Arama sonuçları: *

1. Ziganex

Yardım Ryzen 5 3600 için overclock yardımına ihtiyacım var

https://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-windpower-1266-intel-amd-1x120mm-at120-rainbow-pwm-fan-islemci-sogutucu.html bu soğutucu ile overclock yapabilir miyim ? Arkadaşım sıvı soğutmaya geçtiğinden ondaki boşa geçti ondan alacağım
  2. Ziganex

Nasıl yapabilirim detay verebilir misiniz ?
  3. Ziganex

en uygun fiyatlı ne alabilirim
  4. Ziganex

Zaten bulaşmak istemiyorum. fakat dediğim gibi işlemciyi yükseltemediğim için en optimum şekilde kullanmak istiyorum
  5. Ziganex

Sistemi aşağıda belirtilmiştir. Ryzen5 3600 haliyle 3060ti için darboğaz yapabiliyor durumlarımdan ötürü işlemciyi yükseltemiyorum. Bundan dolayı işlemciyi en optimum şekilde kullanmak istiyorum. Lakin soğutucumda stok yardımzlarınızı bekliyorum dostlar. Kasamın sirkülasyonu güzel ekran kartıunı...
  6. SAPPHİRE PULSE RX6600 (KFG)

SAPPHİRE PULSE RX6600 (KFG)

KFG tam Tertemiz kartlar. Çok az kullanılmıştır. 14-04-2022 tarihli fatura İstanbul içi elden tercihimdir İtopya.com faturalı Cüzi miktarda pazarlık olur.
  7. Sapphire Pulse RX6600 8GB

Sapphire Pulse RX6600 8GB

KFG tam Tertemiz kartlar. Çok az kullanılmıştır. 14-04-2022 tarihli fatura İstanbul içi elden tercihimdir Cüzi miktarda pazarlık olur. Elimde 2 adet mevcut
  8. Ziganex

Arkadaşlar Arası CS;GO maçımızda hile açmak istiyorum (Trollemek Amacıyla)

Direk hile indirmem lazım script indirirsem anlaşılabilir
  9. Ziganex

Arkadaşlar Arası CS;GO maçımızda hile açmak istiyorum (Trollemek Amacıyla)

arkadaşlar selamlar iyi forumlar biz arkadaşlarla her akşam 10 kişi 5v5 maç atıyoruz bende arkadaaşlarımı trollemek amacıyla hile açmak istiyorum kendimize ait bir topluluk sunucumuz var eğer burda hile açarsam VAC ban yer miyim ?
  10. Ziganex

Öneri Küçükçekmece İnternet sağlayıcısı önerisi

Bu hız hangi bölgeye ait
  11. Ziganex

Biraz baktım millenicom a fakat bi tık fazla şikayeti var bilemedim şimdi
  12. Ziganex

Millenicom üzer mi ? Millenicom mu yoksa Superonline mi ?
  13. Ziganex

Selamlar Arkadaşlar; Evimizde Turktelekomun bir paketi var 24download, 5/6 upload hıza sahip internet hız testi yaptığımda pakette vaadedilen hızı alabiliyorum lâkin kullanırken gerekli verimi alamıyorum aradığımda ya suratıma kapatılıyor ya yardımcı olunamıyor. Artık yeter internet sağlayıcımı...
  14. Ziganex

Klavye önerisine ihtiyacım var

Valla bende daha az sesli olması için red istiyorum ya
  15. Ziganex

Klavye önerisine ihtiyacım var

Arkadaşlar selamlar 400tl bütçe ile klavye arayışı içindeyim fakat beğendiğim klavyeler stoklarda kalmamış bu yüzden donanım arşivi sakinlerine yani sizlere danışmak istedim istediğim özellikleri maddeler halinde aşağıda belirtiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim . -Kırmızı Switch -Yazılımı...
Top Bottom