Arama sonuçları: *

1. Samaeldrazi

İkinci işletim sistemi kurulumu sonrası ekran yok

Up up küçücük telefon ekranına kaldim 1712397823 Up 1712498643 Bir kişi mi yok be
  2. Samaeldrazi

İkinci işletim sistemi kurulumu sonrası ekran yok

Qubes OS kuruyordum qubesOS kurulumunda error alınca boot önceliğini degistireyim dedim değiştirdim secure bootu da kapaliydi açtım şimdi bilgisayar açılıyor fakat hemen siyah ekrana geçiyor
  3. Samaeldrazi

Qubes OS + Whonix kurulum soruları

Bu iki dağıtımı flash belleğe kurmak istiyorum fakat ikisinin aynı anda kurulma mantığını anlamadım.Whonix üzerine mi Qubes OS kuruyoruz yoksa Qubes OS whonix kurulu mu geliyor
  4. Samaeldrazi

Anakart ve islemci sorunu

Dün USB portu ile alakalı bir konu açtım. USB portu ile işlemcinin alakası var mıdır? Bilgisayarcı bozuk olabilir diyor bir voltaj artması sonucu. Anakart garantiye gidicek ama işlemciyi anlamadım. Bilgisayarın parcalari da çok pahalı bir sıkıntı çıkma olasılığı ne kadardit
  5. Samaeldrazi

USB portum ile alakali

Klavye çalışıyor portlar bozuk arkadaşımın mouse çalışmadı
  6. Samaeldrazi

USB portum ile alakali

Diğer portlardada çalışmıyor
  7. Samaeldrazi

USB portum ile alakali

Evde çalışan bir mouse vardı dün bozuldu başka da yok 1686932123 Arkadaşımın mouse unu alacağım
  8. Samaeldrazi

Disorddan gönderilen link nedir?

Scam linke dikkatli bak
  9. Samaeldrazi

USB portum ile alakali

Ekran yok derken uyku modunda uyandırmak için mouse veya klavyeye dokunmak gerek
  10. Samaeldrazi

USB portum ile alakali

O nedir ve cozebilecegim bir şey mi
  11. Samaeldrazi

USB portum ile alakali

USB portuna şarj aleti takıyorum telefonu şarj ediyor ama klavyeyi taktigimda klavye çalışmıyor, klavyeyi eski pcme takiyorum onda çalışıyor bunu nasıl çözerim. Mouse bozuk klavyeyide calistiramiyorum ekran yok
  12. Samaeldrazi

VGN Pro Max ve öneri

Dragonfly F1 Pro Max alayım mı bu civarda başka öneriniz var mıdır
  13. Samaeldrazi

Mouse önerisi

Viper Ultimate - Dragonfly - Deathadder V3 var, hangisini almalıyım
  14. Samaeldrazi

Fıfa 2023 bu indirimle alınır mı

EA Play hizmetinde olması lazım
  15. Samaeldrazi

FH5 Gamepass açılmıyor

çok sinir bozuyor
  16. Samaeldrazi

FH5 Gamepass açılmıyor

Bu görüntüden sonra bir anda kapanıyor, oyunu silip yüklememe rağmen çözülmedi.
  17. Samaeldrazi

Yeni anakart aldım ho? Go?

güzel girmiş
  18. Samaeldrazi

Mouse önerisi

Razer performansta daha iyi gözüküyor ama kablolu , glorious kablosuz bunun arasında kaldım. Bu arada önerilere açığım 1686494692 up up
  19. Samaeldrazi

Microsoft .NET Framework hatası batman

Oyunu başlatma ekranında bu hata ile karşılaşıyorum 1678623055 https://www.microsoft.com/en-us/download/confirmation.aspx?id=35 Bu siteden indirin kurulumu yapın çözülüyor. NVIDIA kartlar için PhysX indirmek gerekiyor anladığım kadarıyla ama siz yine de verdiğim siteyi deneyin. Steam dosya...
  20. Samaeldrazi

üst seviye 120mm fan önerisi

RGB olursa güzel olur şart değil en performanslı siyah olması önemli amazon.tr ? RTX 4090-13900K (Sessiz,yüksek cfm,yüksek hava basıncı)
Top Bottom