Arama sonuçları: *

1. ZfrRdu

20000tl altı gaming ve edit yapılabilecek notebook önerisi

arkadaşlar hem oyun oynatacak hemde içinde adobe premiere pro after effect gibi programlarla rahat edit yaptıracak dizüstü önerileriniz nelerdir
  2. ZfrRdu

adobe after effects script allert hatası

adobe after effects de yeni bi yazılım kurdum ama programı açtığımda böyle bir hata veriyor ve indirdiğim yazılımı kullanamıyorum bunun çözümü nedir
  3. ZfrRdu

laptop bios hatası veriyor

arkadaşın laptopu bozulmuş açmaya çalıştığımızda böyle bir hata veriyor çözümünü bilen varsa yardım edebilirimi? an operating system wasnt found try disconnecting any drives that dont contain an operating system press ctrl alt delete yo restart hata bu fotoğraf yuklenmiyor
  4. ZfrRdu

ryzen 5 3500x işlemci gereksiz fazla kullanılıyor

arkadaşlar bi süredir evde yoktum dün geldim dün herhangi bişey yoktu az önce lol girdim işlemci kullanımı %97 civarlarında takılı kalıyor reset attım düzelmedi denemek için gta san andreas girdim ondada aynı sorun var ayrıca bilgisayarı gece ışığı açık kullanıyorum fakat oda açılmıyor...
  5. ZfrRdu

f/p m2 ssd ne alabilirim

tamam bu iyi bi iteme benziyor eyv beyler
  6. ZfrRdu

f/p m2 ssd ne alabilirim

Abiler sistemi topladım şuan sadece ssdyi değiştiremedim benim şuanki ssd 60 gblık sata ssd çok darlıyor beni maks 350 lira civarında m2 ssd önerileriniz nelerdir?
  7. ZfrRdu

Cool edit pro beat hatası

Cool edit proya şarkı beati sürüklediğimde fotoğraftaki ekran geliyor ileri dediğimde sadece cazırtı sesi geliyor ne yapsam sorunu çözebilirim?
  8. ZfrRdu

Ryzen 5 3500xli sistemde rx 550 sorun çıkartırmı

Büyük bir sorun olurmu
  9. ZfrRdu

Ryzen 5 3500xli sistemde rx 550 sorun çıkartırmı

Elimde şuan rx550 var ve işlemcimi yenileyip ryzen 5 3500x almak istiyorum bu iki parça birleştiğinde herhangi bir sorun oluştururmu
  10. ZfrRdu

MSİ B450M PRO M2 MAX nekadar ram frekansı destekliyor

https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-msi-b450m-pro-m2-max-amd-am4-ddr4-fiyati,551976175.html msi b450m pro m2 max stok şekilde nekadar mhz ram destekler?
  11. ZfrRdu

300tl kulaklık önerisi

https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-james-donkey-712-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,362366559.html kanka bunada bakabilirsin buda güzel
  12. ZfrRdu

AM4 ANAKART ÖNERİSİ .

b450 yerine a320 almak çok fazla oyun performansını etkilermi?
  13. ZfrRdu

AM4 ANAKART ÖNERİSİ .

Arkadaşlar önümüzdeki günlerde kendime sistem toplamayı düşüynüyorum Ram olarak adata xpg 8gb 3200 mhz ram alcağım İşlemcide ryzen 5 3500x ileride m2 takmayı düşünüyorum ama şuan ona yetecek para yok hangi anakartı önerirsiniz en ucuzlarından olursa daha iyi olur benim için
  14. ZfrRdu

F/P İŞLEMCİ SOĞUTUCU

Arkadaşlar önümüzdeki günlerde ryzen 5 3500x almayı düşünüyorum ama fanı dahil olan bulamadım bende buyüzden fanı ayrı almayı düşünüyorum maks 200 civarı işlemci fanı önerileriniz nelerdir?
  15. ZfrRdu

AMD EKRAN KARTINA AMD İŞLEMCİ TAKILMASI DAHA ÇOK FPS VERİRMİ?

tamam anladım teşekkürler
  16. ZfrRdu

ryzen 5 3600 veya i5 9600k youtube testlerde çok fark yok gibi
  17. ZfrRdu

arkadaşlar yakında işlemci, anakart, rami yenileyeceğim (ddr3 ten 4e geçeceğim) rx 550 ekran kartım var o ekran kartına amd işlemci taksam daha verimli olur mu intel işlemciye göre?
  18. ZfrRdu

Bu hazır kasa valorantda kac fps verir?

kanka fpsnin çok yüksek olacağını düşünmüyorum ama 4 gb ramdan dolayı aşırı drop yersin bende rx 550 var 100 fps alıyorum ama 4 gb ramim olduğu için çok drop yiyorum
  19. ZfrRdu

Biosta please insert disk hatası

Evet diski önceki bilgisayarımdan aldım ama diski zaten çıkarmadan önce format atmıştım
  20. ZfrRdu

Biosta please insert disk hatası

Arkadaşlar bilgisayarımı açarken biosta please insert disk hatası almaya başladım. İnternette çözümüne baktım hdd kabloları ile ilgili şeyler yaptım ama düzelmedi. Ne yaparsam sorundan kurtulabiliim Anakartımın markası gigabyte
Top Bottom