik disk yağ dolumu?

Shimano mt200 0'dan yani ilk yağı nereden doldurucam? Yağ yenilemesi yapılan yerden yani üstteki yerden mi yapılıyor?
  6. ZAGNET

Peugeot 103-105 için ehliyet gerekir mi?

Kayışdağı Yeditepe gibi yerlerde kullanıcağım yani bir şey olmaz diye biliyorum ama emin olmak için soruyorum
  7. ZAGNET

Peugeot 103-105 için ehliyet gerekir mi?

Selamın Aleyküm Peugeot 103- veya 105 almayı düşünüyorum ama ehliyot gerekir mi gerekmez mi onu bilmiyorum? Yardımcı olursanız sevinirim:)
  8. Asus TUF Gaming H7 Sarı 7.1 Oyuncu Kulaklık

Asus TUF Gaming H7 Sarı 7.1 Oyuncu Kulaklık

UZUN KULLANIMDA TERLEME YAPMAZ!!! ÜZERİNDE KABLO UZATICI,AYRILIP TAKILABİLİR MİKROFON,USB&JAK GİRİŞİ BULUNMAKTADIR!!! KUTUSU VARDIR!!! GAYET TEMİZ KULLANILMIŞTIR!!! TÜM PLATFORMLARDA KULLANİLABİLİR!!! Mikrofon Hassasiyeti : -40 dB Mikrofon : 50 ~ 10000 Hz Kulaklık : 20 ~ 20000 Hz Sürücü...
  9. ZAGNET

Sisteme Hangi anakart uyar?

40 TL nin önemi yok teşekkür ederim.Öneriniz için.
  10. ZAGNET

max 500 anakart için 1622188954 Bütçe dolayı böyle sistem toplamak istiyorum zaten daha üstüne çıkamam.
  11. ZAGNET

GTX960 4G R3 1200 4gb ram 500gb harddisk 400w psu Hangi anakart uyar sisteme?
  12. ZAGNET

Sisteme uygun anakart sizce nedir?

Sistem; Gtx960 4gb Ryzen 3 1200 Bu ekran kartı ve işlemciyi hangi anakart birbirine bağlar?
  13. ZAGNET

asus h7 ikinci el ?

knk linkte her şey var yanında gelen
  14. ZAGNET

asus h7 ikinci el ?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-asus-h7-sari-kulakustu-kulakli-7.1-916470938/detay sahibinden de buldum fiyatı iyi mi sizce pazarlıkla 550tl olur herhalde?
  15. ZAGNET

3500x - 1660S - 8GB ram FORZA 4 PERFORMANSI

LOW AARLARDA +200 MEDİUM AYARLARDA +87 HİGH AYARLARDA +52 ULTRA HİGH AYARLARDA +30 FPS ALIRSIN.
  16. ZAGNET

b350 anakartına uyumlu ekran kartı?

bütçe sııkıntıda oluyor
  17. ZAGNET

mesala hangi ekran kartı iyi olur gtx 1050 ti iyi performans verirmi?
  18. ZAGNET

B350 anakartına uyumlu NVİDİA ekran kartı modeli nelerdir? işlemci ryzen 5 1600
  19. ZAGNET

Logitech G231 kulaklık nasıl sizce?

Kullananlar deneyimleri aktarablirmi?
  20. ZAGNET

250tll kulaklık önerisi?

7.1 kulaklık önerisi verirmisiniz?
Top Bottom