Arama sonuçları: *

1. DunkFlex

🔥İndirim Yeni Ucuz Wireless Kulaklık Alternatifi - VGN VXE V1 Wireless | 1299 TL |

diğer moddada denedinizmi hocam ? bi modda gerçektende kötü çünkü diğer modda güzel.
  2. DunkFlex

🔥İndirim Yeni Ucuz Wireless Kulaklık Alternatifi - VGN VXE V1 Wireless | 1299 TL |

kesinlikle katılıyorum hocam açıklama kısmında iade olmadığı yazıyordu zaten ben ilk takığımda garipsedim fakat diğer moda geçtiğimde gerçektende hoşuma gitti gecikmesi denildiği gibi çok iyi,pedler çok rahat 1300 tl ye wireless grubunda bu fiyata göre gerçekten f/p bir ürün. 1708533240 yakın...
  3. DunkFlex

hocam bence 1300 tl güncel kulaklıklıklarla ve wireless olarak düşündüğümüzde bence bu fiyata f/p bi ürün. 1708458218 belkide herkesin beklentisi çokl fazlaydı bilmiyom. 1708458218 belkide herkesin beklentisi çokl fazlaydı bilmiyom.
  4. DunkFlex

iki farklı modu var bir modda dediğin gibi öyle fakat diğer modda ses mükemmel geliyor.
  5. DunkFlex

yazılımı indirdim hocam kategoride kulaklık gözüküyor ilerki updatelerde kesinlikle eklenicek zaten belirtmişler.
  6. DunkFlex

arkadaşlar ürün elime ulaştı şuan için memnunum mikrofon ve çekim mesafesi hoşuma gitti sesler evet biraz boğuk ama uygulamaya geldiğinde sorunun çözüleceğini düşünüyorum.Ayrıca çok hafif ve pedler rahat.
  7. DunkFlex

VGN VXE V1 Wireless kulaklık

Merhaba arkadaşlar dün bu kulaklığın siparişini verdim ancak bi iyi yorumlar görüyorum birde kötü iklemde kaldım kullanan arkadaşlar bi bilgilendirme yapabilirmi.
  8. DunkFlex

stok ne zaman gelir acaba almak istiyorum.
  9. DunkFlex

Corsair HS55 Kulaküstü Kulaklık 1299 TL

arkadaşlar v2x e göre bu kulaklık dahamı iyidir.
  10. DunkFlex

v2x bidaha indirime girermi?

arkadaşlar v2x alıcaktım param gelmemişti şimdi geldi ama indirim bitti :( bidaha girermi yada hyperx cloud 2 falan.
  11. DunkFlex

Razer blackshark v2 bu fiyat doğrumudur alınır mı??

Pardon hocam cloud core muş o peki sorum şu v2x mi cloud coremu ?
  12. DunkFlex

Gecenlerde 1300 emi 1400emi ne atmışlardı da foruma şimdi bendede huy var o fiyattan alamadığım sürece almam :D
  13. DunkFlex

halsjaşsjalsjaşfj ay hocam ya :D
  14. DunkFlex

Vallahi ya butun umutlarımı yıktı :) cloud 2 indirimi atarlarmı diye bekliyomda v2x te indirimde iklemde kaldım aslında wireless istiyodumda bu fiyatlara wireless zor.
  15. DunkFlex

Kusura bakmayın hocam bi an ole görünce araştırmadan sormuş bulundum ah be bi anlık heycan :)
  16. DunkFlex

Merhaba arkadaşlar v2x e bakarken bu kulaklığı gördüm bu fiyat doğrumudur alınır mı?? Razer Blackshark V2 USB 7.1 Kulaküstü Kulaklık - Pc, Mac, Playstation, Xbox, Nintendo Switch, Mobil Uyumlu (Yurt Dışından)...
  17. DunkFlex

2000tl ye kadar wireles oyuncu kulaklığı önerisi

Merhaba arkadaşlar wireles kulaklık arıyorum 7.1 cs valorant ağırlıklı oyun oynuyorum. https://www.amazon.com.tr/dp/B0877LB9ZH?tag=akakceprime-21 bu kulaklığı buldum daha iyi bir öneriniz varmıdır ?
  18. DunkFlex

❌İndirim Bitti! Performax xargonmekanik klavye 375TL

benim sipariş onaylandı 7 sinde kargo verilecekti ama sonuç yok iptal edicem galba
  19. DunkFlex

Rampage x-base 600w +80 kasa alınır mı?

kral elimde fan var,siparişide verdim çok geç :D bide 2300 e falan denk geliyo benim yine bütçeyi aşmış oluyo yinede ellerine sağlık.
  20. DunkFlex

Rampage x-base 600w +80 kasa alınır mı?

aynen hocam dediğin doğru aslında teknoloji birazda şans işi nolcağı belli olmuyo :D
Top Bottom