Arama sonuçları: *

• Users: FreMoniC
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. FreMoniC

Çözüldü✓ Laptopa M.2 SSD önerisi

Crosshair 17 C12VE-246XTR Sahip olduğum laptop bu ve 512 gb depolamaya sahip ve artık yerim neredeyse kalmadı bir tane daha m2 ssd slotu var ve gen 4 destekliyor fakat ne alsam bilmiyorum birkaç ssdye baksam da karar veremedim...
  2. FreMoniC

Çözüldü✓ Sağlam oyun laptop önerisi

Laptop almayı düşünüyorum Hp, Acer, Monster, Casper gibi markalar çok güven vermiyor fiyat performans olabilirler fakat fazla problemliler. Kasası ve iç donanımının kaliteli olması önceliğim sonrasında bir sorunla karşılaşmak istemiyorum, oyun odaklı kullanacağım. En az 16 Gb ram, 1 tb ssd...
  3. FreMoniC

istediğim özelliklerde laptop bulamıyorum

Merhabalar Üniversiteler açılacak yakında bildiğiniz gibi ve şehir dışında gideceğim için laptopa ihtiyacım var ama istediğim şekilde bir laptop bulamıyorum lütfen yardımcı olun. istediğim genel özellikler: En az İ5 işlemci, 4gb ekran kartı, en az 16 gb ram, 512 ya da 1 tb ssd. Daha çok...
  4. FreMoniC

Logitech G432 Alınır mı ? (Varsa öneri kulaklık)

Merhabalar 1 yıldır Rampage Rm-K1 Pulsar kullanıcısıyım değiştirmek istiyorum uzun süredir aklımda Logitech G432 var ama emin olamıyorum daha iyi bir kulaklık varsa yardımcı olursanız sevinirim <3 Önerileriniz olursa eğer Usb giriş ve 7.1 Surround destekli bir kulaklık istiyorum ...
  5. FreMoniC

Mikrofonu klavye ya da fare atayarak açıp kapatmak istiyorum nasıl yapabilirim ?

Rampage RM-K1 kulaklık kullanıyorum, mikrofonu klavye ya da masueye atayacağım tuşla açıp kapatmak istiyorum fakat bir türlü çözemedim ya da yapılmıyor bilen yapabilen yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler. (mouse - Logitech g203) (Klavye - Monster Pusat K3 Pro)
  6. FreMoniC

Rampage Exhero vs Pusat K3 Pro

Uzun zamandır red switch mekanik klavye arayışındayım 2 klavye arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim . Eğer bu fiyat bandında daha iyi klavyeler varsa önerileriniz iyi olabilir . (Aradığım özellikler multimedia tuşları ,red switch ,full rgb )
Top Bottom