Arama sonuçları: *

1. T

Payday 2 Online Sorunu?

Selamlar bugün orjinal payday 2 aldım ve indirdim 1-2 maç offline girdim daha sonra multiplayer gireyim dedim ve bir odaya girdim hazır verdim ancak joining ekranına gelmeden siyah ekran oldu ve oyundan attı 5-6 kere denedim hepsinde aynı oldu sorun nedir acaba ?
  2. T

GTA ONLİNE GİREMİYORUM?

Selamlar ben heralde gta online ı bozdum cheat engineden para hilesi yapıcam diye acaba epic games den oyunu doğrulasam sorun gidermi?
  3. T

Bu sistemin fiyatı ne kadar tutar?

Ekteki sistemi ne kadara toplarım acaba? Bütçe 7k Maksimum 7.3 k yo aşmayacak şekilde
  4. T

Sistemi ddr4 ram uyumlumudur ?

Sistem intel core i3 3220 anakart BM6820_BM6620_BP6320 şuan 4gb ddr3 ram var birinin markası samsung birinin markası yok 2x2 olmak üzere ben buna bu ram i takarsam uyuşurmu acaba...
  5. T

GT710 EKRAN KARTI uyumlu mu??

Kasanın içini açmam gerekiyomu PSU 8-10 senelik 1625308157 Düşük ayarlarda valo fln oynarsa yeter
  6. T

GT710 EKRAN KARTI uyumlu mu??

Sistemim Intel core i3 3220 3.3ghz 4gb ram Asus bm6820 anakart 350w PSU Bu sisteme GT710 Nvidia olurmu
  7. T

Ekran kartı Önerisi?

350 w 1625168281 350w
  8. T

Ekran kartı Önerisi?

Selamlar sistemim ağu CPU Intel core i3 3220 3ghz 4gbram anakartı Asus bm6820 Ekran kartı almak istiyorum GT710 1gb alsam olurmu 400 TL sıfır
  9. T

PAPARA KART İZİNSİZ HARCAMA

anladım kesin discord nitro almıştım 3 aylık onun için gerçekmi diye denemiş olmalı
  10. T

PAPARA KART İZİNSİZ HARCAMA

Selamlar bugün bi bildiri geldi allahtan kartta para yoktu discord temporaryauth ismi adı altında 8.96tl çekilmeye çalışılmış bu harcamanın adını bilen varmı varsa iptal edicemde
  11. T

VALORANT İNDİRME HATASI

hdd var onlarla ne alakası var bi kere geçti orayı 7 gb indi sonra kapattım set up ı yarın yüklerim diye böyle oldu
  12. T

VALORANT İNDİRME HATASI

Valorant indirirken bu ekranda takılıp duruyo resimde
  13. T

Valorant doğrulanıyor hatası

Selamlar bendeki sorun valorant inerken hesabı giriş yapıyorum ve sol altta indirme ekranında doğrulanıyor da kalıyor ekranı eke bırakıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  14. T

PUBG Mobile Bilgisayar indirememe hatası

İşe yaramadı ama teşekkürler
  15. T

Evet 1620927597 Gameloop dan
  16. T

Selamlar bugün PUBG mobile indiricektim ve şöyle bir hata geldi ``Windows belirtilen aygıta ,yola veya dosyaya erişemedi. Öğeye erişmek için gerekn izinleriniz olmayabilir`` yardım edebilirseniz sevinirim.
  17. T

AMAZON PRİME TWİTCH ABONELİK YENİLEME

Selamlar benim amazon prime 2. ayım şu anda yenilendi ancak twitchde kendine müzisyene aboneydim prime ile yenilemeye gittiğimde 31 TL diyordu kendimi yenileyecek yoksa diğer aylar 31 TL mi normaldede?
  18. T

AMAZON PRİME 2. AY nasıl ödenilir?

Tamam teşekkürler
  19. T

AMAZON PRİME 2. AY nasıl ödenilir?

Selamlar ben Amazon prime a abone oldum 2.ay geldi ve son gün bugün hala parayı çekmedi karttan acaba bişeymi yapmam gerekiyor yoksa ertesi günkü çekiyor
Top Bottom