Arama sonuçları: *

• Users: ZeRRoN
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Z

Yardım ÇÖZÜLDÜ Corsair kulaklik dondu yardım lütfen

Selamün aleyküm arkadaşlar 1-2 gün önce Corsair hs75 xb wireless modeli kulaklık aldım biraz önce kullanirken diğer odaya gitmem gerekti odaya gidip tekrar döndüğümde kulakligin bağlantısı kopmuştu kapatıp tekrar açmak istedim açılmadı kulalikta hiç bir tepki bu şekilde dondu kaldı beyaz ışık...
  2. Z

Xbox series x için aldığım kulaklık nasıl ?

Xbox series x için aldım yorumunuz nedir ?
  3. Z

Xbox series x için kablosuz kulaklık önerisi

Yakın zamanda Xbox series x alacağım almışken kulaklıkta alayım diyorum 1100 TL'ye Corsair hs75 xb modeli var bu modelden kullananlar nasıl sizce alınır mi ? Ek olarak kablosuz kulaklık önerilerinizede açığım teşekkürler
  4. Z

Corsair hs75 xb alınır mi ?

Yakın zamanda Xbox series x alacağım hazır konsol almışken kulaklıkta alayım diyorum Corsair hs75 xb modeli buldum 1100 TL'ye sizce alınır mi parasinin hakkını verirmi xbox series x de ? Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
  5. Z

Xapo bank hesap sorunu

2017 yılında xapo bank da hesabım vardı bir miktarda bakiyem vardı içerisinde şimdi hesabima girmek istiyorum ama giremiyorum xapoya noldu nasıl girebilirim hesabıma ?
  6. Z

Xbox series s HDMI 2.0 hakkında soru

Merhabalar 1.5 ay kadar önce Xbox Series S aldım ve yanına Samsung Odyssey G5 2K 144Hz 4K 60Hz bir monitör aldım yalnız kafama takılan bazı şeyler oldu şimdi bu monitör HDMI 2.0 destekli ben 2K 120FPS alamaz mıyım bu monitörle? Ek olarak DP port ile kullanmak istesem Xbox'ta DP portu yok HDMI to...
  7. Z

Samsung Odyssey G5 32" 2K 144Hz nasıldır?

Herkesle merhabalar başlıkta bahsettiğim monitörü aldım pazartesi elime geçecek Xbox Series S için aldım bazı makalelere göre pek güzel bir monitör değil deniliyor içimizde kullanan arkadaşlar veya bu monitör hakkında yorum yapabilecek arkadaşlarımız varsa beni bir aydınlatsın bu monitör nasıldır?
  8. Z

Sigortalı kargo Hakkinda

Herkese merhaba benim bir laptopum var piyasa değeri yüksek bir cihaz bu cihazı servise göndermek istiyorum yalnız kargoda sorun çıkar diye korkuyorum sigortalı kargo vs yaptirmak istiyorum birkaç kargo şirketini aradım böyle bir hizmetimiz yok dediler önerileriniz nelerdir?
  9. Z

MSI laptop bazı tuşlar çalışmıyor

herkese merha msi gs75 stealth marka laptobum var kullandıgım cihazda cok garip bir sorunla karşılaştım cihazın klavyesinin ışıgı kapalı olunca klavyedeki z ve x tuşu çalışmıyor klavye ışığı açık olunca tuşlar sorunsuz çalışıyor bir kaç defa klavye ışığı açıkkende aynı şekil çalışmadı daha once...
  10. Z

PCle gen3 x4 nedir ?

soru baslikta hocalar PCle gen3 x4 bu nedir ve gen 4 ile arasindaki fark nedir ? PCle gen3 x4
  11. Z

Logitech Extreme 3D Pro ile oynanacak oyun onerisi

Logitech Extreme 3D Pro aldım bu ürün ile hangi oyunları oynayabilrim oyun oneriniz varmı ?
  12. Z

msi gs75 stealth 9sf-243us ile twitch yayını yapılır mı? ?

soru başlıkta bu laptop ile twitchde yayın yapabilirmiyim ? islemci:i7 9750h ekran kart: rtx2070 max-q ram: 16 gb
  13. Z

Yardım Cooler booster sürekli açık kalsa

Evet MSI laptobumda i7 9750h rtx2070 donalimlar var oyunlarda işlemci 95 derecede ekran kartı 86 derecelerde oluyor laptop soğutucu ve cooler boost açıkken ekran kartı 79 derecelere kadar düşüyor sorum şu cooler boost sürekli açık kalsa sorun olurmu ? Fanlar 5-6k arası devirde dönüyor sürekli...
  14. Z

xbox game bass oyun onerisi

xbox game pass satın aldım oyun onerisi olan varmı ?
  15. Z

Laptop kapatınca USB aygıtlar çalışıyor

Soru başlıkta belli elimde yeni nesil bir laptop var cihazı kapatınca USB aygıtlar hala çalışıyor ışıkları yanıyor nasıl çözebiliriz ?
  16. Z

Cod warzone Nvidia dlls ayarı önerisi

Call of duty Warzone oynuyorum Nvidia dlss ayarı gelmiş bu ayar nasıl olmalı neye göre ayarlanmali bilgilendirirmisiniz ?
  17. Z

MSI resmi açıklaması (sitemiz taklit ediliyor)

İlgili açıklama görselde.
  18. Z

Uzun vadede dogecoin

Soru başlıkta uzun vadede dogecoin kazandırır mi sizce ? 1-2 yıllık süreçte şu anda biraz yüklü girsem 1-2 yıl sonra sizce durumlar nasıl olur ?
  19. Z

Rampage Laptop soğutucu nasıl ?

https://www.incehesap.com/addison-rampage-ad-rc5-5-fanli-usb-2-0-15-17-notebook-sogutucu-fiyati-46057/ Buradaki soğutucuyu aldım kullanan varmı sizce nasıldır ? Cihazimin fanlari görseldeki konumda.
  20. Z

Xbox series s/x Hakkında soru

1080p 120hz veya 1440p 120 Hz için hangisini önerirsiniz xsx 4k 120 FPS veriyormuş ama benim 4k oyunculuk niyetim yok bu koşullarda Max 2k olur series s benim için yeterli olurmu ?
Top Bottom