Arama sonuçları: *

1. Ahmet Sevinç

Mc donalds 23 Nisana özel bedava külah dondurma

arkadaşlar selam bugüne özel bedava külah dondurma var uygulamayı indirip " fırsatlar " kısmından bulabilirsiniz
  2. Ahmet Sevinç

22 nisan yarım gün mü?

arkadaşlar selam yarın yarım gün mü? düzeltme : okul için
  3. Ahmet Sevinç

fallout 4 dlc önerir misiniz?

arkadaşlar selam önerdiğiniz mutlaka alınması gereken dlc var mı?
  4. Ahmet Sevinç

Yüzyüze konuşmalarda pasif , Online da ise sosyal biriyim

arkadaşlar selam baştan söyleyeyim arkadaşım pek yok yani yakın arkadaşlarım var ama sadece 1 tanesi ile bayağı yakınız onun dışında rahatça sohbet edebileceğim arkadaş sayım 3 yani ben asosyal biriyim ve sınıf ortamındada sesim pek çıkmaz tabikide o kadar asosyal değilim birkaç espiri yaparım...
  5. Ahmet Sevinç

Tıkla gelsin gel al siparişi hakkında

Arkadaşlar selam 1 defa soğuk içecek siparişi vermiştim tabi ki soğuk içecek olduğu için ben dükkana girip kasiyere sorunca hemen hazırlayıp vermişti , fakat bu sefer menü söyleyeceğim acaba ben varmadan hazırlıyorlar mi yoksa sormam mi lazım kasiyere işte hazır mı vs. Gibi
  6. Ahmet Sevinç

Türk telekom sil süpür bulamıyorum

Arkadaşlar selam normalde bana özel kısmında bulurdum ama yok , acaba taahhüt bitme tarihi yakın diye olabilir mi yazarsanız sevinirim
  7. Ahmet Sevinç

🔥İndirim Mad max 72tl key ( steam )

https://www.eneba.com/tr/steam-mad-max-steam-key-global?enb_campaign=Main%20Search&enb_content=search%20dropdown%20-%20products&enb_medium=product%20card&enb_source=https%3A%2F%2Fwww.eneba.com%2Fsteam-mad-max-pc-steam-key-europe&enb_term=3 ben satın aldım güvenilirdir , oyunu indirim zamanında...
  8. Ahmet Sevinç

Mc donalds bedava 5 li soğan halkası

Arkadaşlar merhaba eğer uygulamada konum bilgilerini açarsanız bedava soğan halkası veriyor . Amerikanın eline veri vermek istermisiniz bilmem ama güzel fırsat 😅
  9. Ahmet Sevinç

motorcular bana sürekli laf atıyorlar ( hakaret )

arkadaşlar selam 2. kez başıma geliyor olaysa yanlış bir şey yaptığım zaman karşı tarafın küfür veya hakaretle yanıt vermesi , bugünde aynı şey başıma geldi . Yolda yürüyordum ve aynı kaldırımda bir köpek sahibiyle dolaşıyordu tamda o esnadada bir motorcu motoruyla uğraşıyordu bende köpekten...
  10. Ahmet Sevinç

İnstagram nays gönderisini nasıl paylaşabilirim

arkadaşlar selam en son gönderiyi hesabında paylaş diyor ama nasıl yapacağımı bilmiyorum yazarsanız sevinirim
  11. Ahmet Sevinç

Yardım Chrome %72 bellek kulanıyor

arkadaşlar selam görev yöneticisine göre chrome %72 kullanıyor . Sizce neyden kaynaklı olabilir ? avasta göre pc de sıkıntı yok virüs vs. gibi . Windovs güncel fakat 3 yıldır bios güncellemedim ( 16gb ram var )
  12. Ahmet Sevinç

Mc donalds kadınlar gününe özel Orta boy kahve hediye

Arkadaşlar selam bugüne özel bedava istediğiniz çeşit orta boy kahve alabiliyorsunuz . Uygulamadan girip qr kodu alıp kasaya okumanız yeter SMS de kadınlara özel demişler ama uygulamda böyle bir şey yok denemek isteyen bir kral varsa güzel olur
  13. Ahmet Sevinç

tyt matematik için 10. sınıf videosu izlesem sıkıntı olur mu?

arkadaşlar selam tyt permütasyon izlemek istedim ama matematiğin güler yüzünde sadece "10. sınıf" için olan var biliyorum tyt 9 ve 10 fakat bir sorun olmasın diye sormak istedim düzeltme : Direkt tyt için olan halini buldum ama 3 yıllık umarım sıkıntı olmaz ( genede sorumu cevaplarsanız...
  14. Ahmet Sevinç

yks ilk 30.000 ve üstüne girmek için kaç net yapılmalı?

Arkadaşlar selam 30.000 ve üstü sıralama yapmak için en az kaç net yapmam lazım? ( sayısal için ) şimdi benim muhtemel sınav notum şöyle olabilir: tyt: mat 20 , türkçe 32 , sosyal 9 , fen 25 Ayt: mat 20 , fen 26 bunlarla girebilir miyim?
  15. Ahmet Sevinç

Ucuza kıyafetler nereden alabilirim

arkadaşlar selam uygun fiyatlı veya ucuza ürün satan mağaza , site öneriniz var mı? Özellikle ayakkabı tişört eşofman , sweatshirt gibi ürünlerde olmalı eğer böyle ucuza satan bir yer varsa söylerseniz iyi olur . Ayrıca büyük indirim zamanlarınıda yazabilirsiniz işte o zaman çok ucuz oluyor diye...
  16. Ahmet Sevinç

Amazon prime Usb ye film nasıl atılır?

arkadaşlar selam indirdiğim filmi usb ye atmak istiyorum ama atamıyorum bunun bir yolu var mıdır? filmi c: kısmına kaydetti ama oradanda göremedim
  17. Ahmet Sevinç

Uluslar arası ilişkiler potansiyeli nasıl?

arkadaşlar merhaba size uluslararası ilişkiler nasıldır diye sormak istedim . Ben tarihi seven ( savaşlar felan severim ) coğrafyada ise toprak türü vs. gibi konular olmasa bile ülkelerin konumları boğazlar su yolları gibi önemli konularda ise üstüme yoktur , şimdi ben bu kriterler ile bu...
  18. Ahmet Sevinç

Epic games - Tomb Raider 2013 türkçe yama kurulum

Arkadaşlar selam uzun süren aramalarım sonunda en nihayetinde oyunu türkçe yapmayı başarabildim ( oyun çevirinin kendi sitesindeki yama çalışmıyor ) bu videodaki adamın dediği her şeyi yapmanız lazım zaten 1 adım dışında yaptıklarınız aynı...
  19. Ahmet Sevinç

Tomb raider yama kurulmuyor

arkadaşlar selam 2013 oyunu için yama aradım ve bunu kurdum fakat yama kurulmuyor neden olabilir ? ( oyuna epic den sahibim o yüzden olabilir epic ile uyumlu yama varsa önerirseniz sevinirim )
  20. Ahmet Sevinç

🔥İndirim Middle Earth : Shadow of war Nihai Sürüm 32tl - Xbox (pc)

https://www.xbox.com/tr-TR/games/store/middle-earth-shadow-of-war-nihai-surum/9NRMQNR8H423/0010/B3P55GB0XSBC 32tl ye bence iyi fiyat bayağı tavsiye ediliyordu o yüzden bende aldım
Top Bottom