Arama sonuçları: *

1. Marshal

Ekranın aniden donması ve birkaç saniye sonra PC'nin kapanması sorunu

Arkadaşlar merhaba, bugün bir arkadaşım Valorant yayını yaparken ekran aniden donmuş birkaç saniye sonra da bilgisayar kapanmış. Bu durumu daha önce birkaç defa daha yaşamış. Sebebi tam olarak ne olabilir? Bir zamanlar aynı sorunu ben de birçok kez yaşamıştım fakat o dönem epeyce arsştırmama...
  2. Marshal

Bilgisayar ekranı gelmiyor ama pc çalışıyor

Maalesef o konuda pek fikrim yok. Herhangi bir bilgisayarcının anlayabileceğini sanmıyorum.
  3. Marshal

Apu ile aynı kablo ve monitör ile çalışıyorsa sorun ekran kartındadır o zaman.
  4. Marshal

Sorunun kaynağının ekran kartı olduğuna emin misin? Kablodan veya monitörden kaynaklanıyor da olabilir. Televizyonda hdmi girişi varsa mümkünse farklı bir kabloyla televizyona takıp dene bakalım.
  5. Marshal

Dine inananlar neden inanıyor/inanmayanlar neden inanmıyor

Nereden biliyorsun belki öylesin. İnsanlar çok zeki varlıklar ama o kadar da zeki değiliz. Evren 3 boyutlu bir model değil fakat biz 3 boyutlu görebiliyoruz. Zaman ekseni hizasında yaşıyoruz fakat zamanın göreceli olması bile bir noktada aklımızın sınırını aşıyor. Yaşadığın bu evrenin...
  6. Marshal

Dine inananlar neden inanıyor/inanmayanlar neden inanmıyor

Farz et ki sen yazılımsal ortamda bir simülasyon oluşturdun ve bu simülasyonda npcler yarattın. Ve bu simülasyona bir senaryo yazdın ve simülasyondaki her bir varlığın bu senaryoya uyması için kodladın. Bu simülasyonda senin seçtiğin özel npcler var ve sadece bu npcleri diğer npclerden farklı...
  7. Marshal

Hawk Future mi yoksa değerinde zio oyuncu koltuğu mu?

Hawk Fab v4 kullanıyorum 1,5 yıldır. Herhangi bir arızayla karşılaşmadım. Birkaç ayda bir düzenli olarak yanında gelen yağ ile koltuğun hareketli kısımlarını yağladığın sürece bir problem olmaz zaten. Gayet dayanıklı yapıyorlar. Tek beğenmediğim tarafı konforu. Zio ve Hawk Future nasıldır...
  8. Marshal

Öğrendiğinizde "vay be" dediğiniz şey...

Visual Studio Code'a Tabnine eklentisini kurduğumdan beri her gün vay be diyorum.
  9. Marshal

Foruma Veda(Ayrılıyorum)

Niye bana bu konunun bildirimi geliyor sen kimsin bilader ayrılıyorsan ayrıl banane
  10. Marshal

Öneri Poco X3 NFC alınır mı?

Biraz bakındım da güncelleme listesinde poco x3 nfc yok gibi
  11. Marshal

Hyperos ne oluyor tam olarak
  12. Marshal

2.5 yıldır x3 nfc kullanıyorum bahsettiğin gibi bir problem yaşamadım hiç. Gayet iyi telefon. Redmi alma alacaksan Poco al. Redmi giriş seviyesi Poco orta segment bir seri. Fakat tüm Xiaomi telefonların en büyük sıkıntısı yazılım. Performans konusunda android arayüzü çok sıkıntılı. Poco x3 nfc...
  13. Marshal

Kürdistan önceden var mıydı?

Yoktu.
  14. Marshal

İş İçin Laptop Önerisi Bütçe 60.000TL

Genellikle iş için kullanılacak, kütle olarak hafif bir laptop arıyorum. Bütçe 60.000 TL civarı ama daha yüksek fiyatlara da esneyebilir.
  15. Marshal

Boyunuz ve Yaşınız kaç

22-183
  16. Marshal

leptoplarda işlemci ghz arttırma?

İşlemcinin sıcaklığını kontrol et. Fazla ısınıyorsa frekansı kısıtlıyor. Sıcaklıkla alakalı bir problem yoksa işlemciye yük bindiği zaman o otomatik olarak 4.7'ye çıkar zaten normal şartlarda.
  17. Marshal

Ryzen 5 2600 84 derece

Normal
  18. Marshal

Ryzen 5 2600 84 derece

Stok soğutucu ile normal gibi. Prime95 fazlasıyla ısındıran bir test.
  19. Marshal

Üniversite hakkında soru

Bu arada bölüm değiştirmek için tekrar yksye girmen şart değil. Yatay geçiş ile bölüm değiştirilebiliyor. Şartlarına pek hakim değilim araştır istersen.
  20. Marshal

Üniversite hakkında soru

Kaydını sildireceksin zaten hangi dersten kaldığın kimin umrunda. Mezun olmuyorsun kaydını sildiriyorsun. Baştan üniversite okuyacaksın.
Top Bottom