Arama sonuçları: *

• Users: arda_trbzn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Philips SPK8614 Rainbow VS Frisby G8530QM Pandora

Arkadaşlar ses tekerleği olan klavyeler ararken bu ikisini buldum. Ancak yüz olarak aynılar, donanım olarak farklarını biliyorsanız söyler misiniz? Bu ikisinden biri alınır mı? Ya da aklınızda ses tekerleği olan sağlam klavye varsa önerir misiniz?
  2. A

Birbirine benzeyen iki klavye arasında kaldım

Philips SPK8614 düşünüyorum fakat stok yok, Frisby G8530QM Pandora aynı görünüşe sahip ama klavyeyi ve Frisby markasını hiç tanımıyorum sağlamlık konusunda özellik konusunda hiçbir fikrim yok. Fikirleriniz neler?
  3. A

Assasins Creed 3 Hikayesi nereye kadar?

İlerleme olarak %35'e geldim, Desmond küreye dokundu ve bitti. Ancak bu hikaye %100'e kadar gitmesi gerekmiyor mu, yoksa oyun buraya kadar mı?
  4. A

Ryzen 5 3500X + GTX 1050 sisteme ücretsiz oyun önerisi

İşlemci: AMD Ryzen 5 3500X Ekran Kartı: GTX 1050 Bu sisteme uygun ücretsiz oyun önerir misiniz (hikayeli olursa daha iyi olur)
  5. A

Max 4000 TL Hazır Kasa Önerisi?

En fazla 4000 liraya oyun bilgisayarı bulamıyorum. Bu fiyat veya daha da altında fiyata sahip bir kasa önerir misiniz
  6. A

İkisi arasında kaldım hangisi daha iyi?

İkisi arasında kaldım hangisi daha iyi veya aralarında pek bir fark olur mu? https://www.hepsiburada.com/turbox-atm910051-intel-core-i5-3470-8gb-120gb-ssd-1tb-4gb-gtx1050ti-freedos-oyun-bilgisayari-p-HBV00000A7DD8...
  7. A

Bilgisayarım Yaz Günlerinde Çok Isınıyor Ne Yapmalıyım?

Bilgisayarım bu yaz günlerinde normal ısı seviyesinin üzerine çıkıyor özellikle herhangi bir oyuna girdiğimde max 15 dk sonra kapanıyor. Bilgisayarımda PSU fanı, işlemci fanı ve kasanın arkasına takılan fan dışında başka fanım yok (ekran kartım da yok). Fan gerektirmeden ısınmayı önleyebilir miyim?
  8. A

İ5 4460 Uyumlu Anakart Önerisi?

İ5 4460 İşlemcisi için uyumlu anakart öneriniz var mı? Lütfen iyiden kötüye doğru sıralar mısınız?
  9. A

Çözüldü✓ i5 9400f Uyumlu En Yüksek Ekran Kartı Hangisi?

İ5 9400f işlemci almak istiyorum. Uyumlu, en üst seviye ve darboğaz yapmayacak ekran kartı nedir?
  10. A

Oyunlarda çözünürlüğü 720p yaparsam monitörümde 720p olur mu?

Diyelim ki mönitör çözünürlüğümü 1080p yaptım ama oyunda 720p olarak ayarladım bilgisayarım da 720p ye düşer mi?
  11. A

720p monitörle 1080p yapıp oyun oynanır mı?

Monitörüm 720p oyunlarda ayarları 1080p yapsam bi sıkıntı olur mu?
  12. A

GTX 1050 Mi Yoksa RX 560 Mı?

İşlemcim: AMD FX(tm)-6100 Six-Core Processor 3.30 GHz GTX 1050 mi almalıyım yoksa RX 560 mı?
  13. A

Sistemime Uygun Ekran Kartı Önerir Misiniz?

Aşağıdaki sisteme darboğaz yaşatmayacak iyi bir ekran kartı önerir misiniz? İşlemci: AMD FX(tm)-6100 Six-Core, 3.30 GHz Ekran Kartı: Yok Ram: 8 GB Depolama: 1 TB Harddisk PSU: 420W
  14. A

windows 10 ekran görüntüsü

Win10 ekran görüntüsü tuşu çalışmıyor. O yüzden sağ alttaki bildirim yerinden alıyorum ekran görüntülerini. Ancak ekran görüntülerini bilgisayarımda bulamıyorum! Bilgisayar bu ekran görüntülerini nereye aktarıyor?
  15. A

Ekran Kartı Olmadan Oynanabilen Oyunlar

Ekran kartsız oynayabileceğim oyunlar önerebilir misiniz? Sistemim; İşlemci: AMD FX 6100 Six Core Ekran Kartı: Yok Ram: 8 GB HDD: 1 TB PSU: 420W
  16. A

WhatsApp Tam Ekran Sorunu

WhatsApp tam ekrandan çıkmıyor, ne yapmalıyım? ESC ve F11 denedim!
Top Bottom