Arama sonuçları: *

1. ASUS TUF GAMİNG RTX 3090 Tİ 24 GB OC

ASUS TUF GAMİNG RTX 3090 Tİ 24 GB OC

Elimde son 1 adet başlıkta görmüş olduğunuz ekran kartı mevcuttur ürün sıfır dır yurt dışı garantilidir faturalı ve kutuludur kutu hiç açılmamıştır koruma bandı üstündedir tek fiyat şimdiden alıcısına hayırlı olsun bu instagram adresinden bana ulaşabilirsiniz detayları konuşuruz İNS=cihankulaber...
  2. C

Msı b450 a pro max ssd takma

Msı b450 a pro max ana kartım var 480gb 1 adet ssd var 2. Sad takabilirmiyim bu anakarta
  3. C

windows 10 format atamıyorum

merhaba normalde her zaman alt + ctrl + del den shifte basılı tutarak formatımı atıyordum ama şimdi o aşamaya gelince UEFI diye bir şey geliyor nasıl format atabilirim yardımcı olurmusunuz
  4. C

Lenovo laptopa ssd takılırmı

LENOVO IDEAPAD 310 CORE İ5 7200U 2.5GHZ-8GB RAM-1TB HDD-15.6"-2GB-W10 modrl laptopuma ssd takabilirmiyim takılıyorsa ssd önerisi alabilirmiyim
  5. C

pes 22 de top açılımı yerim yok

nasıl top açılımı gelecek yardım edebilirmisiniz izlediğim kanallarda açıyorlar
  6. C

Monitörde netlik sıkıntısı var

En iyisi garantiye göndermek teşekkürler genede
  7. C

Görüntüyü yakınlaştırınca belli oluyor çizgi çizgi ve bulanıklık var videolar da aynı şekilde 1647096438 Evet 1647097497 evet öyle oluyor
  8. C

AOC 31,5" C32G1 144 Hz 1ms monitörüm var bir video izleyince veya oyunlardaki giriş animasyonlarında net değil buruşuk oluyor bir ayarı varmıdır yoksa garantiye mi göndermem gerekiyor
  9. C

msı b 450 m a pro max

anakarta 2 ssd 1 hdd takılıyormu
  10. C

Görüntü bozukluluğu var

Merhaba aoc 31.5 ınc monitor var bir video izlerken tam ekran yaptığımda görüntü parazitli oluyo herhangi bir ayarı varmıdır yoksa değişime mi göndereyim
  11. C

Pc açılırken siyah ekranda kalıyor

Merhaba pc format attım açılırken siyah ekranda kalıyor nasıl düzeltebilirim
  12. C

Format sorun yaşıyorum

10dk dan fazla olmuştur hayla bekliyorum normalmi bu
  13. C

Format sorun yaşıyorum

Merhaba bilgisayara format attım en son windows hazırlanıyor ekranı geldi ondan sonra siyah ekran geldi ve öyle kaldı ne yapmam lazım pc kapatıp açsam sıkıntı olurmu
  14. C

facebook gaming bilenler yardımcı olabilirmi

selamlar facebook gaming de yayın yapıyorum seviye atlama programında istenilen herşeyi doldurdum ama sadece Topluluk Standartları'na ve Ortaklar İçin Para Kazanma İlkeleri'ne uygun olmalısın bu kısım tik olmuyor bilen varmı acaba ne yapmama lazım
  15. C

overclock nasıl anlarım

overclock yapıldığını nasıl anlarım
  16. C

İnternet ışığım yanmıyor

Modemimi internetten aldım bugün elime ulaştı zayxel vmg1312-t20b modeli sabahleyin internetimi sorunsuz kullandım ama modem yerini deiştirmem gerekiyordu fişi söktüm taktım ve 1 saattir gelmiyor internetim vdsl internet müşteri hizmetinide aradım hatta sıkıntı olmadığını söylediler çözümü bilen...
  17. C

Millenicom başvuru süreci

Bugün başvurdumilk olarak telefonuma başvurunuz iptal olmuştur dedi sonra hemen ardından başvurunuz başlamıştır dedi ve attığım resimdeki gibi gözüküyor şuan yani olmuşmu bağlanacakmı
  18. C

Yeni topladım pc açılmıyor

Nasıl kurabilirim kolaymı
  19. C

Yeni topladım pc açılmıyor

Merhaba yeni pc topladım pc açınca bu sorunla karşılaşıyorum Reboot and select proper boot device on insert boot media in selected boot device and press a key nedir bu çözümü nedir
  20. C

Pc açılmıyo

Merhaba pcmde sıvı soğutmam arızalıydı ve itopyadan almıştım garantiye gönderdim geçen hafta cuma ve bugun bana sistem bozuk bir şekilde geri geldi power tuşuna basıyoruö ve kasadan tık yok sebep nedir
Top Bottom