Arama sonuçları: *

1. WhyLaen

Yardım Afybilisim güvenilir mi ?

Hocam benim siteden bir alışverişim olacak bu teklif benim için de geçerli mi :D
  2. WhyLaen

Team T-Force Night Hawk RAM nasıldır?

Hocam ramleri alıp overclock yapabilen olursa konuyu hortlatsın.
  3. WhyLaen

@Satoshi Nakamoto ramler elime ulaştı ama malesef belirtilen voltaj değerleri ile 3600'e oc edemedim mavi ekran yedim simdi xmp profile 2 3200'de stock ayarlarda kullanıyorum.
  4. WhyLaen

https://www.tech-critter.com/t-force-night-hawk-rgb-ddr4-3200-overview/ bu sitede 4000mhz'ye kadar overclock yapılabildiği söyelniyor hocam. 4000'de 18-22-22-42 oluyor verilecek voltaj değerleri vs yazıyor. 3600mhz'ye overclock için sadece voltaj arttırmak yetiyormus zamanlama aynı kalıyormus...
  5. WhyLaen

Red dead redemption 2 fps 50-75 arası olmasına rağmen akıcı değil

Bu her oyun için geçerli mi? çünkü rekabetçi oyunlarda bu tarz sıkıntılar yaşamıyorum. Valorant, csgo vs 1586696537 Ayarları xbox one x ayarları ile aynı yaptım bir ara ama bu sefer de sanki hafif buğulu gibi bir görüntü olusuyor o yüzden eski ayarlarına geri döndüm. Bu arada 60hz 18 inc...
  6. WhyLaen

Otomatik kendi ayarlarında oynuyorum girip bakmam lazım ss olarak atarım buraya 1586695635 freesync kapalı kullanıyorum oyunu dediğiniz gibi açıp deneyeyim
  7. WhyLaen

Oyunu kendi otomatik ayarlarında oynuyorum. Başlıkta belirttiğim gibi 50-75fps arası alıyorum ama oyun akıcı değil malesef nedenini anlayamıyorum. Sistem özelliklerim: Ryzen 5 2600 Asus gaming strix rx480 o8G (1330 cclock 2000 mclock) Msi b450M gaming plus Kingston Hyperx fury 2*8gb 2400 mhz...
  8. WhyLaen

Asus rx480 o8G(samsung bellekli) kartına rx580 bios'u atılmalı mı? Nasıl bir performans artışı olur?

Cevaplarınız için teşekkürler :) default ayarlarda kullanmak benim için daha iyi olacak o zaman zorlamaya ve riske girmeye gerek yok.
  9. WhyLaen

Asus rx480 o8G(samsung bellekli) kartına rx580 bios'u atılmalı mı? Nasıl bir performans artışı olur?

5 fps için evet değmez. Ben daha fazla bir performans artışı olur diye düşünüyordum. Peki bir şey daha sorsam. Aslında farklı bir konu açılabilir ama benim ramler micron chipli 2400 mhz hızında çalışıyor. 3000mhz çeksem bios ayarlarından sizce bir sıkıntı yaratır mı? Msi otomatik olarak voltajı...
  10. WhyLaen

Merhaba forum sakinleri. Yerimizi aldık ve aklımda takılan bir soru vardı onun için sizlere sormak istedim. Elimde samsung bellekli Asus strix gaming rx 480 o8g var. Güncel oyunlarda ve güncel bir driver ile ne derece performans vereceğini bilmiyorum. Daha önce böyle bir işlem yapmış veya hali...
Top Bottom