Arama sonuçları: *

• Users: TujoBey
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. TujoBey

i5 13600k & asus b660m-k d4

Merhaba arkadaşlar 2 saattir kasayı topluyorum güç tuşuna basınca fanlar deli gibi çalışıyor klavye ışığı yanmıyor ve görüntü gelmiyor ekrana yardımcı olabilir misiniz ?
  2. TujoBey

Android Mİ 10 Ultra Parmak İzi Sorunu

Merhaba değerli forumdaşlar. Mi 10 Ultra (CAS) cihazıma "xiaomi.eu_multi_MI10Ultra_V12.0.15.0.QJJCNXM_v12-10" romunu kurdum parmak izi yok oldu yardımcı olabilecek arkadaş var mıdır ?
  3. TujoBey

Android F3/K40 EU FASTBOOT ROM

Arkadaşlar kurulum hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz? Bir türlü yükleme yapamadım.
  4. TujoBey

Yardım Artiway sahtekar mı ?

Bonus sağlayan siteyi Abdullah'ın tavsiyesi üzerine 2018'den beri kullanmaya başladım. Onlarca mail atmama rağmen bir tek geri dönüş bile sağlamayan sorumsuz bir Türkiye kolu müşteri hizmetleri var "Emir" adında biri. Bonuslarımın hesabıma yatırılması için gereken yolu izlemem için yardımcı...
  5. TujoBey

Xpg Lavente 240 Kablo Bağlantıları Nasıl Yapılır ?

Selamun aleyküm. Değerli arkadaşlar Xpg Lavente 240 sıvı soğutmayı kasama takmak istiyorum daha önce hiç yapmadım detaylı şekilde video izledim fanları falan monte edebildim fakat kablo bağlantılarında kafam karıştı yardımcı olabilecek var mıdır ?
  6. TujoBey

Donanım Arşivi V3.5 Edit ?

V3.5 sistemini bütçemi biraz daha zorladım bu şekilde almalı mıyım ?
  7. TujoBey

F/P Olarak bu sistemi almalı mıyım ?

Sizce almalı mıyım bütçem max 6750TL.
Top Bottom