Arama sonuçları: *

1. S

Kulaklığım takılı ama algılamıyor

kulaklığım takılı jak girişi algılıyor fakat ses hoparlörden geliyor aynı zamanda aygıt yöneticisinden kulaklığımı göremiyorum pc ye format bile attım düzelmedi tüfen yardım edin
  2. S

30k ve altı F/P gaming laptop önerebilir misiniz

30k ve altı F/P gaming laptop önerebilir misiniz 3050 ekran kartı istemiyorum aynı zamanda işlemciside bi tık kuvvetli olursa sevinirim üniversite için alacağım bilgisayar mühendisliği düşünüyorum ayını zamanda oyun için kullanacağım yeni oyunlarıda oynuyorum
  3. S

Sizce Sistem Nasıl Bütçem Bu kadar

Oyun oynamak içinse yeni oyunları oynarken biraz zorlanabilirsin düşük ayarlarda onun haricinde cs valo felan oynayacaksan alabilirisin bence fiyatına göre güzel
  4. S

10k 14k arası sistem

10k 14k arası gaming sistem
  5. S

Ortalama 20k bütçeye gaming laptop

ginede linkini atabilirmisin aklımda bulunsun
  6. S

Ortalama 20k bütçeye gaming laptop

haftasonu ortalama 20k bandında gaming laptop almayı planlıyorum. Önerilerinizi almayı çok isterim
  7. S

Xiaomi mi stick çözünürlük problemi

Selamlar dostlar Xiaomi mi stick almayı düşünüyorum fakat kullanmak istediğim televizyon 1366x768 bir problem çıkarmı bu çözünürlük seviyesine indirebilirmiyim yoksa sadece 1080p televizyondamı çalışır fazla bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim
  8. S

Monster ve Excalibur fiyatları

bu hp laptopları fiyatına göre çok beğendim çok teşekkür ederim
  9. S

9K 10K DURUMA GÖRE ARTABİLİR
  10. S

fiyat açısından sormuştum
  11. S

Merhaba Dostlar. Hem oyun Hemde üniversite için laptop almak istiyorum fiyat araştırması yapmaya başladığımda (fazla bilgim yok) Monster ve Excalibur laptop fiyatları güzel bir indirimde gibi duruyor. Sizce fiyatlar gerçekten indirimde mi fiyatı daha da düşermi beklemelimiyim yoksa almalımıyım...
Top Bottom