Arama sonuçları: *

• Users: bullrose
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

Lenovo ThinkCentre masaüstü bilgisayar DP porttan görüntü gelmiyor

Okulumuza başlıkta belirttiğim marka ve modelde bilgisayarlar geldi üzerinde VGA ve display çıkışları mevcut HDMI çıkışı mevcut değil. Bu bilgisayarın montajını yaparken monitörü VGA çıkışından TV'yi ise DP to HDMI dönüştürücüsü ve 3M HDMI kablo kullanarak bağladım. Bilgisayar ilk açılırken logo...
  2. B

Windows tablet mi Android tablet mi?

Tablet araştırmasındayım. İşletim sistemi olarak Android' ya da Windows olarak ikilem yaşamaktayım. Windows'un bilgisayardaki kullanım özgürlüğüne alışan birisi olarak Android'de program yükleme ve kullanma kısmında zorluk yaşayacağımı düşünmekteyim. Ayrıca internet üzerindeki araştırmamda...
  3. B

Okulda çoklu cihaz için kullanılacak ağ trafiğini iyi yönetecek router tavsiyesi

Okulumuzda yaklaşık 6 bilgisayar ve 6 wifi yazıcıda kullanılmak üzere hepsine kablosuz bir şekilde bağlantı yapabilen ve ağ trafiğini iyi yönetebilecek router tavsiyelerine ihtiyacım var.
  4. B

Eski bir bilgisayara stabil çalışabilecek windows önerisi

Okulumuzda youtube dan video izlemek için kullanılan eski bir bilgisayarımız var. Bu bilgisayara win 10 64 bit işletim sistemi kurulmuş ve %100 CPU kullanımından dolayı sürekli kasma yaşanıyor. Bu bilgisayarın stabil çalışması için ve usb wifi ve usb bluetooth modüllerini sıkıntısız...
  5. B

Gigabyte G5 i5 10500h+RTX 3060 vs Gigabyte G5 i5 12500h+RTX3050 öneri?

Gigabyte G5 i5 10500h+RTX 3060 vs Gigabyte G5 i5 12500h+RTX3050 hangisi daha mantıklı? 3060 modeli temiz ikinci el 3050 modeli sıfır ikisinin de fiyatları yakın ekran kartından dolayı biraz aklım karışmış durumda
  6. B

Çözüldü✓ Arkadaşlar Laptoplar arasından 4 modelde kaldım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar yakın zamanda laptop almayı düşünüyorum. Fiyatları farklı olmakla beraber hangi laptopun daha avantajlı olacağına bir türlü karar veremedim. Aşağıda 4 adet laptop linki koyuyorum. İnceleyip artıları ve eksileriyle fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Msi Katana Asus ROG Strix...
  7. B

BlitzWoif BW-FYE9 Kablosuz Kulaklık Ses Ayarı Var Mı?

Arkadaşlar elimde BlitzWoif BW-FYE9 Kablosuz kulakiçi kulaklık var. Kulaklığın ses kalitesi güzel ama internet radyosu ya da podcast dinlerken konuşma sesleri kalitesiz ve tatmin edici gelmiyor. Kalitesi yüksek bir müzik dinlediğim zaman hem tiz hem bass kaliteleri tatmin ediyor. Acaba bunun bir...
  8. B

Çözüldü✓ Microsoft Edge ilk açılırken kendiliğinden bir sayfa açıyor

Arkadaşlar bilgisayarı yeni açtığımda ve internet tarayıcımı açtığımda kendiliğinden bir sayfa açıyor ve reklam engelleyici tarafından engelleniyor bu durumu nasıl ortadan kaldırabilirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekürler.
  9. B

Aile Evi İçin Buzdolabı Önerisi

4 Kişilik bir aileyiz mevcut buzdolabımız sanırım miadını doldurdu. Yeni buzdolabı almayı düşünüyoruz. Fiyatı çok abartı olmayan kaliteli buzdolabı önerilerinizi bekliyorum. Arkadaşlar önerilerinizi verirken, sadece marka model yazmayıp, verdiğiniz önerinin açıklamasını da yaparsanız çok sevinirim.
  10. B

Az kişinin bildiği mesajlaşma uygulamaları.

Arkadaşlar benim görüntülü görüşme ve mesajlaşma uygulamasına ihtiyacım var. Şöyle kaliteli ve çok az bilinen. Whatsapp Mesenger Telegram Skype Bip Viber Bunları biliyorum ama telegramın çıkartma özelliğini bildiğim için ona benzer bir uygulama tavsiye ederseniz çok sevinirim.
  11. B

Küçük ev aletleri tavsiyeleriniz nelerdir?

İyi günler arkadaşlar evlilik sürecinde olan biriyim. Bu sebeple evime alabileceğim kaliteli küçük ev aletleri araştırması yapmaktayım. Öncelikli alabileceğim eşyalar şunlardır. - Ütü - Mikrodalga Fırın - Elektrikli Süpürge - Mikser - Blender - Elektrikli Çaycı (Çaymatik) ya da artık ne...
Top Bottom