Arama sonuçları: *

1. AlperenSahin

Opel Astra H 2005 Aracım İçin Obd Cihazı Önerisi

Opel Astra H 1.6 twinport 2005 araca sahibim. Aracımda tüp takılı olduğundan dolayı 1000 km de bir motor arıza lambası yanıyor. Artık ustalara para vermemek için kendim çözmek istiyorum. Ustama sorduğumda obd 2 destekliyormuş galiba bununla ilgili bir cihaz önerebilir misiniz pek bir bilgim yok...
  2. AlperenSahin

Seagate expansion 2TB Harici HDD aldım kurulum yapmalı mıyım ?

Seagate expansion 2TB Harici HDD aldım içerisinde bir setup dosyası var internette ne işe yaradığına dair bir bilgi bulamadım kurulum yapmamın bana ne gibi bir faydası olur? Hesap oluşturmamı istiyor benden sizce gerekli midir ?
  3. AlperenSahin

windows kurarken siyah ekranda kalıyor

Merhabalar , Laptopum için yeni bir ssd aldım ve sıfırdan kurulum yapmak istedim ama windows kurulum ekranı geliyor şimdi yükle diyorum ve siyah ekranda kalıyor. Nedenini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. flash bellekle kurulum yapıyorum rufusla kurulum yaptım. Laptop marka model Lenovo...
  4. AlperenSahin

Laptop hızlandırmak için ssd önerisi

Merhabalar Lenovo Ideapad 500-15ISK model laptopa sahibim ve üniversiteye giderken kullanacağım ama çok yavaş açılma süresi vs. ve birde bataryası bitik durumda bundan dolayı sizden ssd ve batarya önerisi istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim. birde kendi hdd sini söküp ssd yi onun yerine...
  5. AlperenSahin

2. el modem alsam sorun olur mu ?

Merhabalar, Millenicom internet bağlatmayı düşünüyorum ama eve ilk defa modem bağlanacak modemim şuan yok 2. el vdsl modem alsam gelip kurduklarında sıkıntı olur mu ? (fiber 35mbps paketi) 2. sorum da şu kurulum için 150 TL para talep ediyorlar bunu biz elektrikçiye vs kurdurbilir miyiz yani...
  6. AlperenSahin

Hangi internet sağlayıcısını tercih etmeliyim ?

Merhabalar ben uzun yıllardır ttnet kullanıyordum ve asla memnun değildim . Başka internet sağlayıcılarına yönelmek istedim ama kararsız kaldım. altyapım 45mbps destekliyor ve sağlayıcıların verdikleri paketler 35mbps download olan paketler fiyatları da ortalama aynı. Sorun yaşamayacağım veya...
  7. AlperenSahin

Samsung Telefon Verileri Yedekleme

Merhabalar Samsung Galaxy A50 64GB kullanıyorum ve verilerimi yedeklemek istiyorum. Smart switch kullanıyordum şu ana kadar ama şu an yedeklemeye çalıştığımda yedeklemek için cihazınızdan 769mb silin yeterli alan yok diyor ama bilgisayarda 600GB yer var. bunun çözümünü bilen ya da farklı bir...
  8. AlperenSahin

Mouse alacağım ama kararsız kaldım

itopyadaki indirimle gelen mouselar arasında kaldım fps oyunları oynuyorum fazla bir bütcem de yok hangisi benim için daha uygun olur ? https://www.itopya.com/msi-clutch-gm08-gaming-mouse/ https://www.itopya.com/philips-spk9403b-rainbow-siyah-kablolu-gaming-mouse/...
  9. AlperenSahin

Ekran kartı geçişi yaptım driver nasıl kurarım ?

Merhabalar rx580 ekran kartından gtx 1060 ekran kartına geçiş yaptım sistemde şuanda amd driver ı var 1060 takılıyken pc yi açsam sorunla karşılaşır mıyım ? Ddu ile sileceğim driver ı açtıkdan sonra.
  10. AlperenSahin

Gtx 1060 furmark sonuçları

Öncelikle günaydın , 2. El olarak asus dual gtx 1060 6gb ekran kartı alacağım satıcıdan furmark sonuçlarını istedim ben pek anlamam bakıp yorumlarsanız sevinirim
  11. AlperenSahin

2. el ekran kartı alırken nelere dikkat etmeliyim ?

2. el olarak asus gtx 1060 6gb modeli alacağım satıcıdan hangi testleri istemeliyim , alırken nelere dikkat etmeliyim? yardımcı olursanız sevinirim.
  12. AlperenSahin

Psu seçimi hakkında yardım

Sizce hangi psu yu tercih etmeliyim ?
  13. AlperenSahin

rx580 fiyat ve fatura

Öncelikle merhabalar Asus Rog strix RX580 ekran kartına sahibim ve bunu satmak istiyorum. 26 aralık 2019 tarihinde itopyadan toplu sistemin içerisinde almıştım 3 yıl garantili şekilde. 1. Sorum ne kadara satabilirim ? 2. Sorum toplu sistem şeklinde aldığım için faturası da toplu olarak geldi...
  14. AlperenSahin

James Donkey 240GB SSD değerler

Merhabalar 1 yıl önce sorunlı olduğunu bilmeden almış olduğum ssd kronik sorunlu model olan James Donkey 240GB LE. Bende test yapmak istedim 1 yıl sonunda, test değerleri normal midir ?
  15. AlperenSahin

IOS 10.3.4 telefon bilgilerini Android'e aktarma

Merhabalar IOS 10.3.4 sürüme sahip iphone 5 cihazım var ve yeni bir android telefona geçiş yaptım fakat içindeki verileri aktarmak için google drive kullanamıyorum google drive için IOS 11 sürümü istiyor. Başka türlü nasıl aktarım yapabilirim ?
  16. AlperenSahin

mavi ekran hatası aldım windows 10 pro

Dün kasamın içini temizledim ve bilgisayarı açtım sorunsuz çalıştı ama bu sabah derse girmek için açtığımda açıldı ekran geldi ama dondu hiçbir şey yapılmıyordu sonra mavi ekran hatası aldım acaba tekrar alır mıyım ? Bir sorun teşkil ediyor mu? Bakarsanız sevinirim minidump ...
  17. AlperenSahin

6.000 TL bütceli ödev için laptop önerisi

Ödev vs. yapabileceğim max. 6k bütceli laptop önerisinde bulunur musunuz? oyun oynarsam da ağır oyunlar olmaz şimdiden teşekür ederim :)
  18. AlperenSahin

WİFİ adaptör önerisi

Masaüstü bilgisayarımda kullanabilleceğim bir wifi adaptör arıyorum önerileriniz varsa bekliyorum. Ben bunu buldum: https://www.hepsiburada.com/tp-link-TL-wn822n-300-mbps-n-kablosuz-2x3dbi-antenli-usb-uzatma-kablolu-yuksek-kazanimli-usb-adaptor-pm-bd190066
  19. AlperenSahin

PCIe WİFİ kart önerisi

Arkadaşlar kullandığım anakart B450m S2H bu anakarta uygun bir PCIe wifi kart önerisi istiyorum sizlerden.Oyun oynuyorum ping değerlerimi çok yükseltecek bir cihaz olmamalı şimdiden teşekkürler. Ben bir adet buldum başka önerileriniz varsa açığım...
  20. AlperenSahin

WiFi adaptör önerisi

https://www.hepsiburada.com/oem-kablosuz-300-mbps-usb-2-0-mini-wifi-adaptoru-802-11n-g-b-kablosuz-alici-p-HBV00000NDLP8 Bu adaptörü buldum iyi midir ya da öneriniz varsa açığım önerilere (çok pahalı olmasın)
Top Bottom