Arama sonuçları: *

• Users: Marshal
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Marshal

Ekranın aniden donması ve birkaç saniye sonra PC'nin kapanması sorunu

Arkadaşlar merhaba, bugün bir arkadaşım Valorant yayını yaparken ekran aniden donmuş birkaç saniye sonra da bilgisayar kapanmış. Bu durumu daha önce birkaç defa daha yaşamış. Sebebi tam olarak ne olabilir? Bir zamanlar aynı sorunu ben de birçok kez yaşamıştım fakat o dönem epeyce arsştırmama...
  2. Marshal

İş İçin Laptop Önerisi Bütçe 60.000TL

Genellikle iş için kullanılacak, kütle olarak hafif bir laptop arıyorum. Bütçe 60.000 TL civarı ama daha yüksek fiyatlara da esneyebilir.
  3. Marshal

20.000 TL Laptop Öneri

Arkadaş lisede bilişim teknolojileri okuyor. Okul ve oyun için laptop arıyormuş. Bütçe 20k. Linkteki PC'yi düşünüyormuş. Bu fiyat bandında daha iyisi varsa önerir misiniz...
  4. Marshal

Asansör Çalışırken İnternet Kopması

Şuan oturduğumuz eve taşınalı yaklaşık 2 sene oldu. Devamlı internette kopmalar meydana geliyordu ve hala yaşıyorum bu durumu. Superonline Vdsl kullanıyorum. Son birkaç haftadır kesintilerin asansörden kaynaklandığını düşünüyordum. Çünkü en üst katta oturuyoruz, asansörün motoruna yakınız ve ne...
  5. Marshal

Mavi Ekran Chrome'da dolaşırken mavi ekran aldım

Chrome'da dolaşırken mavi ekran verdi hata kodu bu şekildeydi. Minidump dosyası: https://drive.google.com/file/d/1dIcV2IxEddfI7cSvygYMl2_wxyvawOZ5/view?usp=sharing
  6. Marshal

Max 6.000 TL Laptop Öneri

Photoshop, Android Studio, Visual Studio vs. programlar için 6.000 TL'yi geçmeyecek şekilde laptop önerir misiniz. Valorant seviyesinde oyunları oynatabilecek bir laptop olursa daha iyi olur.
  7. Marshal

Max 200'er TL Mouse ve Notebook Soğutucusu Önerisi

Masaüstü bilgisayarımda Bloody V7 kullanıyorum. Ebat olarak elime tam oturan bir model. Yaklaşık aynı ebatlarda 200 TL'yi geçmeyecek şekilde mouse önerisi istiyorum. Aynı bütçede notebook soğutucusu da önerirseniz sevinirim.
  8. Marshal

Ryzen 7 5700U nasıl bir işlemci?

https://www.epey.com/laptop/lenovo-ideapad-5-82lm006ctx.html Biraz önce bu pcyi satın aldım. Ryzen 7 5700u var diye seçtim. Sizce nasıl bit işlemci? GPU'sunun performansı nasıl? Ve pc genel olarak nasıl bir pc?
  9. Marshal

Max 6000 TL Laptop Önerisi

Üniversitede kullanmak için laptop arıyorum. 5700u bulunan laptoplara baktım ama bütçemi aşıyor. 5700u gibi yeni nesil güçlü bir işlemci barındırırsa iyi olur. AMD tercihimdir. Intel olursa harici ekran kartı olmalı. Intel igpu'ları iyi değil. Yeni nesil AMD apu işlemcili laptop önerebilirsiniz...
  10. Marshal

Google reCaptcha sorunu

VPN açık olmadığı halde Google'da bir şey aratırken bu şekilde doğrulama istiyor. CMD üzerinden ip sıfırlamayı denedim ama işe yaramadı.
  11. Marshal

2023 Seçimlerinde Bizi Ne Bekliyor?

Biliyorsunuz ki 2023'te cumhurbaşkanlığı seçimi olacak ve çok fazla iddia var. 2018 seçimlerinden sonra patlak veren döviz ve borç krizi ve her geçen sene daha da artan bir mülteci krizi var. Hükümet hakkında fazlasıyla yolsuzluk iddiası var. Son cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra AKP'nin...
  12. Marshal

Max 1500 TL monitör önerir misiniz?

Kampanya ve indirimleri pek takip etmedim o yüzden bildiğiniz indirimde veya indirime girecek olan uygun bir monitör varsa önerilerinizi bekliyorum.
  13. Marshal

CPU-Z'de PCI-e sürümü neden 4.0 olarak görünüyor?

Ekran görüntüsünde görüldüğü üzere B450M S2H anakartımın PCI-e sürümü 4.0 olarak görünüyor. Ama aslında PCI-e 3.0 olduğunu biliyorum. Buradaki değer neyi ifade ediyor o zaman? CPU-Z yazılımında bir sıkıntı olabilir mi yoksa benim mi bilmediğim bir şeyler var?
  14. Marshal

PC alacaklar bunu kaçırmasın

https://www.itopya.com/mars-4060f-intel-core-i5-10400f-gigabyte-geforce-rtx-3060-gaming-oc-12gb-16gb-ddr4-500gb-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/ https://www.itopya.com/mars-5060-amd-ryzen-5-3500-gigabyte-geforce-rtx-3060-gaming-oc-12gb-16gb-ddr4-500gb-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/ Hazır...
Top Bottom